Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi flörtölget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi flörtölget viccesen más hölgyekkel a párja mellett és én reagálom túl?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt párommal, ezidő alatt folyamatosan gondott okozott a nőkkel való chatelés. Pl ha itt lennél tudnék veled mitcsinálni, szurnálak, küldj képet, szexi vagy, nyuszifül. Az egyik esetnél szakitottunk. Most már ott tartunk, hogy férfi néven menti el a kolleganőjét, aki nyuszifülnek becézi. Más egyéb anyagi gondok miatt is eléggé kivagyok, tartozik több százezer forinttal, de ezt betudom átmeneti időszaknak. Viszont folyamatosan nézem a telefonját, igy mikor megláttam ezt, megütöttem őt. Van még egy közös kutyánk és együtt élünk az én házamban. A kutya viszont az ő nevén van, így gondolom esélyem sincs, hogy velem maradjon. Nincs másom rajtuk kivül, nem akarom elengedni, de végképp tanácstalan vagyok. Most vagyok 25 éves és teljesen összeomlottam. Ti mit javasoltok?
jún. 24. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És még azt hittem nekem nulla az önbecsülésem.. 😅
jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A cim kerdesnel meg azt gondoltam, jo igen, mindenki flortol kicsit.

De ez mar nem flortoles ("Szurnalak"????) hanem nem is tudom mi, tahóság, egyáltalán nem fér bele!

jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem flörtöl mással minden férfi.
jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha apadnak is mindent el kellett turnod,akkor ez a minta még megy. Ezt nem csinaljak a normalis pasik ha kapcsolatvan vannak. Semmi nyusziful nem johet szamitasba, a pasid egyszeruen bunko. Hazug is,meg hat nem tisztel Téged. Szomorú szitu tudom, de jogos a fehaborodasod. Nalam mar az szakitook lett volna je ilyen stilusban csetelget. Kuldd el a francba es vegyel egy saját kutyat 😊😊 talalsz 6 masik pasit meg a nyaron aki begbecsuli ha van baratnője
júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!