Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud-e normálisan részt venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud-e normálisan részt venni egy kapcsolatban egy örök szingli élethez szokott férfi? Azt mondta, próbál igazodni, stb. mert szeret,de idő kell neki ehhez. Legyek türelmes? Meddig?

Figyelt kérdés
Én kivárom, ha megéri.
jún. 30. 17:19
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 54 éves. Az ilyen nem gondolkodik el, hogy idősebb korára nem kéne hogy társ nélkül maradjon? Férfiak, segítsetek, kérlek!
jún. 30. 18:42
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

"döbbenjen rá, nagy szüksége van rám"

Mást vártok a kapcsolattól, így nem fog menni, kár várni.

"döbbenjen rá, nagy szüksége van rám"

Én úgy látom, hogy neked nagyobb szükséged van rá.

Találhatsz olyat, aki veled lesz, és ő is találhat olyat, akinek elég, amit nyújt magából.

jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Sok olyan dolog van amit egy párnak együtt szokás csinálnia. Sorolom. Együtt vacsoráznak talán, bevásárolnak együtt, qz otthoni teendőket is közösen vagy felosztva csinálják este egymás mellé fekszenek, erotikáznak, beszélgetnek amikor van idő. Ha részben változott akkor csinálja a dolgát. Ahogy te is. Szingli pasi, együtt. A meló után vagy amikor van idő
jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

"Ja, egyébként 54 éves."


Te meg kb. feleannyi, jól sejtem?


Miért volt eddig szingli? Nem akart megállapodni, vagy folyton visszautasították és belenyugodott? Ha előbbi, akkor most se nagyon fog változni.

jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Én 47 vagyok.
jún. 30. 19:25
 16/42 anonim ***** válasza:
55%
Ha eléggé türelmes és domináns vagy vele, akkor igen, különben nem.
jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
17-es, hogy érted hogy domináns? Írnál példákat? Kérlek! Ez legalább nem cinikus komment volt. Köszi!
jún. 30. 19:43
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos, ha E/1. személyben beszél, ha még nem költöztetek össze. Lehet, hogy neki nincs is szüksége összeköltözős kapcsolatra.
jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
14. De ezek csak akkor vannak, ha együtt laknak. A kérdezőék külön laknak.
jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani de nem fog változni. Eddig egyetlen tartós kapcsolata se volt?
jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!