Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkoság volt a pasi részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkoság volt a pasi részéről?

Figyelt kérdés
2,5 honapja vagyunk együtt,ott alszok már egy ideje a pasinál. Elment Pestre a haverjaival shoppingolni,meg fogorvoshoz. Megbeszéltük vele hogy ma én kitakarítok nála,ha már odaköltözök lassan.A gond csak az,hogy kb semmi kaját nem hagyott otthon...Ez figyelmetlenség?? Kb fél2ig semmit nem tudtam kajálni,csak egy kávét csinálni magamnak,pedig nem áll rosszul a srác...mit gondolt?? én 23 vagyok,ő 36

2013. ápr. 29. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha éhes vagy, feltalálod magad. Mondjuk kimész a boltba, vagy rendelsz egy pizzát, stb.
2013. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem figyelmetlen volt csak..
2013. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónap után biztos nem takarítottam volna ki a fickó kéglijét. Igen. Bunkóság,hogy ott hagyott kaja nélkül. Bár nem értem,hogy te a saját pénzedből miért nem vettél kaját.
2013. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért takarítottam ki neki,mert szeretné,ha odaköltöznék már...
2013. ápr. 29. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindez hol történt? Tanyán, ahol a legközelebbi bolt 10 km?
2013. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallod ez oltári nagy probléma. Ki hallott már olyat, hogy valaki fél2ig nem eszik egy falatot se? Úr Isten! Csoda, hogy élsz.. aaaa -_-
2013. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na,jó hogy nem vigyen ki wcre is...

Nem figyelhet mindenre...

2013. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez arra mutat, hogy ő nem igazán otthon eszik

de nem értem, gondolom megoldottad és most ideírod meg, ez érdekes, felnőtt vagy, az agyadat használd, Te ismered, mi nem, szóval csak találgatunk N

2013. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt fel h egy 13 évvel idősebb pénzes pasiról van szó? Pont azt várná el a csaj h eltartsa meg kinyalja a seggét. Még jó h nem ment el saját pénzén boltba. Hova gondoltok? XD
2013. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó kommented kur\/a értelmes volt a részedről...
2013. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!