Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ennyire a párom?Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmény annyi, hogy több hónapja kijöttünk külföldre, párommal együtt fuvarozunk. Hol én, hol ő vezet, a munka nem megterhelő, sokkal jobban is keresünk, egy ideig simán meglennénk így.

Amire felfigyeltem, hogy velem szemben sokkal szigorúbb a párom és elvárja, hogy mindent magamtól tudjak, ha kérdezek olyan, mintha hülyének nézne(ez lehet nincs így de így érzékelteti) pl egy kütyünél ha épp nem tudok egy beállítást és megkérdezem, ő ironikusan vissza kérdez, hogy na vajon hogy kell? Vagy miért nem tudom, miért nem figyeltem meg ő hogyan csinálja stb stb. (Ő már pár éve ebben dolgozik) Vagy mai konkrét eset ami vitát is szült, hogy behajtottunk egy nagy céghez, onnan kellett volna én tovább induljak. Jobbról, balról utcák, egyik oldalon egy nagy parkoló, nem voltam biztos benne merre kell kihajtani. Erre is számomra teljesen cinikusan válaszolt, hogy találjam ki, meg már voltunk itt 2x miért nem tudom.

Számos ilyen alkalom volt. Engem ez már nagyon zavart, főleg mert ha más valaki kérdezi ugyanezt akkor nagy kedvesen válaszol. Pl legutóbb barátokkal voltunk egy szupermarketnél, a lány meg nem tudta merre van a kijárat és ő meg szépen mondta h jobbra vagy balra, holott számtalanszor voltak ott. Nálam meg csodálkozik, hogy teherautóval biztosra akarok menni és megmerem kérdezni. Felhoztam neki, hogy ha másnak normálisan tud válaszolni az ilyen kérdésekre, akkor nekem miért nem? Miért nem mondja nekem is olyan tisztelettel, ha valamit épp nem tudok? Mert így teljesen úgy érzem nagyok az elvárásai és ha valamit épp nem tudok, akkor hülyének néz. Erre teljesen kiakadt, hogy miért mondok ilyet, ő nem néz hülyének de akarja, hogy magamtól tudjam, rájöjjek a dolgokra. Mondtam, hogy ha másnak tud rendesen válaszolni az ugyanilyen kérdésekre, akkor legyen szíves nekem is, nem ironizálva és lehurrogva, hogy nem tudom mèg. Erre meg már kiabált, mert hogy szerintem ő rossz, mert úgy látom massal jobban viselkedik, akkor menjünk is haza fejezzük be. Holott ilyesmit nem is mondtam, csak annyira kértem velem is legyen tisztelettudóbb, ne éreztesse azt, hogy nyomi vagyok ha kérdezek bármit.

Azóta nem beszél velem…

27n, 30f


2023. nov. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem merek olyan helyzetet, hogy 0-24-ben együtt legyek a párommal. Ti is itt szúrtátok el.
2023. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Délután, illetve hétvégèn igyekszünk külön is időt tölteni. Ő extrovertáltabb, olyankor kollégákkal van én pedig feltöltődöm egyedül, sportolok. Ezzel a résszel nem volt gondunk, illetve 2-3 év kibirható így…
2023. nov. 11. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk 😔 Egyszeruen képtelen vagyok megfelelni az elvarasainak! Akaehogy igyekszem, nem megy. A multkor veletlen leejtettem egy paradicsomdarabot a foldre, (nem vettem észre, és ott maradt) es nagyon le lettem b*szva, hogy mindent neki kell csinálnia, pedig én csinálom a házimunka szinte 100%át! Reggel az első dolgom, hogy osszerakom a kajaját, amit elvisz (én itthonrol dolgozom) es utana melo kozben igyekszek mindent megcsinálni, de nem elég. Még a ruháit is szín szerint rakom a szekrénybe... :( Folyton csak a krtizálas, és mar borzasztó fáradt vagyok, és elkseredett is, hogy ennyire nem tudok megfelelni!
2023. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezeknek a pasiknak durván vissza kell szólni és elküldeni az any* ba.

vannak ilyen emberek a megoldás általánosságban hogy picsán kell őket rugni ezt férfiként írom nekem is van ilyen munkatársam 1x szépen szólok, utána meg sokkal durvábban szólok vissza és helyre teszem.

2023. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!