Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi flörtölget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi flörtölget viccesen más hölgyekkel a párja mellett és én reagálom túl?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt párommal, ezidő alatt folyamatosan gondott okozott a nőkkel való chatelés. Pl ha itt lennél tudnék veled mitcsinálni, szurnálak, küldj képet, szexi vagy, nyuszifül. Az egyik esetnél szakitottunk. Most már ott tartunk, hogy férfi néven menti el a kolleganőjét, aki nyuszifülnek becézi. Más egyéb anyagi gondok miatt is eléggé kivagyok, tartozik több százezer forinttal, de ezt betudom átmeneti időszaknak. Viszont folyamatosan nézem a telefonját, igy mikor megláttam ezt, megütöttem őt. Van még egy közös kutyánk és együtt élünk az én házamban. A kutya viszont az ő nevén van, így gondolom esélyem sincs, hogy velem maradjon. Nincs másom rajtuk kivül, nem akarom elengedni, de végképp tanácstalan vagyok. Most vagyok 25 éves és teljesen összeomlottam. Ti mit javasoltok?
jún. 24. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Párkapcsolat
Flört
Együttélés
Problémák
9 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sosem írtam ki kérdést, a szavazás véletlen sikerült. 😅
jún. 24. 08:10
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja mióta csal téged és te csak a chatelésekről tudsz. Bár egyébként is hűtlen ha szexcsetelget. Ki kéne dobni és a kutyát hagyj vigye. Majd lesz más kutyád és pasid.🤷
jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te apa nélkül nőttél fel? Vagy ha apával, akkor bántalmazott? Nem tudom elképzelni, milyen szintű önbizalomhiány kell ahhoz, hogy valaki egy ilyen alja senkivel legyen együtt. Az első ilyen üzenetnél kibsztam volna.
jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Már rég leléptem volna. Az ilyen nem fog megváltozni, esetleg ha már nem áll fel neki. De nyalni még akkor is képes lesz pinákat.
jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Talált süllyedt, nem volt fényes a kapcsoltom apámmal, aki nemrég halt meg,viszont megvisel.

Én is hibás vagyok sok mindenben a kapcsolatot illetően, nem támogattam a vállalkozását, ami az álma. Ezt épiti jelenleg, erre adtam kölcsön és egy tartozás miatt.. A telefonját rendszeresen átkutatom és látok valamit, ami nem tetszik borul csunyán a bili.

jún. 24. 08:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok szinte teljesen, hogy testi kontakt nem volt, otthonról "dolgozik", kb csak vásárolni jár vagy együtt megyünk valahova. Anyukám javarészt szintén ott van nálunk, míg én dolgozom is.
jún. 24. 08:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek úgy kell a flörtölés, mint neked az oxigén. Ez tartja életben. Gondold végig.
jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ragaszkodni az ilyen hapihoz. Megmondod neki, hogy arra van az ajtó. Se a férjem, se a kollégáim nem flörtölnek más nőkkel se a nejük jelenlétében, se nelkülük. A nyuszifülezés meg kimondottan árulkodó. :/
jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

"Én is hibás vagyok sok mindenben a kapcsolatot illetően, nem támogattam a vállalkozását, ami az álma."


Emiatt neked ne legyen lelkiismeret furdalásod. Szépen beléd tette a szegyenkezést, nem mondom, de az ő vállalkozása, ne a te pénzedből építgesse. Ne legyél már ennyire csicska.

jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled, mert le tud húzni anyagilag, amúgy nem érdekled. Ha most szakítanál max. azért könyörögné vissza magát, mert nem lenne pénze vagy hol laknia... Nyugi, lesz nála jobb. Csak beszűkült a tudatod, meg nincs önbizalmad.
jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!