Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házvásárlás, vajon jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házvásárlás, vajon jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az történet, sajnos örököltem egy x-összeget, és el kellett költözni. Párom pedzegette hogy majd együtt meg minden.

Meg is vettem a házat,de senki egy fillért nem tett bele, se a vételbe se a felújításba.

Mégis tamadtak hogy mi az hogy én nem irattam az asszonyra semmit.Ezt azota is folyamatosan megkapom. Azt mondták ha öröksègből veszek házat, mindegy hany százalék van az asszonyon, az akkor is az enyém.. Nekem ez kicsit meredek volt...

Vajon jól döntöttem?


júl. 1. 05:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Szetintem is undoritoak. Köze nincs hozzá senkinek.
júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Grizesteszta ***** válasza:
78%
Jol mondja a 8-as, miutan papiron az ove mondjuk a fele, akkor egy szakitasnal jogosan kerhetne, hogy fizesd ki a felet. Akkor az mar nem az orokseged lenne, hiszen elajandekoztad, az mar az ove. Ebben az esetben a lepapirozott tul.jog szamit. ( Ez az orokseg-dolog akkor jatszik-lenyegeben pont forditva, mint nalatok- ha a tied lenne, de a kozosbol ujitanatok fel, akkor o kerhetne a felujitas koltsegenek felet tul jog nelkul is. ) Ha jofejsegbol rairatsz valamit, az mar elvesziti az orokseg-jelleget, az ove lesz.
júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
65%
Jól kutyára nem bízunk sonkát.
júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Sajnos ő is apukával van, igy egyedül maradtam.soha nem ertettem miért kellett volna ráiratnim,foleg ha semmit nem tett hozzá..

Egyszer adott pénzt a festèkekbe, de vissza is kerte..🙂

júl. 1. 09:13
 15/43 A kérdező kommentje:

Amúgy meg a gyerekkel zsarol be...

Ha elválás van, hogy alakul a gyerektartás mértéke?

Mert azt is mondta, jogilag nem láthatom majd..

júl. 1. 09:16
 16/43 Grizesteszta ***** válasza:
84%
#15: Az anyakonyvi kivinatban szerepel a neved? Magyarul: elusmertetek mindketten, hogy te vagy az apja? Ha igen, akkor egy szetkoltozes utan pont ugyan azok a jogaid es kotelessegeid vannak, mint egy valas utan. Birosag itel, hogy kinel maradjon a gyerek, a masik fel mennyi gyerektartast fizessen, hogyan legyen a lathatas. Ha zsarol, akkor plane ne irasd ra!
júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
84%
Pfejjj de undorító a nőd a rokonságával együtt
júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Sajnos azok, választani tudni kell...


En az összeg meghatározására lennèk kíváncsi.

Mar nem a fizetès X %-a?

Mert ezek megfizetik a legjobb ügyvédet és végem.. sajnos csak azt nezik hogy nekik jó legyen, de hogy a gyerek esetleg mit akar....

júl. 1. 10:03
 19/43 Grizesteszta ***** válasza:
De, x % maximum. Hany gyerek van? 1 gy= alt. 20-25%, 2nel alt 40, 3-nsl max 50, de ha sokat keresel, akkor van egy felso korlat, ugy ertem, hogy 1M nettobol nem itelnek meg 250E-t egy gyerekre. Ha ilyen a csalad, akkor plane ne irasd ra, mert a kozos haz mellett ugyanugy megitelik a gyt-t, cdak rosdzabb helyzetben leszel. Hol lsktok most, az oroksegbol vett hazadban?
júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Egy gyerek van. Igen abban a házban, de csak én vagyok oda bejelentve.
júl. 1. 10:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!