Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Itthon vagyunk a férjemmel, gyerekeknek nyári szünet, nagyszülőknél vannak. Most, szombat este ülünk a teraszon, borozunk, zenét hallgatunk, közben beszélek telón 5 percet a gyerekekkel. Leteszem, azt mondja hogy közben áthívta a szomszéd nőt egy pohár borra. Akit ismerünk, volt már nálunk, de akkor is minek hívta!? És mi az hogy meg sem kérdezett előtte? Telefon előtt még arról beszéltünk hogy mit rendeljünk vacsira. Te mit szólnál ehhez? Egyébként együtt élünk, ez a közös házunk.

jún. 22. 20:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a fura, hogy tőle meg sem kérdezted az okot? Ha igen, mit válaszolt?
jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Senior Séf ***** válasza:
27%
aki haragszik, nem b.szik
jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
De mi a fenéért nem mondtad neki hogy "Józsi ezt most miért csináltad?"
jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy egy érzelem jogos vagy nem. Ezt érzed, ez van. Mondjuk én konfrontalodtam volna velük akkor és ott.

Ha elment a no, mindenképp beszelj a férjed fel, hogy erre miért volt szükség amikor amúgy is kevés időt töltötök kettesben?

jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjem/párom gondolna egyet és nőt hív át borozni én igen csak elgondolkoznék rajta hogy mi a frászt akar attól a nőtől hogy nem akarja kihasználni velem kettesben az estét. Nem gondolod kérdező hogy ez gáz? Ne dugd már homokba a fejed.
jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett, kérdező? Mit mondott a ferjed?
jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező a férfitól függ anyagilag.

Ezért nem mer szólni neki, helyette inkább itt vezeti le a feszültséget.

jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Csak azért hívta át, mert a múltkor amikor itt volt jót beszélgettünk. Akkor egyébként én is ott voltam. Jaj, dehogy függök tőle anyagilag:)
jún. 23. 19:52
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem! A cégébe vagy felvéve, mint megtűrt személy, bár korábbi hozzászólásodban főnöknek nevezed magad. Ez a saját állításod.


Te a főnök jelenlegi nője vagy, ami nem egyenlő a főnökkel. Azért tegyük tisztába a besorolási kategóriákat.

jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

28

Ha szeretnéd, meg is indoklom az állításom nyilvánosan.

jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!