Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megkísértett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megkísértett egy másik férfi?

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam egy férfival, aki leszólított egy közösségi eseményen. Nagyon megkedveltem 1 órát beszélgettünk, el akarta kérni az elérhetőségemet. Viszont túlzottan szabálykövető/fair vagyok, így azt mondtam neki, hogy sajnos a külső körülmények miatt nem alkalmas. Ez volt a jó döntés, mert van párom, viszont már régóta csak élünk egymás mellett és nincs semmi örömünk egymásban (viszont a béke van biztos jövő képpel, amiért sokan irigykednek rám). Hűségesnek kell lennem hozzá, nem találkozhatok másokkal a háta mögött. Nagy eséllyel csalódnék. Bizonytalért miért adjam fel a biztosat. Támogatjuk egymást mindenben és tényleg nincs rossz életem mellette, de hiányzik az öröm. Keresem a negatív érveket a megismert srácban csak azért, hogy megnyugtassam a lelkem. Ez csak egy kósza vonzalom volt, ugyis elmúlt volna. Másrészt nem tudom a nevét és semmi olyan konkrétat, ami alapján meg tudnám találni. Szóval a lehetőség elszállt. De ennek ellenére háborog a lelkem és nagy az önvádam hogy miért nem egyeztem bele. Adni az egésznek egy esélyt, de közben ez nem korrekt.


Talán ez a srác lett volna a lehetőség, amit elszalasztottam, amit nagyon bánok most.


Mit tegyek?

Voltaktok már hasonló helyzetben? Hogyan nyugodott meg a lelketek?


28N



tegnapelőtt 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A mostani biztosat kene feladni, aztan lehet pasizni. Ne a jovokepbe legyel szerelmes, mert azzal rosszul jarsz lelkileg.
tegnapelőtt 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Elbaxtad
tegnapelőtt 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A párod minek van ott veled? Félsz egyedül aludni este vagy mi a baj?
tegnapelőtt 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked a mostani kapcsolatod ha láthatóan boldogtalan vagy? Mert sokan irigylik? Mert majd öregen nem kis nyugdíjból kell élni? Csak addig még rohadt sok idő fog eltelni boldogtalanul és egyre boldogtalanabbul. Vannak bizonyos dolgok amiket a pénz sem kompenzál, bár persze jó ha van. De ha valaki imádna akit te is akkor olyan életet élnél kevesebb pénzzel is, hogy minden percét élveznéd. Persze nincsen garancia egy kapcsolatban sem de hát az a mostaniban sincsen, nem te lennél az első akit fiatalabbért cseréltek le hiába volt példás feleség. Szóval sosem tudod mi jöhet, mit hoz a jövő de boldogtalanul élni a pénz miatt? Hát te tudod..
tegnapelőtt 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisértés mindig is fog lenni, ez egy proba volt, az hogy elcseszted nem valószinű, de megmutatta, hogy nem vagy boldog, tehát bárki besétálhat az életedbe, úgy hogy most 28 évesen úgy élsz ahogyan a nyugdijasok életük végén, hát te tudod. Te választod az életed és nem a kommentelők.

Mivel nem vagy boldog igy mindig fognak jönni az életedbe kisértések, ez 100%-ban igy lesz a jövőben. Az életed elején tartasz és már most lelkileg egy örömtelen nő vagy, ami egyre csak csökkenni fog és látszódni fog majd az arcodon is. Ki mondja, hogy kell lenned, a párod is hűséges, vagy csak lehet van valakije azért vagy ebben a helyzetben? Egyébként ha pedig belmész egy futó kalandban akkor elkezdődik a hazudozás és a büntudat, hogy egy másik embert megbántasz.

Mit tegyél? Szeresd önmagad előszö is, mert mivel a helyzetből adódik, boldogtalan vagy, ideje kezedbe venni az életed és megállni a saját lábadon, nem függni anyagilag senkitől önmagad lenni, mert ebben az aranykalitkában csak egy fogoly vagy. Szivesen!

tegnapelőtt 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Balek vagy, a kapcsolatodnak úgyis annyi, de legalább elszalasztottál egy jó kis lehetőséget.
tegnapelőtt 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki kell hogy úgy gondolkozva keressen párt mint én, lehet adni esélyt olyannak is aki pl nem volt korrekt az előző vagy jelenlegi párjával. Talán velem korrekt lesz mert más vagyok. De!

Nekem az a szimpatikus ha minél megbízhatóbb vagy. Ha nekem tetszenél, de képes lennél átverni, megalázni a párodat azzal hogy velem komoly kapcsolat vagy szex miatt ismerkednél, titokban, párodat ezzel nem tisztelve, azzal nálam csökkenne az esélyed hogy párom legyél és a bizalmam is.

Nekem egy kapcsolatban fontos hogy mennyire megbízható és biztonságos a nővel a kapcsolatom, a jövőnk.

Olyan nőt szeretnék akiben van elég lelki ismeret, tartás, aki érett egy komoly kapcsolatra.


