Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom?

Figyelt kérdés

Itthonról dolgozom, ő bejárós, azonban mivel kontaktszemély az irodában, ahol volt egy covidos, ő is 2 hétig itthon van (ő is dolgozik, csak neki jóval nagyobb lazaság van). Amivel alapvetően nem lenne probléma, csak én munka közben nem igazán tudok/akarok beszélgetni, mert elvonja a figyelmem és kizökkenek.

A lényeg: Dolgozom, a párom pedig félóránként bejött hozzám, és nagyon édes volt, hogy adogatott puszit az első első-második alkalomnál, de sokadjára már kicsit túlzásnak éreztem. Volt, amikor bejött mutatni valami régi papírpénzt, amit talált, hogy milyen ritkaság, meg mindenféle, munkavégzés közben kizökkentő dolgot.


Megkértem, hogy amíg tart a munkaidőm, legyen kedves foglalja el magát, de ne zavarjon, mert dolgoznom kell, erre megsértődött, hogy miért kell ennyire bunkónak lenni.. Szerintetek?


2022. márc. 11. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez teljesen érthető dolog, gyerekes ezen megsértődni.
2022. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, munkaidőben alapvetően dolgozik az ember.


Amikor bejárt, akkor szoktatok napközben chatelni, vagy telefonálni? Ha igen, akkor lehet hogy ezért furcsa neki, megszokta hogy váltotok pár szót akkor is, ha dolgozol.

2022. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Munkahelyen nem szól hozzád soha senki? Beszéljétek meg, hogy mikor tartotok szünetet, így lehet beszélgetni is és zavarni sem fog
2022. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

A saját szempontjából jogos. Mindenki a saját szemszögéből tudja eldonteni, hogy számára releváns valami vagy nem.

Te ebben a helyzetben nem haragudtal volna meg, de ő más.

2022. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
nemsokára mással lesz nagyon édes.
2022. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#1 Én is ezen a véleményen vagyok

#2 Munkaidőben 2-3 óránként szoktunk apróságokat írni egymásnak, de mivel amúgy is este szoktuk megbeszélni a történéseket, ezért tényleg csak apróbb beszélgetések vannak

#3 Írtam, otthonról dolgozom. Ugyanúgy, ahogy munkaidőben nem foglalkozom más dologgal, úgy munkaidőn kívül sem foglalkozom munkával.

#4 Nem hiszem, hogy "saját szempont", inkább csak empátiakészség kell ebben. Ha valaki dolgozik, akkor néha-néha 1-1 puszi, vagy "kérsz kávét?", vagy ilyesmi belefér, de ne b*sztassuk a másikat.

#5 Nem hiszem, de neked is további szép napot!

2022. márc. 11. 11:18
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Bármit csinálok, soha nem mondanám a páromnak, hogy zavar. Azért ez nem olyan dolog, amit ne lehetne megbeszélni. Tartsatok együtt szünetet.

Azt akarja kifejezni a társaságod keresésével, hogy fontos vagy neki, szereti veled tölteni az idejét, megosztani az érdekes dolgokat. Ezt lerázással értékelni nem valami kedves gesztus.

2022. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Munka (vagy egyéb fontos elfoglaltság) közben apróságokkal zargatni a másikat se valami kedves gesztus.

2022. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Én ezért nem költöztem össze a párommal. Tudom, hogy nem hagyna dolgozni. Legalább is minden nap el kellene magyaráznom, hogy dolgozok.

Telefonon, chat-en ezt könnyebb elmondani, mert miután elmondom, le is némítom pár órára.

2022. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Ebbol nalunk is vita van


Engem szellemi munkavégzés közben (pénzügy)képes telon zavarni a parom a beteges féltékenykedéseivel.



Mivel ő sem érti meg hogy hagyjon már béken es ne kötelezzen arra hogy vele veszekedjem vagy felvegyem a telefont mikozben milliokkal dolgozom vagy utalok stb, így már visszaadom neki amit kapok es abból ért!!!


Elkezdtem őt arra kötelezni hogy amikor ott áll a főnöke vagy épp szabad keze sincs hívjon akkor fel!!és érezze át nekem mit ad!


Na ebbol kezdi kapisgálni végre!

2022. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!