Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom büdös, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom büdös, hogyan közöljem ezt vele?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nagyon aranyos sráccal, hercegnőként kezel. Jókat beszélgetünk és hülyéskedünk. Csak az a baj hogy büdös. Iszonyat lábszaga van fürdés után is. Esküszöm, ha együtt alszunk, akkor az egész szoba büdös lesz. Ezenkívül hónalj szaga is van pedig befúlja magát. Nálam szokott fürödni általában, de mégis. Én egy olyan ember vagyok aki érzékeny az ilyen dolgokra, tipikusan olyan vagyok akinek a legnagyobb félelme az hogy büdös lesz. Szóval dezodor, parfüm stb. nálam minden játszik. De ez az ember lehet hogy nem érzi magán ? Az a baj hogy nagyon zavaró, és sokszor emiatt nem is akarok hozzá bújni, mert taszító a szaga, rendesen szellőztetni kell a szobában mikor bennt van. Múltkor láttam hogy körme is retkes, attól is szabályosan rosszul vagyok. Ráadásul mikor sz**eltünk kaptam utána egy jó kis húgyúti fertőzést, gombával. Pedig használtunk gumit. Lehet hogy a testem így utasítja el?

jún. 27. 06:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%
Hülye büdös,nem szeretlek,menj el innen,mond ezt neki.
jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kérdező nyugtass meg hogy beszámolsz ,ha megmondtad neki🤢
jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
29%
Túlságosan megvan a kémia, szagtündér barátném.
jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
budos diplomas konyvmoly igenytelen retek csak..
jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 gabor49 ***** válasza:
50%
hogy lehet egy büdös ember aranyos? szerintem kamu kérdés
jún. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Senior Séf ***** válasza:
35%
Tedd rendbe az étkezését.
jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Na már nem is beszélünk, a mai napon írta hogy szerelmes valaki másba. Mondtam neki hogy sebaj, legyenek budosek együtt. Majd jön egy másik kellemes illatú személy az életembe. De köszönöm a válaszokat.
júl. 2. 23:41
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Kivitte magát a szemét, örülj neki😂😂
júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, úgyis vége kellett hogy legyen.

Nem lehet egy pali miatt folyton nőgyógyászhoz járni mert ő ennyire mocsok….

Hozzám nem érhetne senki retkes körmökkel, büdös farokkal.

Én is volt amikor véletlen olyannal találkoztam, pedig a legjobb pasi volt a gyárban anno és projekt vezető volt. Nem tudtam neki bekapni mert egyszerűen komoly pisi szaga volt , zuhanyzás után. Most eltelt 20 év, van egy felesége, két kislánya és nem értem hogy az a nő hogy tudja bekapni azt…..

júl. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!