Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság volt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a barátom részéről? Emiatt össze vitáztam vele, jogosan tettem?

Figyelt kérdés

Az volt a téma, hogy átküldtem neki egy cikket hogy a mobilinternet zabálja a telefon akksiját.

erre ő ezt irja es innentol linkelem a párbeszédet:

ő: nem zabáljaxd

én: de, pedig mindenhol est irjak, es enis tapasztaltam

ő: nekem mindig be van kapcsolva és én nem érzékelem. De biztos az én telefonom különleges és jól birja az aksija😂

én: nemhiszem. nem nagy cucc az a telo

ő: mégis jobb mint a tied🙄

|

es ezutan ossze is vitaztam vele mert ez szerintem eleg bunko volt es egyebkent is elotte is kicsit szurosan/provokativan valaszoltam es nagyon kiosztottam es elmondtam a velemenyem. jogos volt reszemrol?


jan. 11. 23:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

19, vagy csak normális, kiegyensúlyozott kapcsolatra vágynak. Fordított nemekkel, de én is kiraknám a hozzád hasonló partnert, pedig volt már igen hosszú kapcsolatom, sok valódi problémával.

Kb 20 évesek lehettek, ott ez az egész még tök normális, de a többiek ebből már kinőttek itt.

jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Jajj de gyerekesek vagytok..
jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
A "sz...ban is kitartani a másik mellett" véletlenül sem azt jelenti, hogy a másik lábtörlőnek használhat engem, ha éppen olyan kedve van.
jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%

Egyikőtöknek sincs igaza! Az én telefonom a legjobb! A gyerekeim és én is annyiszor leejtettük, hogy a tietek már rég széttört volna, de az enyém csak pókhálós let...

Na! Most komolyan! Mintha az oviban veszekedő kisgyerekek lennétek! Komolyan egy caros telefon miatt kell sértődősdit játszani? Szerintem friss fejjel, kipihenten gondold át ezt mégegyszer! Béküljetek ki és próbáljatok valami értelmesebb programot kitalálni!

jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#24, legalab te normalisan valaszoltal. megbeszeltuk azota
jan. 12. 11:03
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezen összetudtok veszni akkor elég nagy feszültség és alapvető problémák vannak a kapcsolatban..
jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező fejben valahol megragadtt 12-13 évesnek, azt is jó indulattal. Közben látja hogy szinte mindenki gyerekesnek és komolytalannak gondolja de ő közben tovább okoskodik és hiszi azt hogy mindenki hülye csak ő nem.
jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18: Ez is ugyanolyan bajos kijelentés volt.
jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A saját érdeketekben hagyjátok el egymást. Ha ilyen dedós szrságon összekaptok, mi lesz a komoly kérdéseknél?
jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!