Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy 30 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy 30 évesen még abszolút éretlen valaki egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Igaz, külön lakik a szüleitől, de nem tud teljesen függetlenedni tőlük. Illetve nem akar párt se magának? Ha van itt ilyen, meséltek az okairól?

jan. 3. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Mama pici fia,akinek az anyja a "szerelme"... Az anya ezeket a csávókat egész életükben manipulálja.
jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen pasim, engem nagyon irritált a dolog, én nem vagyok a szüleim seggében állandóan. Ő mindig elő is adta nekik, hogy nincs pénze és kuncsorgott tőlük. Annyira szánalmas volt. Amúgy más okból is lehet valaki éretlen párkapcsolatra, akár 60 évesen is :D
jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Az illető férfi okait nem tudom, de itt vannak az én érveim, a 30-as éveimben járok.


1. Voltam párkapcsolatban, nem egyszer, nem kétszer. Ezek nem sikerültek, de jobb is így. Rájöttem, hogy ez nem nekem való, nem akarom magam lekötni, hanem randizni és dugni akarok a nőkkel, kötöttségek nélkül. Ráadásul a párkapcsolataimból azt vontam le, hogy nem igazán lehet megbízni a nőkben, mert teljes mértékben az érzelmek irányítják őket.


2. Utálom, ha elvárásokat támasztanak felém, és megmondják, hogy mit tegyek. Márpedig egy párkapcsolatban nem tehetem azt, amit akarok, hanem oda kell figyelnem a másikra is. Bocs, de nem. Nagyon pörgős ember vagyok, de szükségem van időnként arra, hogy elvonuljak egy időre, amikor nem vagyok elérhető SENKI számára.

A barátnő meg ezt nem tolerálja, hogy 1 hétig nem szólok hozzá. Nem érti, hogy nekem lételemem az, hogy, időnket csendben, magamban legyek.


3. Egy rakás tervem van. Sok pénzt akarok keresni, tanulni akarok, ezek pedig eleve elfoglaltságot igényelnek. Az is lehet, hogy a barátnőnek ígértem egy mozit, de nem tudom elvinni, mert közbejön valami, amit nem fogok lemondani. Arról meg nincs kedvem vitázni, hogy ő hanyadik a fontossági sorrendben. Nagyon nincs.


4. Szeretném beutazni a világot stb... Ki akarom magam tenni a kalandoknak. Ha pl. egy brazíliai nyaralásom során megismerés egy helyi csajt, akivel egy tüzes laza kapcsolatban lehet részem, nem fogom visszautasítani egy barátnő miatt. Szerintem az ilyen kalandokért érdemes élni.

Az élet rövid, a fiatalság még rövidebb.


Majd a 40-es éveimben talán lekötöm magam. Addig élni akarom az életem.

jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3) ezek abszolút valid érvek.
jan. 3. 17:09
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Van hát, egy csomó pasi meg kisfiú.
jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
3-40 éves korodban se leszel alkalmas párkapcsolatra.
jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

#6


Mert te már csak tudod, hogy mi lesz velem a 40-es éveimben. 😄


Elmondok Neked egy esetet:

A húgom hozzáment feleségül egy igazi párkapcsolat alapanyag pasihoz, gyereket is szült neki.

A srác jól kereső, kigyúrt testalkatú, kedves, udvarias stb.

Egy rossz szót nem tudtál volna mondani rá!


Tudod mi lett ennek a vége?

Az, hogy a pasi a házasságban rájött, hogy nem élte ki magát. Megcsalta a húgomat, és kijelentte, hogy el akar válni tőle. Pedig ott volt a nagy lakás, amit el kellett adni, meg ott van a kisfiú is. De nem érdekelte, a saját önző vágyai miatt lényegében eldobta a családját.


Ezzel megdőlni látszik az a női mítosz, hogy ezek a nagyon rendes pasik aztán jó férjek/apák lesznek. Nem biztos!

Ellenben azok a férfiak, akik fiatalon valóra váltják az álmaikat, kiélik magukat feltehetően kevesebb eséllyel fognak félrekefélni. Mert már kipróbáltak mindent, nincs bennük hiányérzet, így nagyobb valószínűséggel lesznek hűségesek. Szemben a jófiúkkal, akik tele lehetnek olyan szexuális vágyakkal is, amit a feleségüktől nem kapnak meg.

Na, azok aztán majd mehetnek a prostizni meg ilyenek.

Kicsit gondolkodj el ezen.


Üdv. #3-as kommentelő.

jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
7-nem a kielessel van gond, hanem az irritáló személyiségeddel. Az meg már nem fog változni.
jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

3-as tök igazad van, nőként mondom. De hidd el ha egyszer hirtelen beleszeretsz valakibe, aki szívesen körbeutazná veled a földet, és bizony ha kommunikációval (mert szerintem az nagyon fontos, az őszinte kommunikáció) megbeszélitek hogy neked ez és az fontos és szeret a nő is téged, akkor megért, és akkor simán tanulhatsz, megérti ha egy hétig nem szólsz hozzá, vagy épp nincs kedved moziba menni. Persze megcsalni nem kell a háta mögött, annál még a szakítás is jobb. De ha két ember szereti egymást támogatja is. (Nyilván ez arra is igaz hogy elengedi a másikat ha úgy látja, érzi, tudja hogy a másik attól boldog)

Egyébként a kérdezőnek is válaszolok... van! Én is épp 30 lettem amikor már úgy éreztem kell egy kapcsolat, na most ez arra volt jó hogy még keresem. Előtte tetszettek tetszettek pasik, persze. De igazából nem akartam párkapcsolatot, meg úgy semmit kb. Tanultam.

jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

#7 okosan levontad a következtetést, hogy ha egy pasi jól keres és ad a külsejére, az biztosan csak suttyó lehet, csak mert a húgodnak nem volt jó a házassága. Nagyon incelpozitív vagy hallod :D Egyszerű, mint a bot.


A hűtlenség meg döntés kérdése, az előélet csak ürügy, a párkapcsolat minősége pedig mindig két emberen múlik.

jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!