Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőmnek 90%-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmnek 90%-ban férfi barátai vannak, köztük több olyannal is tartja a kapcsolatot, aki korábban a palija volt. Ez kezdetektől fogva zavart ez engem. Most őszintén létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban többször felvetette, hogy szeretne velük találkozni moziban, étteremben menni, mert szerinte azóta, hogy velem van, elhanyagolta őket, és neki nagyon fontosak ezek a barátok mert már előttem is összejártak. Elege van abból, hogy miattam nem tud a férfi barátaival találkozni. Persze szakítás lett a vége és hogy én egy féltékeny f@sz vagyok.
jún. 20. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha te tudtad ismerkedés óta, friss kapcsolatban, hogy összejárt a haverokkal és nen nem bántad akkoriban akkor ja később nem igazán volt jogod kiakadni rajta. Úgyhogy jól tette, hogy szakított veled ha te nem voltál rá képes és korlátozni akartad.
jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, az elejétől fogva zavart, és szóvá is tettem neki, mikor a volt pasijával akart étterembe menni. Most őszintén, hány férfi engedné meg, hogy a barátnője az exével étterembe vagy kávézóba menjen?
jún. 20. 10:57
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem egyrészt az a helyzet, hogy a nő nem volt beléd igazán szerelmes.

Egy olyan nő, aki halálosan szerelmes egy pasiba, mindent megtesz érte, szóval akár a barátait is hanyagolja, mivel az 1. helyre teszi. Nem racionálisan gondolkodik, szerelmes állapotban nincs racionalitás, ez tény.

Tehát úgy gondolom, hogy azért lett szakítás a vége, mert szeretett téged, de azért nem veled élte volna le az életét.


Másrészt hozzá kell tennem, hogy férfiként jogos az elvárásod, hogy ne menjen a csajod más pasikkal étterembe, moziba stb. Ha egy csaj jól néz ki, akkor nincs fiú-lány barátság, mivel a férfi titokban le akar feküdni vele. Expasi szóba sem jöhet.


Úgy vélem, egyetlen eset van, amikor elengedheti a nőt egy férfi egy másik pasival, ha ő maga is megbizonyosodott róla, hogy tényleg csak barátságról van szó. Nekem volt egy ilyen eset, a volt barátnőm legjobb haverja fiú volt. Megbizonyosodtam róla, és tudtam, hogy TÉNYLEG csak haverok, tehát ha elmentek sétálni, tudtam, hogy az a pasi nem mászna rá. Jóra való, becsületes fiú volt.

jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális dolog az ezekkel találkozgatni. Most akkor ex vagy nem? És ha az akkor valamiért az lett. Ha nekik annyira jó együtt akkor legyenek de én nem nézném az biztos. És az, hogy az exét választja helyettem aki a párja vagyok ahelyett, hogy velem lenne az meg abszolút nem korrekt. Menjen az anyjába az ilyen.
jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha "elejétől fogva" zavart, akkor bele se kellett volna menned a kapcsolatba, mert nem passzoltok össze. Gondoltad, hogy a kedvedért majd megváltozik???
jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilvan másképp nem is kéne.
jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Tuti megcsal az ilyen😅😃 nem normális. Az hogy van 1 esetleg 2 férfi barátja egy nőnek, úgy hogy te is ismered, az oké. De ez amit ő csinál nagyon nincs rendben…
jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez bukó 😂


Ez a nő le se szarja a fejed. Kezdj el te is találkozgatni az exeiddel, hidd el rögtön hisztizni fog 😂😂😂

jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy féltékeny f@sz vagy.
jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, lányokkal soha nem jöttem ki, évtizedenként ha egy normális barátnőt találtam sokat mondok.. fiú barátok lettek inkább, sima barát! Nem kell mindenben a szexualitást látni, az hogy programoznak együtt abban sincs semmi, én is találkozok néha exemmel, esküvőjére is elmentem, a baráti kapcsolat meg azért maradt meg, mert nem volt toxikus a kapcsolat és sok mindenen átmentünk együtt, mindig segítettük egymást, és igen mivel szakítottunk ott már nem volt szerelem, és nem is jött elő később sem, okkal szakítanak az emberek. Csak tudod ha találsz magad mellé olyanokat akik tényleg feltétel nélkül segítenek neked őket nem lehet elfelejteni vagy csak úgy kizárni az életedből.
jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!