Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud-e normálisan részt venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud-e normálisan részt venni egy kapcsolatban egy örök szingli élethez szokott férfi? Azt mondta, próbál igazodni, stb. mert szeret,de idő kell neki ehhez. Legyek türelmes? Meddig?

Figyelt kérdés
Én kivárom, ha megéri.
jún. 30. 17:19
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ragacs típus, sőt...De az már durva, hogy hetente 2-3 órát tölt velem, mert mindig más elfoglaltság van, nem? Pl egy focimeccs a tv-ben, fontosabb neki, mint egy intim este. És ez rendszeres.

29-esnek válaszolva, igazad van kevés infót adtam. Ő még a 30-as éveiben vált el, a bohém élete miatt, egy felnőtt gyereke van. Én 3 éve váltam el, ismertük egymást, állítása szerint, alig várta, hogy elváljak. De nem jött el az az igazi kapcsolat, amit vártam, közös programok, meghitt esték, stb. És természetesen nem mindig, én is szeretek néha egyedül lenni.

júl. 1. 19:15
 32/42 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező várd ki a sorod ha úgy látod megéri
júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

"hetente 2-3 órát tölt velem"


A barátnőmmel töltök legalább ennyi időt hetente, nem a párommal.


Ha most ez van, amikor - elvileg, jó esetben - még ott van az újdonság varázsa, mi lenne ebből 5, 10, 15 év múlva?


Szerintem ha őszinte vagy magadhoz, te is érzed, hogy mit jelent az, hogy ő nem vágyik veled több minőségi időre, közös programokra, változatos élményekre.


Én egy kapcsolatban nem arra vágynék, hogy a másik "próbáljon igazodni", igyekezni, hogy megfeleljen az elvárásaimnak, elképzeléseimnek, hanem arra, hogy neki épp úgy legyen igénye közös programokra, együtt töltött időre "én idő" és barátokkal töltött idő mellett, azzal egy normális egyensúlyban.

júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi ideje vagytok együtt, és a hetente együtt töltött idő kb. hány %-át teszi ki a szex?
júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt. A szex ritka.
júl. 1. 20:09
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem remélnék ettől a férfitól többet.
júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
36#nak igaza van. Nem kellesz neki. Már most lépj túl rajta és keress egy normálisat aki valóban akar téged.
júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Eszerint a férfi fiatalon is bohém volt, erre ment rá a házassága is, és azóta is éli ezt az életet.

Nem hinném, hogy bármilyen nagy szerelem kedvéért meg fog változni. Az eddigi viselkedése sem erre utal.

Szóval vagy elfogadod őt (és a kapcsolatot) így, ilyennek ....... vagy be kell fejezni. :-(

júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miből gondolod, hogy ez kapcsolat, és mi neked a jó benne?
júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de túl sok változás nem fog történni jó sokáig. Ha cseszegeted az sem lenne hatásos. Neked kell eldönteni, hogy felàldozod e önmagad miatta
júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!