Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házvásárlás, vajon jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házvásárlás, vajon jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az történet, sajnos örököltem egy x-összeget, és el kellett költözni. Párom pedzegette hogy majd együtt meg minden.

Meg is vettem a házat,de senki egy fillért nem tett bele, se a vételbe se a felújításba.

Mégis tamadtak hogy mi az hogy én nem irattam az asszonyra semmit.Ezt azota is folyamatosan megkapom. Azt mondták ha öröksègből veszek házat, mindegy hany százalék van az asszonyon, az akkor is az enyém.. Nekem ez kicsit meredek volt...

Vajon jól döntöttem?


júl. 1. 05:02
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Pénzben nem tett bele, csak ugye amit vettünk a boltba ott kellett kiegèszíteni pénzel, de visszakèrte.

Igazából munkával segített, festett meg ilyenek, meg a ház árát ő harcolta ki, meg pár bútort alkudott le.

Most is költözès lesz, szinte ő intéz mindent amíg en dolgozok, és egész szépen lealkudta az árat,meg a mostanit is eladta.

De attól tartok ez a tulajdoni dolog ismét vita lesz...

júl. 2. 06:51
 32/43 A kérdező kommentje:

Szoval még ha nem is ő, de a szülei ráhtása lenne.

Attól tartok egy vita alkalmával kérnè a %-ot.

Amugy apuka is lebaszott, hogy az átírásnál a lany helyébe rögtön ott hagyott volna..

júl. 2. 06:54
 33/43 anonim ***** válasza:
78%
Ne légy hülye, fater első felesége vitte a fél házat, hiába fater vette, házasok voltak. Sőt, még az ingóságok felét is elvitte. Véletlen se írass rá semmit!
júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 33-hoz, ne legy hulye. Az amit irtal(festes, alku, koltozes) a normal elet resze, tul jogtol fuggetlen, olyan, mint a festes, ablakpucolas- ritkan csinalja az ember, de nem extra. Es ellentetelezi a beletett dolgokat az, hogy van hol laknia ugy, hogy nem kell alberletre koltenie. Szoval ne hagyd magad zsarolni, oruljon, hogy ingyen lakik a tiedben, es ervelj azzal, hogy ugy is a kozos gyereketek otokli majd!
júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert festegetett meg alkudott, egy forint nem jár neki, ne haragudjon. Apukája tömi a fejét a hülyeséggel, hogy a lánya helyében otthagyott volna. Lehet jobban járnál, mint hogy az egész család téged blamáljon, hogy nem íratsz rá tulajdonjogot. Mert nem is jár neki. Amivel jött, a kis papucsa meg bugyikája, azzal továbbállhat apukához, ha nem tetszik neki. Eszem megáll.
júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

35!

Ez pontosan igy van jól látod.

Azóta os feketebárány vagyok a család szemében..

júl. 2. 15:53
 37/43 anonim ***** válasza:

Amúgy is próbáltak már lehúzni a család részéről? Vagy kapacitálni, hogy mit vegyél a lányuknak?


Gondold át azért és vigyázz velük nagyon...

júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Igazából nem, csak ez a házrész volt a nagy ötlet..

Azt mondta hiaba iratok rá %ot attol még az enyém mert öröksèg..😁😁😁

Amugy az otletet se értem.Nekem meg se fordulna a fejemben.

De ha eljön az idő makd en is sorbaállok hogy mit kapok...

júl. 2. 16:00
 39/43 A kérdező kommentje:

Én azt hittem majd költözèsnèl apuka ad legalább valami lóvét a lányának.. pl ad 1M-t felújítás stb.

De semmi, és követelőznek. Durva nem?

júl. 2. 16:10
 40/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk költeni én se költenék más házára, de nem is követelnék belőle tulajdonrészt.
júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!