Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ragaszkodik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ragaszkodik a párom ahhoz, hogy a szabadságunk úgy legyen kivéve, hogy azok szinte mindig fedjék egymást?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom előtt szinte mindig dolgoztam a két ünnep közt azért, mert ilyenkor nevetséges mennyiségű munka van, 2-3 óra alatt végzek a 8 órás munkával, ráadásul mindezt home officeban. A páromnak ellenben olyan munkája van, ahol jellemzően december második hetétől január második hetéig nincs munka, ezért mindig javasolja, hogy a december nagyon nagyrészére vegyem ki egyben a szabadságokat, még akkor is, ha nekem amúgy pont kb karácsony előtt, illetve karácsony és szilveszter közt a legkevesebb a munkám.
2023. dec. 27. 04:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát.

Ha neked ilyenkor 2-3 órát kell dolgoznod otthon,minek vennél ki szabadságot? Felesleges. Egy felnőtt ember (de még egy kisgyerek is) el tudja magát foglalni ennyi ideig. Ennyire "matrica" a párod?

2023. dec. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé.

Rendszeresen mondja, hogy az én érdekemben nyomatja, hogy vegyek ki szabit, de inkább arról van szó, hogy szeretne nonstop velem lenni. Nagyon tenyérbemászóan elő tudja adni, hogy ez az én érdekem, az én mentális egészségem a szempont, kell minimum 2 hét, különben az emberi agy nem tudja kipihenni magát, stb.

Párom kissé társfüggő.

2023. dec. 27. 04:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint felismerted a problémát.

Még most húzd meg a határokat, mert később egyre nehezebb lesz (mát ha szereted annyira, hogy ez "megérje").

2023. dec. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalábh nyárra akkor több szabid lesz vagy tavaszra.

Nem értem mièrt akarná ezt elvenni tőled.

2023. dec. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehát igy is otthon vagy könyörgöm 😫 minek a szabi??
2023. dec. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, amit mond, azzal nincs baj. Szamtalan kitatas tamasztja ala. A tarsfuggoseg az baj, ahogy a hatarok nelkuliseg is az. El kene magyarazni neki azt, hogy ami neki jo, az neked nem az. Ha agyilag fel tudja fogni ezt, akkor rajon, hogy az onzoseg beszel belole. Szerinted hol tart az onismeretben, fel fogja ismerni onmaga szerepet es motivaciojat ebben az esetben?
2023. dec. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki bírja azt a pár órát, foglalja le szépen magát vagy segítsen ő is a melóban.

Meg kell húzni a határokat mielőtt még késő.

2023. dec. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Párkapcsolatban alapvetően szerintem jó ötlet egy időben kivenni a szabadságot, hogy lehessen közös programot szervezni, elutazni, stb. Írásodból úgy látom, hogy ez nem egy boldog párkapcsolat, csak elviseled, már egyre nehezebben. Biztos, hogy jó személlyel élsz együtt?
2023. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is-is és csak félig lehet jogos. Inkább olyankor, ha konkrétan közös terv van. Párom iskolában dolgozik és így neki már kötelező szabadság van, de egyáltalán nem várja el tőlem a szabadságot. Mozgáskorlátozottsága miatt én többet utaztam egyedül is, elfogyott a szabadságom, és nekünk is lazább ez a hét. Mivel nem volt ide semmi konkrét közös terv, ezért nem is csinál belőle gondot. Ebből vitát generálni eléggé gáz.

Sőt: nálunk párom szabadságolása többnyire eléggé kötött lesz és máshogyan kell kivennem. Régen másféle munkája idején is-is módon igazítottuk egymáshoz.


35/F

2023. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként soha nem volt egyben 2 hét szabim, egyszer vagy kétszer 12 nap körül. Többször kevesebbet veszek ki és hosszú nyaralásra is ritkán jártam. Mégis jól vagyok, köszönöm szépen neki. :D
2023. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!