Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Itthon vagyunk a férjemmel, gyerekeknek nyári szünet, nagyszülőknél vannak. Most, szombat este ülünk a teraszon, borozunk, zenét hallgatunk, közben beszélek telón 5 percet a gyerekekkel. Leteszem, azt mondja hogy közben áthívta a szomszéd nőt egy pohár borra. Akit ismerünk, volt már nálunk, de akkor is minek hívta!? És mi az hogy meg sem kérdezett előtte? Telefon előtt még arról beszéltünk hogy mit rendeljünk vacsira. Te mit szólnál ehhez? Egyébként együtt élünk, ez a közös házunk.

jún. 22. 20:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
De minek hivta mar at a spinet? Mivel magyarazta? En hazakuldenem, hogy saaaajnos most nem alkalmas, a figuraval meg elbeszelgetnek arrol, hogy megis mit kepzel? :-/
jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs minek kellett idehívni. Én nem is fogok vele találkozni, bejöttem. Így elcseszni az estémet.
jún. 22. 20:34
 3/37 anonim ***** válasza:
55%

3as szexelni akar...

Dönt jól? 😆😉

jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
31%
Dönts jól! *
jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
3-as, az kizárt. Most lezuhanyozom és nézek egy filmet. Remélem jót beszélgetnek… Kár hogy kicsit éhes vagyok:)
jún. 22. 20:42
 6/37 A kérdező kommentje:
Ugyanitt valami jó filmajánló? :D. Netflix, hbomax és disney plusz van
jún. 22. 20:45
 7/37 anonim válasza:
93%

Eric a netfliexen, 6 részes sorozat.

A férjed pedig vagy paraszt és pár pohár után mindenki a haverom típus, vagy tetszik neki...

Holnap elbeszélgetnék vele, hiszen nyilván ritkán vagytok együtt, ezt elrontani..

jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Átugorjak hozzád, míg beszélgetnek? 😜


Miért vagy benne annyira biztos, hogy nem gondol 3asra a párod?

jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
8-as, ez jó. Áthívtam x-et, tudod így megy ez :D kiülünk a másik teraszra, mi is borozunk:) A kérdés, tudom, mert ismerem.
jún. 22. 20:55
 10/37 anonim ***** válasza:
53%
Magadtól mért nem tudod eldönteni, hogy jogosan haragszol-e? A te haragod, nem a mienk! Mindenki a saját haragjáról dönt!
jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!