Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság azt kérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság azt kérni, hogy ne hordjon olyat, ami túl sokat mutat? Érthető, hogy ennyire kiakadt rám?

Figyelt kérdés

Közös baráti társasággal találkoztunk volna, semmi extra, csak egy kisebb piknik a parkban. Úgy volt, hogy én és a barátnőm is mentünk volna, de összevesztünk, ami miatt nem mentünk.

Szóval az történt, hogy készülődtünk, még volt fél óránk az indulásig, a barátnőm mutatta, hogy mibe szeretett volna jönni. Én megkértem, hogy ne azt a felsőt vegye már fel, vagy legalább vegyen már fel valami melltartót, mert hát kicsit áttetsző az a felső. Konkrétan egy nagyon halvány sárga, pánt nélküli haspólóról beszélünk. Ő azt mondta, hogy de ő ebbe szeretne jönni, és egyébként sincs olyan melltartója, ami nem nézne ki hülyén ezzel a felsővel, az a ragtapasz izé, amit máskor használ meg elfogyott. Én meg mondtam, hogy de nekem meg nem esne jól, ha úgy mászkálna, hogy látszik a bimibije.

Ezen összekaptunk, aminek az lett a vége, hogy akkor ő nem jön, ne mondjam meg, hogy mit viseljen, nem vagyok normális, ha nem tetszik, menjek nélküle, őt nem érdekli. Nyilván nem mentem nélküle, próbáltam kiengesztelni, de azóta nem szól hozzám, bezárkózott a másik szobába, üzenetekre se válaszol.


jún. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
38%

Azt vesz fel, amit szeretne. Személy szerint nekem az a véleményem nőként, hogy igénytelen, ha átlatszik a mellbimbó. Ahogy az is, ha világos ruha alatt sötét fehérnemű van, ami kicsit átüt.

Barátnőd olyan hisztit csinált, mintha nem lett volna más választása. Ez nem olyan kategória szerintem, hogy te megszabod, mit vehet fel. Nekem is zavaró lenne, de még férfi esetében is hülyén néz ki, ha átüt a mellbimbó. Csak talán annak kevésbé van erotikus hatása, mint egy nőnél.

jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
11%
Nem az.
jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
0%
#31 és 32! Primitívek és maradiak vagytok!
jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

#30 Pedig eddig nem öltözködött "így". Mármint ugyanez a stílusa megvolt, nincs is vele bajom, de olyan ruháknál, amik szerinte rosszul néztek volna ki melltartóval használt valami tapaszt.

Szakítani nem szeretnék vele, mert nagyon szeretem őt.

Viszont kicsit rossz a hangulat az elmúlt napokban, még mindig haragszik egy kicsit. Nem akar beszélni erről a témáról, de ha megyünk valahová cinikusan megkérdezi, hogy oké-e, amit felvett.

jún. 6. 18:56
 35/52 anonim ***** válasza:
28%
Mondom, hogy hisztis ribizli. 🤣
jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
#35 Továbbra sem "ribizli" a barátnőm, ne mondjunk már rá ilyeneket.
jún. 6. 23:30
 37/52 anonim ***** válasza:
33%
Nade haladunk, mert a hisztist már elismered. 🤭
jún. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ő se örült hogy elfogyott az a tapasz. Megoldás: mindig legyen otthon tartalék tapasz, jó sok.
jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
37%

Hiába haragszik rád igazad volt. Nem illik társaságba úgy felöltözni. Vagy nem zavarta volna, hogy nézegetik a mellbimbóit? Elfogyott a tapasz. Akkor belehalt volna hogyha más ruhát vett volna fel melltartóval? Olyan jó idő volt aznap amúgy, hogy melltartó nélkül akart szaladgálni? Azt érte el azzal, hogy te "parancsolgatsz, be akarod korlátozni" hogy veszekedtettek és még mindig fújja magát mint egy hisztis 4 éves kislány. Majd legvégül oda juttok el, hogy szakítás lesz a vége. Azért nem kéne mindent korlátozásnak felfogni. Milyen lány ő egyébként, hogy simán a barátaid előtt mutogatná a mellbimbóit? Igénytelen.

Nem akarod elhagyni... Jól van, majd valószínűleg ő elfog téged mert törökbasa vagy szerinte és nem mutogathatja magát ahogyan ő szeretné.

jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
7%

Én is hordtam fiatalon melltartó nélkül felsöket, de csak olyanokat, mint amit a kérdező is ír, hogy nem látszódott át a mwllbimbóm, mert mintás volt és sötétebb színü is egyben. Bordó, barna, ilyesmi. Egy sima egyszínü világos de akár sötétebb, ámde minta nélküli felsön átlátszik. Gáz így mutatkozni. Nem a strandon vagy.

Amúgy mellbimbófüggö is, az elöremeredö mellbimbónál hiába a mintás felsö, akkor is átüt. Oda már kell a tapasz vagy melltartó. De a lapos mellbimbónál simán felvehetö egy mintás cucc melltartó nélkül.

jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!