Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőmnek 90%-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmnek 90%-ban férfi barátai vannak, köztük több olyannal is tartja a kapcsolatot, aki korábban a palija volt. Ez kezdetektől fogva zavart ez engem. Most őszintén létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban többször felvetette, hogy szeretne velük találkozni moziban, étteremben menni, mert szerinte azóta, hogy velem van, elhanyagolta őket, és neki nagyon fontosak ezek a barátok mert már előttem is összejártak. Elege van abból, hogy miattam nem tud a férfi barátaival találkozni. Persze szakítás lett a vége és hogy én egy féltékeny f@sz vagyok.
jún. 20. 10:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es? Fejtsd már ki, hogy miért? A karácsony második napját a volt barátjánál töltötte, amíg én a családommal voltam, plusz a születésnapját is együtt akarták ünnepelni egy étteremben. Nem egyszer mellettem az ágyban az új férfi kollégájával chatelgetett. És akkor ne legyek féltékeny?
jún. 23. 00:53
 12/14 anonim ***** válasza:
És te vitted moziba/étterembe ha ezeket szereti? Ami például nem x havonta egyszeri alkalom..? Az ünnepek neked fontosak, de nem mindenki van így ezzel. Az hogy mert beszélni az új kollégával éppenséggel este szerintem megint semleges. Részben lehet az új varázsa, részben lehet tényleg jól össze is tudtak dolgozni munkaidő alatt.
jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, vittem moziba,mindenhova,plusz folyamatosan a kedvébe jártam mondtam neki mindig , hogy menjünk csináljunk valamit de sokszor nem volt kedve kimozdulni még a lakásból sem. Itt most nem arról van szó, hogy kinek fontos a karácsony, hanem arról, hogy ő az exénél volt, amíg én meglátogattam a szüleimet, mert ő erre is képtelen volt. Az új kollégája konkrétan 2 hét után megmondta, hogy bejön neki és kedveli, volt, hogy egész hétvégén beszélgettek amíg én dolgoztam.
jún. 23. 10:57
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nem egyszer mellettem az ágyban az új férfi kollégájával chatelgetett"

Miért hagyod? Ki kell dobni az ilyet. Hagyod, hogy a fejedre nőjön aztán már nem tudsz vele mit csinálni. Más ha egy ismerős vagy kolléga kérdez valamit és vissza ír és más egész este mással chatelni ha a párja mellett fekszik.. Ez már magában kizáró ok.. Vagy a párja a fontos vagy a másik, ennyi.

jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!