Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már magad férfiatlanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már magad férfiatlannak a barátnődhöz/feleségedhez?

Figyelt kérdés

jún. 26. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem éreztem. Ha ilyen módon megpróbálna megalázni, valószínűleg nem is lennénk együtt.
jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nektek. Én sokszor érzem annak a páromat.
jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Az én tapasztalatom csak az, hogy a férfiak általában akkor mennek csak össze, ha van más a képben.

Pl amig nyeregben vannak, mert szerelmes vagyok hű,megakarom oldani a problémákat, meg ő az "isten", addig ledominálnak, azt éreztetik, hogy összetehetem a kezem, mert velem ő kegyeskedett szóba állni, meg kegyeskedik járni meghúzni, teljesen el vannak szállva, ez mellett flörtölnek nőznek, merthát vmi nagy csődörnek hiszik mellettem valamiért magukat, na és az a pálfordulás, amit levágnak, mikor ki vannak dobva, vagy amikor elhappolt tőlük vmi másik és gyakran ezerszer jobb pasi, na akkor az a könyörgés sírás rívás, sértettség, önalázkodás meg béküljek ki, ő nem tud nélkulem élni, pedig ő feleségül is akar venni:


Hát komolyan mondom egy kész vicc! Minél jobban kúsznak annál jobban taposom már ilyenkor őket.


Erről kérdésem is volt már ha osszejövök valakivel az mitől száll el hirtelen?


Összejovok vmi egyszerű átlagpalival, aki aztán mellettem vmi alfának kezdi magát hinni, ugy unom már ezt.

jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nàrci nők mellett kis csicskák a pasik. Nem mindegy a nő maga.
jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Általában miután megvan a nő, elengedik magukat a férfiak. Nincs több vacsimeghívás, virágcsokor, előkerül az alsógagya, mint ideális otthoni viselet, ellustulnak. Ilyenkor joggal érzi a nő, hogy ő nem ezt akarta. Erősebbnek is érezheti magát. El kell hagyni az ilyen férfit. Vannak olyanok, akik a hal kifogása után sem veszítenek a lendületből. Ezek a tiszteletre méltó férfiak.
jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 Köszönöm a választ, bár abszolút nem erről szólt a kérdés..
jún. 26. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 Ez sima emberi dolog, a nők ugyanúgy hajlamosak ellustulni, ha úgy érzik, hogy megvan a pasi és sínen a kapcsolat. Mellesleg ki a fene csípi ki magát otthonra? Az otthonodnak pont az a lényege, hogy ott kényelemben érezheted magad.
jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Borderline-os, szociofóbiás, kissé cezaromán nő mellett évek óta rendszeresen.
jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Éreztem. Amikor valakit imádunk, MINDENT meg akarunk adni neki. De minden véges! A férfiasság is...
jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!