Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem beszél velem?

Figyelt kérdés
Szexeltünk, és véletlenül leszakadt az ágy alattunk, vagyis az ágyrács pontosabban kiesett a helyéről (egyikünk sem 100 kg-os nyugi). Nem szereti ha gyorsan nyomom neki, plusz kínos is volt szerinte ez, de én nem bírtam ki nevetés nélkül, de ő kérte hogy ezt hagyjam abba, én meg azt mondtam neki hogy nem számít had dugjalak tovább. Ezután leszállt rólam és le bunkó f*szozott, most meg ignorál. De miért? Ebben szerintem semmi sincs. bolhából elefánt szerintem

2023. okt. 24. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Én is röhögtem volna, nagyon:))
2023. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Alattunk is szakadt már le az ágy 😂😂😂😂

Nincs ebbe semmi. Gyenge francia ágy lehetett 😂😂😂

2023. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom az elsőhöz, szerintem ő más emberekkel van elfoglalva hogy netán hallották miközben nem az elsők se az utolsók vagytok akivel ez megtörtént vagy fog.
2023. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

"mondtam neki hogy nem számít had dugjalak tovább."


Mondjuk ez elég tiszteletlen kijelentés volt. Mondhattad volna úgy is, hogy folytassuk a "dugjalak tovább" helyett.

2023. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mindig próbálok valamit beszólni neki, hogy reagáljon már valamit, pl. mindjárt elmegyek az arcodon, meg elverem a segged, kisasszony egy kávét, de finomabban is szoktam, pl. elmegyünk vacsizni?, megmasszírozzalak? stb. de a válasz mindig ugyanaz, bunkó f*sz vagy, meg egy pofon ha durvábbat mondok neki.
2023. okt. 24. 16:07
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha nem szólsz be neki vegetál?
2023. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Bunkó vagy, minek van veled... Vettél másik ágyat neki?
2023. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit erőlködsz semmiért? Nem vagytok egymáshoz valók.
2023. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszólsz neki állandóan, akkor nem csoda, hogy elege van, remélem végeztek ezzel a kapcsolattal, de amúgy neki nincs joga pofozkodni! Járjatok külön utakon, te tanulj egy kis tiszteletet, neki meg üzenem, hogy ne üssön meg senkit, mert akadhat olyan alakba, aki visszaüti...
2023. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Mindketten parasztok vagytok a másikkal.
2023. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!