Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud-e normálisan részt venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud-e normálisan részt venni egy kapcsolatban egy örök szingli élethez szokott férfi? Azt mondta, próbál igazodni, stb. mert szeret,de idő kell neki ehhez. Legyek türelmes? Meddig?

Figyelt kérdés
Én kivárom, ha megéri.
jún. 30. 17:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
21%
Én pár hetet adnék neki. Egy komoly kapcsolatban kevés hogy próbál.
jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Most jó neked? Min kéne változtatnia? Vele kell megbeszélned, ha valami zavar.
jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Mióta ismered? Mióta vagytok együtt/szeret/vársz?
jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba vagy hogy leállsz egy ilyennel! Nekem 20 év csajozás után jött el az hogy mostmár tényleg tudok is nyújtani valamit. Mindegyik csajtól tanultam valamit! Ez egy hulladék!
jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
4%

Én 1x egy csajjal voltam így.

Hiába volt 10 pontos szépség.

Olyan fura magának való személyisége volt, hogy egész életében én voltam az első komolyabb kapcsolata 33 évesen.

Mindenkit lekoptatott.

Engem viszont nem tudott)


Am különösebben nem volt nehéz szocializálni.

Jutamaztam ha azt tette amit akartam.

És a figyelmem megvonásával büntettem ha nem volt engedelmes.

Aztán miután nagy nehezen már bízott bennem, olyan lett mint bármelyik átlag csaj.

Aztán mivel én családot akartam meg gyerekeket, ez konfliktust szült, mert ő nem akart.

Ezért mikor összejöttem egy igazival, szakítottam vele.

jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ hány éves. Ha harmincas mé van esély rá. Negyven+-os korosztálytól már nem látok esélyt arra,hogy ez változzon, bár kivételek mindig vannak. Kapcsolatra alkalmas lehet, de csak egy szintig tudod továbbvinni, sosem fog Hozzád költözni, közös kasszán lenni, közös érdeket nézni. Persze, ahogy írom: kivételek vannak... A párom 40 éves volt amikor megismerkedtünk. Én is bíztam abban,hogy minden rendben lesz, és a nagy fellángolás után egy normál mederbe terelt kapcsolat lesz. Nem sikerült sajnos. Azóta is együtt vagyunk, de amit írtam gyenge pontokat sajnos megmaradt...
jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

"Én kivárom, ha megéri."


Teljesen egyéni.

Ilyenben, pláne úgy, hogy nem is ismerjük az illetőt, nem lehet semmit se mondani.

jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
21%

7.

Közös kassza wtf?

Azért mindennek van határa.

Az együttélésnek és a szerelemnek is.


De házasságban közös kasszán élő, közös hitelt felvevő, elvált, kisemmizett, albérletben lakó férfiak tudnának erről mesélni.


Csak egy idióta él közös kasszán nővel.

Vagy olyan csóró pasi, aki sza rt se keres és le tudja húzni anyagilag a nőt.

jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Lehet igen, de csak egy ideig. Nem lesz tekintettel a nőre sokszor. Megszokni meg eszmeletlen sok idő lesz ha.. megjósolom, hogy mindent külön csináltok majd. Lehet meg a szexet is 😉
jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Kevés az idő, amit velem tölt, nem változtatott a napi rutinján. Ha hívják összejövetelekre, simán elmegy, én itthon ülök. Állandóan egyes szám, első személyben beszél. Nem mond semmit a jövőre vonatkozóan. nem akarok én férjhez menni, összeköltözni (egyelőre), csupán egy normális kapcsolatot szeretnék, ahol MI vagyunk. Mit csináljak, adjak ultimátumot? Nem akarom elijeszteni, elveszíteni. Hogyan kezeljem, hogy ő döbbenjen rá, nagy szüksége van rám, és alkalmazkodni kell valamennyire?
jún. 30. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!