Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom büdös, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom büdös, hogyan közöljem ezt vele?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nagyon aranyos sráccal, hercegnőként kezel. Jókat beszélgetünk és hülyéskedünk. Csak az a baj hogy büdös. Iszonyat lábszaga van fürdés után is. Esküszöm, ha együtt alszunk, akkor az egész szoba büdös lesz. Ezenkívül hónalj szaga is van pedig befúlja magát. Nálam szokott fürödni általában, de mégis. Én egy olyan ember vagyok aki érzékeny az ilyen dolgokra, tipikusan olyan vagyok akinek a legnagyobb félelme az hogy büdös lesz. Szóval dezodor, parfüm stb. nálam minden játszik. De ez az ember lehet hogy nem érzi magán ? Az a baj hogy nagyon zavaró, és sokszor emiatt nem is akarok hozzá bújni, mert taszító a szaga, rendesen szellőztetni kell a szobában mikor bennt van. Múltkor láttam hogy körme is retkes, attól is szabályosan rosszul vagyok. Ráadásul mikor sz**eltünk kaptam utána egy jó kis húgyúti fertőzést, gombával. Pedig használtunk gumit. Lehet hogy a testem így utasítja el?

jún. 27. 06:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Fú nekem ez már bőven a kiábrándító kategória lenne... Szerintem engedd el😅
jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
21%

Nem vicc amúgy ha tele van baktériummal a farka, felfázás szerű valamit el lehet kapni tőle.

Én vettem egy fertőtlenítő kézmosót, azzal mossa a férjem ha szexelni akar.

Amúgy a körme alatt is tele van bacikkal. Én kerek perec közöltem a férjemmel hogy nem elég az hogy sima tusfürdővel mossa…

Brando life fertőtlenítő kézmosó a neve, beteg fürdetésre is használják.

Megöli a bacikat, szagtalanít.

jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A többi dolog az még csak hagyján, mert lehet nem érzi magán stb. de hogy retkes a körme, azt azért csak látja, és mégse érdekli. Nem hozzád való, más is lesz majd aranyos, és kezel hercegnőként.
jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tisztel téged, ennyire nem érdekli hogy hogy gondolsz róla….

És nem troll a kérdező!

20 éves koromban volt egy bomba pasim, szerelmes voltam belé, de egyszerűen kemény húgyszaga volt ott zuhanyzás után, a szája meg romlott hús szagú volt…..

Hihetetlen hogy van most felesége, én nem tudtam neki bekapni…..

jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Undorító, nem is értem, hogy bírsz összefekdüni olyannal, akinek ennyire problémás a személyes higéniája, ráadásul a retkes farkával még eü. bajokat is okoz. Milyen rettenetesen gusztustalan lehet ezzel intim helyzetbe kerülni, hogy nem okádod el magad, ha leveszi a gatyáját?!

Ha a fertőzés után is még gondolkodsz azon, hogy neked kell ez, akkor megérdemled, hogy feszt beteggé tegyen. Egy fertő az az ember, mit vársz tőle, mikor tisztálkodni se tud?

jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

12#


Te sem vagy normális 😂

jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%

Húgyuti fertőzést szex közben könnyű beszedni, ha nem vagy elég nedves. Mondom ezt nőként!


A pénisz felhorzsolja a hüvely falát, mikrosérüléseket szedsz össze, amin keresztül a bacik könnyen bejutnak. És mivel nagyon közel a húgyut, gyakorlatilag csak egy vékonyka mezsgye van a hüvely és a húgycső közt, így szépen ráhúzódik.


Szóval nem feltétlen a pali higiénijával van baj. Egyszerűen annyira taszítónak tartod, hogy nem izgultál fel tőle rendesen.


Megoldás? Vagy kinyitod a szád és vm megoldást kerestek a szagokra, vagy szakítasz vele.

jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%

Én a hónaljamra pl kézfertőtlenítőt használok. A lábam nem büdös, de arra is jó. A bacilusok miatt büdös, így a módszer működik. A körme miatt tudsz szólni, hogy figyeljen jobban, sokan nem figyelnek rá. Amúgy meg, ha taszít ne szexelj vele.

Aki meg a nemi részen használ fertőtlenítőt... most szólnék, hogy rengeteget árt, mert megöli a "jó bacikat" is, amivel a párjàt teszi ki fertőzéseknek, sőt, ha a hüvelybe jut a fertőtlenítő akkor lesz csak igazán izgalmas az élet.

jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten!

Hát, kedves kérdező én nem tudom, hogy nem hánytad le azt, aki ennyire nem ügyel a személyes higiéniájára meg retkes a farka is… de amit tehetsz, hogy leülsz vele, hogy figyeljen oda ezekre. Ne csak gyors zuhany, hanem tényleg rendes fürdés legyen szappan, dezodor, minden.

jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem....mellem ne feküdne . Egyszer volt sajna ebben részem,én megmondtam szemébe ,hogy gusztustalan.Nem értem miért nem mondod meg neki ,hogy hello ez van.Mondjuk az ,hogy szellőztetni kell valaki után és nem érzi ...🤢🤢belém nem tenné többet.
jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!