Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság volt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a barátom részéről? Emiatt össze vitáztam vele, jogosan tettem?

Figyelt kérdés

Az volt a téma, hogy átküldtem neki egy cikket hogy a mobilinternet zabálja a telefon akksiját.

erre ő ezt irja es innentol linkelem a párbeszédet:

ő: nem zabáljaxd

én: de, pedig mindenhol est irjak, es enis tapasztaltam

ő: nekem mindig be van kapcsolva és én nem érzékelem. De biztos az én telefonom különleges és jól birja az aksija😂

én: nemhiszem. nem nagy cucc az a telo

ő: mégis jobb mint a tied🙄

|

es ezutan ossze is vitaztam vele mert ez szerintem eleg bunko volt es egyebkent is elotte is kicsit szurosan/provokativan valaszoltam es nagyon kiosztottam es elmondtam a velemenyem. jogos volt reszemrol?


jan. 11. 23:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#10, pedig ez reszerol tuti nem ironia volt, direkt kotekedni akart. Nincsen csucstelefonja egyaltalan, egy 100.000 ft koruli xiaomi

de o mindig mindenben okosabb akar lenni

jan. 11. 23:17
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem ez a kérdés mit keres a felnőtt kategóriàban..
jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Naná, ha legközelebb találkoztok, szerintem köszönés helyett két hatalmas pofonnal indíts! Megérdemli a kis nyomi xiaomis bunkó paraszt.
jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

A telefon egy céleszköz. Ha valakinek elég egy 30 ezres Nokia, akkor vegye azt. Ha 300 ezres iPhone kell, mert indokolni tudja, akkor meg azt.


Nőlj fel Kérdező és vedd észre, hogy 100 ezer sok annak, aki dolgozik is érte, sőt nem az árától lesz valami szar. Mellesleg,k*rva hamar ejtenélek az itteni megnyilvánulásaid alapján.


És egyikőtöknek sincs igaza akku ügyben.. Önmagában a hálózat oaramétereitől függ, zabálja-e az akkut. Tatán pl. a sima bekapcsolt is eszi, mert folyamatosan keresi a jobb lefedettséget. Budapest belvárisában nem számít.

jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly problémák lehetnek a kapcsolatban - s bocs de mindkettőtök értelmi színvonalával is - ha ilyen piszlicsáré f.szságon tudtok veszekedni 😂
jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudnam hol van ilyenkor az ovono, mert mar megint jott egy kerdes az ovibol. Te no letedre nrmcsak belementel a faszmeregetesbe, hanem konkretan te provokaltad ki. Cseppet sem vagy noies. Fene tudja mit eszik rajtad, de nem az eszedert szeret, az tuti.
jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

"De biztos az én telefonom különleges és jól birja az aksija😂"


Ez irónia volt. Egyébként te csesztetted.

jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Itt te voltál bunkó, még akkor is, ha műszaki szempontból igazad volt. Ha engem ilyenek miatt "nagyon kiosztottál" volna, alighanem hamar lezártam volna veled a kapcsolatot.
jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
ha ti emiatt ejtetek egy nőt akkor nemtudjátok mi a szerelem es a szarban is kitartani a másikkal, és az ötezredik vita utan is egyutt lenni!😂
jan. 12. 01:07
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"nemtudjátok mi a szerelem es a szarban is kitartani a másikkal"


És már az is probléma, hogy kinek jobb a telefonja? :D

Mi lesz itt, ha tényleg valami probléma adódik?

Utoljára oviban volt ilyen, hogy bebe, az én játékom jobb, mint a tied...

jan. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!