Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság volt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a barátom részéről? Emiatt össze vitáztam vele, jogosan tettem?

Figyelt kérdés

Az volt a téma, hogy átküldtem neki egy cikket hogy a mobilinternet zabálja a telefon akksiját.

erre ő ezt irja es innentol linkelem a párbeszédet:

ő: nem zabáljaxd

én: de, pedig mindenhol est irjak, es enis tapasztaltam

ő: nekem mindig be van kapcsolva és én nem érzékelem. De biztos az én telefonom különleges és jól birja az aksija😂

én: nemhiszem. nem nagy cucc az a telo

ő: mégis jobb mint a tied🙄

|

es ezutan ossze is vitaztam vele mert ez szerintem eleg bunko volt es egyebkent is elotte is kicsit szurosan/provokativan valaszoltam es nagyon kiosztottam es elmondtam a velemenyem. jogos volt reszemrol?


jan. 11. 23:06
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*szoval, este van es kicsit hulyen fogalmaztam az elejet. Nem belinkelest akartam irni, hanem bemásolást
jan. 11. 23:07
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Jelentéktelen fszság.

Nem tudom, miért érte meg kérdést írni róla.

jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Te kezdted a kötözködést, mikor leszóltad a telefonját. Ez naaaagyon a vihar a biliben kategória.
jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

1. A barátod buta, mert a mobil net jelentősen csökkenti az üzemidőt, ha használják. (Az kevésbé, ha csak be van kapcsolva.)


2. Én itt nem vélek felfedezni semmilyen bunkó dolgot.


3. Hány évesek vagytok? 12?

jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Elmúltatok már 5 évesek?
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nem, hanem o allitotta be a telefonjat egy kulonleges telefonnak mikozben nem az es a vegen meg azt az emojit is oda biccentette en pedig mondtam hogy nem nagy cucc. Es ez az "enyem jobb mint a tied" szerintem eleg dedos hozzaallas
jan. 11. 23:11
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de most komolyan ti minek vagytok együtt ha ilyeneken kiakadtok egymásra?
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt bunkó, csak nem tetszett neki, hogy leszóltad a telefonját.
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
szerintem pedig o kezdett el provokativan irni. beallitja a telefonjat egy iphone 15 pro max-nak, es igen, meg hulye is mert minden telefon uzemidejet csokkenti. es szerintem ez az enyem jobb mint a tied hozzaallas eleg gaz
jan. 11. 23:13
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem erősséged az irónia ugye?

Nem azt írta, hogy az ő telefonja jó, hanem, hogy, amennyiben igazad van, az övé valami csúcs telefon lehet, hiszen nem merül durván a mobilnettől.

Ez irónia.

Amúgy, valóban jobban meríti, mint a wifi, de meríti a bluetooth is. Na, az enyémen mind megy állandóan. Ezen hogy lehet összeveszni...

jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!