Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Itthon vagyunk a férjemmel, gyerekeknek nyári szünet, nagyszülőknél vannak. Most, szombat este ülünk a teraszon, borozunk, zenét hallgatunk, közben beszélek telón 5 percet a gyerekekkel. Leteszem, azt mondja hogy közben áthívta a szomszéd nőt egy pohár borra. Akit ismerünk, volt már nálunk, de akkor is minek hívta!? És mi az hogy meg sem kérdezett előtte? Telefon előtt még arról beszéltünk hogy mit rendeljünk vacsira. Te mit szólnál ehhez? Egyébként együtt élünk, ez a közös házunk.

jún. 22. 20:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
63%

Ismered? Ahhoz képest fogalmad sincs, miért hívta át a nőt. És első gondolatod a gyakorira kiírni.

Komolyan, így zajlott le az estéd?

Kint ültök, telefonálsz, közli a hírt, te meg bevinulsz gyakorira kiírni?

Ugye nem bánod, ha nem hiszem el?

jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ilyesmi elő sem fordulhat. Ha én tenném ezt is szedhetném a sátorfámat, fordítva dettó.
jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Mert nem mindig látjuk reálisan a dolgokat. Lehet eltúlzott és felfújt a reakcióm, amit ezer dolog befolyásolhat. Például hogy már a szüleim is semmibe vettek egész életemben, ezért lehet nem akkora ügy mint ahogy én érzem.
jún. 22. 21:04
 14/37 A kérdező kommentje:
Rakott karfiol, nem érdekel hogy te mit hiszel és mit nem. Miért világgá kellett volna mennem? Vagy? Biztosan ez is hihetetlen, de szerettem volna valakivel beszélni. És nincs senkim. Tudom ez is hihetetlen.
jún. 22. 21:07
 15/37 anonim ***** válasza:
21%
Túlreagálod a dolgot és felesleges generálsz problémát belőle magadnak.
jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Mondja ezt egy papucs:D
jún. 22. 21:19
 17/37 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!

Megismétlem még 1x 🙂 átjmenjek? Vagy jössz te?

jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

"És nincs senkim. Tudom ez is hihetetlen."

Nyugi, az egyáltalán nem hihetetlen, hogy neked nincs senkid.

jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már békén! Jó belerugni másba?
jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
19-es, kedves vagy, de nem gond. Főnök vagyok, úgyhogy megszoktam, bírom:) Egyébként pedig aki ilyet ír, annak leginkább a saját életével, magával van baja;)
jún. 22. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!