Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megkísértett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megkísértett egy másik férfi?

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam egy férfival, aki leszólított egy közösségi eseményen. Nagyon megkedveltem 1 órát beszélgettünk, el akarta kérni az elérhetőségemet. Viszont túlzottan szabálykövető/fair vagyok, így azt mondtam neki, hogy sajnos a külső körülmények miatt nem alkalmas. Ez volt a jó döntés, mert van párom, viszont már régóta csak élünk egymás mellett és nincs semmi örömünk egymásban (viszont a béke van biztos jövő képpel, amiért sokan irigykednek rám). Hűségesnek kell lennem hozzá, nem találkozhatok másokkal a háta mögött. Nagy eséllyel csalódnék. Bizonytalért miért adjam fel a biztosat. Támogatjuk egymást mindenben és tényleg nincs rossz életem mellette, de hiányzik az öröm. Keresem a negatív érveket a megismert srácban csak azért, hogy megnyugtassam a lelkem. Ez csak egy kósza vonzalom volt, ugyis elmúlt volna. Másrészt nem tudom a nevét és semmi olyan konkrétat, ami alapján meg tudnám találni. Szóval a lehetőség elszállt. De ennek ellenére háborog a lelkem és nagy az önvádam hogy miért nem egyeztem bele. Adni az egésznek egy esélyt, de közben ez nem korrekt.


Talán ez a srác lett volna a lehetőség, amit elszalasztottam, amit nagyon bánok most.


Mit tegyek?

Voltaktok már hasonló helyzetben? Hogyan nyugodott meg a lelketek?


28N



júl. 1. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb kisértést talán az jelentené ha fontos valami elfoglaltság, amibe sok érzést, hangulatot viszek bele és azokat ha a párommal nem tudom csinálni mert ő nem szereti. Szenvedtetni meg nem akarom ha nincs kedve.

Ha nagyon szeretsz valamit pl bulizni vagy filmezni... és azt a párod utálná, de másik szimpatikus férfi szeretné, akkor elkezded nagyon jól érezni magad a másik pasival. Minél több minél jobb közös érdeklődés.

Ez abba az illúzióba tehet hogy a másik pasival boldogabb vagy, de ez nem jelenti azt hogy vele élni is jobb lenne.

Elkápráztathat az amit szeretsz más férfiakban. Humoruk, séta velük, az hogy őt nagyon kedvelik, boldog jófej haveri társasága van. Ezek nagy csapdák.

Nem biztos hogy jobb ember, hogy össze illetek évtizedekre, hogy hűséges, nem cserél le majd...

Hiába az izgalom, szenvedély, jól érezni magad másokkal. Ez nagy kisértés lehet megcsalásra, vagy szakításra.

Én úgy választok párt, hogy ha jól össze illünk és vele akarok lenni hosszú távon, akkor ő az első, akkor is ha ideiglenesen másokkal izgalmasabb pár program, mondjuk kocsikázás, város nézés, egyszerre több emberrel, vegyesen férfiakkal és nőkkel.

Nem muszály hogy minden évben szenvedély legyen a pasiddal, vannak unalmas időszakok.

Ilyenkor izgalmas ha valaki fel tud villanyozni egy kocsmázás, vagy házi bogrács, valami, de tuti azért nem hagynám el a párom mert valaki most fel tud villanyozni, 5 év múlva meg lehet ő sem lesz izgalmasabb.

júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Egyébkent En is ilyesmire gondoltam,Mint a #11,csak En a masik oldalrol,hogy lehet a temperamentumotok nem egyforma. Lehet hogy Te szeretnél tancolni,osszejovetelekre jarni, vagy koncertekre, tobb izgalmat élmenyt megélni es a párod nem ilyen. Lehet hogy szeretsz szorakozni,vidam tipus vagy, komunikativ, kedves csaj, es valahogy epveszted Ezt az oldaladat a parkapcsolatban. Vagy egyszeruen tobb szeretetre, olelésre, testi szerelemre/szenvedelyre vagysz,ami egyébkent tok normalis. Ha valaki mas felkeltette az éredkodesedet akkor lehet hogy a párod nem tud Neked megadni mindent amire vagynal? Vagy nem figyelt rád az utobbi idoben, vagy TE többet adsz,Mint kapsz. Sok oka lehet. Ezt mindenképp magadban őszintén kell tisztaznod,hol volt/van a bibi. Akkor Jon el benned a megfejtes,mit lehet tenni. A lelked haboroghat,de vajon mi az igazi oka? Nem haboroghat azert hogy elutasitottad es egyforman azert is hogy nem. Vagy van ilyen?
júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

*11

Arra gondoltam hogy lehet menni programokra ahova nem akar a párunk, de ha találkozok olyannal aki szivesen csinálna velem izgalmas programot pl kocsmázás nekem nosztalgia, emlékeztet huszonéves koromra, szóval ha valakikkel jól érzem magam kocsmázáskor meg egyéb helyzetben, attól nem biztos hogy velük párkapcsolat is működne. Pl lehet hogy nem tud bánni a pénzzel, teljesen máshogy akarja az otthoni életet...

Könnyű szimpatikus lenni annak aki nem lakik velem évek óta, akit nem ismerek eléggé, az ellen szenves oldalát.

A párodat ki ismerted, tudod milyen vele élni.

Az új pasiba bele képzelhetsz nagy reményeket, vele mennyivel jobb lenne, el is játszhatja neked hogy ő jobb mint amilyen valójában. Jófej tud lenni, nem élsz vele, mikor borzalmas hangulatban van nem látod, ha előző párjával köcsög volt e..

Persze hogy izgalmasabb egy idegen, azt már tudod mit tud adni a pasid, az idegen meg meglepetés, jövőbeli remények, lehet hogy jobb az ágyban is, ki tudja még miben.. hú de izgi. Aztán ha vele élsz 5 éve lehet nem is olyan csodás, lehet veled sem marad..

júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Ezért szokott kuka lenni az ilyen szikra vonzalom megcsalom, mert vele jobb lesz kapcsolat. #13 igaza van. De amugy tok no lenne ha a párjaval meg tudná élni azokat a jó programokat, fellazulni, kicsit élni
júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

Mindig muszáj lesz így kezdenem, ha ezt a kérdést egy faszi teszi fel...


De csak gyorsan "végigszaladtam" a hozzászólásokon.


Mindig úgy vagyok ezekkel a kérdésekkel, mintha egy végtelen ciklusba került programot látnék.


Minden kapcsolat egyszer "szar" lesz (most nem azokra gondolok, amik bruttó szar kapcsolatok).


De hol a vége? A következőnél vagy az azutáninál?

júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28 éves vagy, anyagilag független, talán nem is vagytok összeházasodva és közös gyereketek sincs (a leírtakból nem egyértelmű)... ilyen helyzetben komolyan benne akarsz maradni egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzed jól magad? Tényleg ezt kívánod magadnak az elkövetkezendő évtizedekre? Ha úgy látod, hogy ez a kapcsolat kiüresedett és jobb már nem lesz, minden nap elvesztegetett idő az életedből, amit vele töltesz. Amint lehet, lépjél ki belőle, és éld a saját életedet, rengeteg lehetőség vár még rád. Máskülönben nagyon meg fogod bánni, saját tapasztalatból mondom.
júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16.-hoz: tehát ne az "elszalasztott lehetőség" miatt rágd magad, hanem arra koncentrálj, hogy a saját kezedbe vedd az életed irányítását, és ne ragadj le ilyen fiatalon egy nem teljes értékű kapcsolatban.
júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!