Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők, akik direkt a nős férfiakra hajtanak? Vagy ha látják hogy a férfi a párjával van, akkor is kikezdenek vele?

Figyelt kérdés
A helyzet lényege tehát az, hogy az illető nő tudatában van annak, hogy a kiszemeltje foglalt, de mégis ő kell neki. Van akit kifejezetten ez motivál? Vagy ez ettől független és a férfi önmagában tetszik neki, ezért akarja csak megszerezni? Nem pedig, hogy elhódítsa a másiktól?
jún. 16. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ez tudományosan bizonyított.

Az, hogy házas, azt mutatja, jó férfi lehet, hiszen egy másik nő elkötelezte az életét vele. A nőknek ez egy jó megerősítés. Ezért rajonganak a celebekért, mert ha mindenki más is rajong, biztos egy sztár lehet. Értelmesebb nők persze ezen felül lépnek, de átlagra eléggé igaz.

jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tessék, azt várja a rib*nc, hogy mikor kezdeményez nála a foglalt faszi.


Vannak ilyen szemét nők sajnos. Persze aki meg is dugj őket azok se különbek.

jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

igen, én is ilyen vagyok, kifejezetten motivál


miért?


1. challenge :)) jobb vagyok vagy lehetek, mint egy másik nő

2. így nem nekem kell elviselni a rosszabbik oldalát, a férfival járó kellemetlenségek másra hárulnak (pl. rá való mosás, takarítás, főzés, bevásárlás stb.)

3. nem érhet csalódás, ritkán találkozunk, a mindennapi rigolyáit nem én hallgatom, rám a jó pillanatok jutnak

4. ha mellette ismerkedem mással, nem lehet egy szava sem, hiszen neki ott van a "fő" társ

jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ez ettől független és a férfi önmagában tetszik neki, ezért akarja csak megszerezni?"

Igen. Sokan szeretnek "pszichologizálni", hogy ez kötődési zavar, hogy az elérhetetlen kell, de a legtöbb esetben szó sincs erről. Az van, hogy kva kevés a jó, vonzó és normális férfi. Az a kevés meg elég valószínű, hogy foglalt, mert hatalmas a kereslet az ilyenekre, nekik pedig nem okoz nehézséget kapcsolatot kialakítani és fenntartani, ők nem évek óta kényszerszinglik...

Több férfi is van, aki tetszik, mind kinézetre, mind személyiségre. Kivétel nélkül házasok és apák már. Persze nem 20-as éveik elején járókról van szó, köztük még lehet találni olyan függetlent, akitől nem sírod el magad, de már én sem ez a korosztály vagyok.

jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok is.

Én sokszor megkapom,hogy foglalt férfi kell.

Pedi sokszor ndm tudom,hogy van felesege/párja.Vagy kúrópajtija,mert az is állt már nekem.

Nem szoktam férfiakra írni,mindig ők kezdeményeznek,ha egyedül álló,ha nős.

Aztán,ha megírom a feleségnek,hogy az ő párja az,aki kezdte a nyomulást,akkor megsértődik.

Amit még ndm értek,amikor mindenki tudja,hogy a férfi sose volt hűséges senkihez,es csodálkozik,hogy megcsalja.

Nem vagyok szent,de bocs,arról én mit tehetek,hogy egy foglalt férfi udvarolna?Nem biztos,hogy rögtön kiderül,hogy van valakije.

jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Általában ott, ahol fedélzeti problémák vannak.
jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ringlószilvàknàl igen, normális nő csak akkor vàlik erre nyitottà, ha a pasas komoly szàndékot jelez felé.

Ami, valljuk be őszintén,tíz esetből kb.egyszer fordul elő, tehát baromi ritka.

jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki erre gerjed az toronyhibás. Ismertem pár ilyen ribizlit valóban ettől a versenytől indultak be. Legtöbb jó rábaszott, mert csak egy ócska numera volt a pasiknak. De olyan is volt, hogy rányomult a nős pasira az elküldte a rákos k.anyjába, fantasztikus jelent volt.
jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam folyamatosan párkapcsolatban, vagy házasságban élő nők kezdeményeznek, pedig tudják rólam, hogy sosem dxgnék olyan nőt, akinek ismerem a férjét, nem tudnék az illető szemébe nézni utána... Meg nem is szeretném laposra veretni magam némely felszarvazott férj által... Annyit nem ér az egész.
jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én exemre is ilyen r.banc gerjedt rá, pl mikor elutazott együtt repült a légiutas kísérővel, és a r.banc hirtelen azután kezdett el nyomulni az exemre miután megtudta, hogy vagyok neki.
jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!