Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom büdös, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom büdös, hogyan közöljem ezt vele?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nagyon aranyos sráccal, hercegnőként kezel. Jókat beszélgetünk és hülyéskedünk. Csak az a baj hogy büdös. Iszonyat lábszaga van fürdés után is. Esküszöm, ha együtt alszunk, akkor az egész szoba büdös lesz. Ezenkívül hónalj szaga is van pedig befúlja magát. Nálam szokott fürödni általában, de mégis. Én egy olyan ember vagyok aki érzékeny az ilyen dolgokra, tipikusan olyan vagyok akinek a legnagyobb félelme az hogy büdös lesz. Szóval dezodor, parfüm stb. nálam minden játszik. De ez az ember lehet hogy nem érzi magán ? Az a baj hogy nagyon zavaró, és sokszor emiatt nem is akarok hozzá bújni, mert taszító a szaga, rendesen szellőztetni kell a szobában mikor bennt van. Múltkor láttam hogy körme is retkes, attól is szabályosan rosszul vagyok. Ráadásul mikor sz**eltünk kaptam utána egy jó kis húgyúti fertőzést, gombával. Pedig használtunk gumit. Lehet hogy a testem így utasítja el?

jún. 27. 06:02
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*befújja
jún. 27. 06:03
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Troll
jún. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1# Esküszöm hogy nem vagyok az. Ez egy valós probléma, bármilyen viccesen is hangzik. Erzékeny vagyok az ilyen dolgokra, azért kérek tanácsot.
jún. 27. 06:11
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem tud rendesen tisztálkodni. Ha lezuhanyzik nem mossa meg a lábát és a hónalját sem. Először szappannal kell amúgyis utána tusfürdő, mert a legtöbb tusfürdő önmagában egyáltalán nem csinál semmit. Utána stift vagy deo és plusz spray. Lehet lábgombája is van. Amúgy meg így. Ezt nem lehet úgy közölni hogy jól essen bárkinek is. Őt sem érdekli hogy majd meghalsz a szagtól meg hogy fertőzést adott át...
jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Bocs,ha férfiként írom,de ilyen pasit nem kéne beengedned az életedbe.És igen, a tested utasítja el,de azért,mert lelkileg sem kívánod.

A mesében a hercegnőket a favágók,szegény legények tudják elvarázsolni ez tény.De ez nem ok arra, hogy ilyen szintre menj le.

Nincs rosszabb egy "szagos" embernél,ha nő, ha férfi.

jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Minek vagy még mindig vele?

Egyáltalán minek jöttél össze vele?

Nem jön be neked a szaga, ez mem tűnt fel neked?

Tudod, nincs kémia....hello.

Világos?

jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
#6 ha a kémia nem működik és azért nem szeretné a szagát, akkor nem érezne büdös lábszagot és nem kapna fertőzést a másiktól. Vagy szerinted igen?
jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

"A mesében a hercegnőket a favágók,szegény legények tudják elvarázsolni ez tény"


De a szegény legény a végén meg is gazdagszik, mivel a király neki adja a lányát, meg a fele királyságát. Szóval nem marad ápolatlan. Na meg attól, hogy valaki szegény még nem kell igénytelennek/ápolatlannak lennie.

jún. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: mondd meg ezt neki, hogy tanuljon meg tisztálkodni rendesen.


Ha viszont a másik természetes illata nem jön be neked, akkor ez nem a te kapcsolatod.

jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem spay kell megy egyebek hanem normálisan le kell fürödni.

Nyugodtan mond el neki nyíltan!

Vagy lépj!

jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!