Ha a párod nem érdemli meg hogy átverd pl nem csalt meg stb, akkor ha nem szakítasz, de pasikat keresgélsz hogy lecseréld őt, azzal telnek (elvesznek) az ő hónapjai, évei, amíg veled van, miközben azt hiszi hogy számíthat rád, mert a társa vagy, akivel van közös jövője.

Ha te ezek ellenére titokban pasiznál (ismerkedés komoly kapcsolat céllal) azzal magadat minősíted milyen ember vagy.


Nem azt mondom nem ismerhetsz meg férfiakat, de korrekt módon, nem titokban találkozva a pasid háta mögött.

Ha csak ártatlan módon barátkozol, nem kezdesz ki velük, határokat nem léptek át, akkor jön az a rész hogy valamelyiket nagyon, egyre jobban megkedveled, ő azt fogja érezni van esélye elcsábítani.

Egy ideig csak barátilag közelít, de aztán bepróbálkozik csábítani.

Eleinte "baráti" ölelés, simogatás, puszi, tánc, vagy valami, aztán minél több idő telik, minél jobban megkedveled, akkor van akinél (talán nálad nem) jön a gyenge pillanat, a megcsalás.

Az arc puszi szájra megy, esetleg buliban tánc közben össze gabalyodni ölelkezve, csók, vagy tapi, vagy simogatás. Esetleg eleinte nem intim helyeken.

Mindezek közben egyre jobban beleéled magad játszol a gondolattal hogy milyen lenne vele egy komoly kapcsolat, vagy szexelni.


Kérdező, ne vedd magadra ha te nem ilyen vagy, de tanúlságnak jó elolvasni.

Így lehet bele sodródni egy megcsalásba és nincs mentség, hogy részegség vagy akármi.

Ez egy hosszú folyamat, kezdetben szemezés, flört, érintések... A hosszű folyamat bármelyik másodpercében mondhatnád azt hogy ez szemétség, ebből megcsalás ne legyen, mert van pasid.. Hagyjuk azt hogy botlás, meg nem gondolkodott, csak egyszer, csak részegen, hagyjuk már. Ez egy folyamat, tudatosan hagyja az ember, direkt hagyja sodródni magát.

Egyértelmű hogy ha túl barátkozik egy pasi vagy nő és hajt rád akkor észnél kell lenni.


Életed hibája lemondani az új pasiról? Ha becstelen módon szedne fel akkor mennyit fogsz érni a szemében?

Van aki kimagyarázza hogy a pasija megérdemli, rossz a kapcsolat... A megcsalók vagy a nem korrektül szakítók gyakran ezzel mentik magukat.


Én szeretnék tükörbe nézni. Ha van párom, azzal reményt adtam neki hogy velem élheti le az életét, ő a párom, talán megérdemel annyi tiszteletet hogy ne legyek szemét vele, meg a saját önbecsülésem miatt is, hogy ne csalódjak magamban.

Sőt, a következő, jövőbeli párom se csalódjon.

Ha kérdi hogyan ért véget az előző kapcsolatom, mondhassam hogy rendes voltam vele...

tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Nem a pénz tart mellette, mert anyagilag függetlenek vagyunk egymástól és saját magamnak is tudom biztosítani az anyagi biztonságot. A biztos jövőképnél arra gondoltam, hogy közösek a célok ütemezései.


Nem szeretném átverni, mert rendes velem. Tiszteljük egymást, egy hangos szó sincs, mert mindent megbeszélünk egymással és jó érzés neki hazajönni Szerintem ez egy harmónikus kapcsolat.


A megkísértés szerintem mindig lesz, hisz ki ne játszana el a gondolattal, hogy mással milyen lehet puszta kiváncsiságból :)

tegnapelőtt 20:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyen sracok lesznek még a nyáron... Nem az a kérdes hogy nyugtasd le a lelked. Inkabb az,hogy akarsz -e még a mostami pároddal lenni. Ez biztos nem a naaagy lehetoseg volt. Altalaban az a naaagy lehetoseg sem jön össze, es aztán, amikor az is borul, aztán majd Jon egy jo kapcsolat. De ez nem 1-2 hónap, hanem KB. 1-2 év,tobb is. Amig megtalalod azt aki igazan illik hozzad, A kérdes az, hogy ha felmerult benned ez az egész,akkor mikor Jon el az a pont,hogy otthagyod a baratod. Én biztos hogy tisztessegesen csinalnam. Hidd el hogy nagyon szarul érezned magad,ha a hata mogott kezdenel randizgatni. Ezért is tudatalatt rogton elkuldted a pasit. Szerintem szépen sorban vedd az akadalyokat, eloszor magadban tudatositsd, mit szeretnél.
tegnapelőtt 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így szépen elmagyaraztad 😊 milyen jo kapcsolat. Hany évesen jottetek össze? Lehet hogy szenvedelyeseb pasira vagysz. Aki elvisz buliba, tancolni, osszejovetelekre, szikrazik a levegő koztetek stb. Fiatal vagy még.Ilyen szépen magyarazni KB.10 év hazassag után szoktunk
tegnapelőtt 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!