Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házvásárlás, vajon jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házvásárlás, vajon jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az történet, sajnos örököltem egy x-összeget, és el kellett költözni. Párom pedzegette hogy majd együtt meg minden.

Meg is vettem a házat,de senki egy fillért nem tett bele, se a vételbe se a felújításba.

Mégis tamadtak hogy mi az hogy én nem irattam az asszonyra semmit.Ezt azota is folyamatosan megkapom. Azt mondták ha öröksègből veszek házat, mindegy hany százalék van az asszonyon, az akkor is az enyém.. Nekem ez kicsit meredek volt...

Vajon jól döntöttem?


júl. 1. 05:02
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Na igen,volt ilyen kijelentés is.. Minek fizessen bármit,nem az oz háza..
júl. 2. 21:06
 42/43 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy majd idővel úgyis a gyereketek örökli, de egyelőre ez a te örökséged és nem fogsz belőle senkinek tulajdonrészt osztogatni.

Ne hagyd magad, ha látják, hogy határozott vagy, idővel abbahagyják.

júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt fogom tenni!!

Nagyon egyértelmű a válasz, igazából bárkibel beszéltem mindenki ezt mondta. Vsak az ő csaladja gondolja hogy ez igy egyértelmű hogy rairatok az öröksègből..

Szar a tudat hogy át akartak baszni!!!

tegnapelőtt 10:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!