Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a volt barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a volt barátnőjét 'barátnőm'-ként emlegeti még mindig, ha beszél róla. Jogosan bánthat ez engem?

Figyelt kérdés
Mikor valami szóbakerül, így említi meg. Nem olyan nagy dolog, de nekem tényleg kifejezetten rosszul esik. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy akkor én mi vagyok? Az esetleg lehet, hogy még nincsen túl az előző kapcsolatán? (És ha álmaból mondjuk felkeltenék,akkor nem én nevemet mondaná)... Vagy nem kell ezt ennyire magamra vennem?

2021. márc. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondanál kérlek konkrét példát arra, hogy pontosan mit mondott?
2021. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért megemlíthetnéd neki. Lehet, hogy nem tudatosan mondja ezt, főleg ha friss a szakítás, lehet simán ilyen pavlovi reflex... attól még szólhatnál neki, hogy ez neked bántó, próbálja meg kicsit jobban kontrollálni.
2021. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például ételekről beszéltünk és mondta, hogy "a barátnőmmel sok menement ettünk". (Aki nem én vagyok, mert még soha nem ettem olyat:)
2021. márc. 24. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
és nem kérdeztél vissza egyből? "Valóban, mikor ettünk együtt ilyet?"
2021. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Te vajon milyen minőségben vagy mellette? Vágj vissza neki ahogy előttem tanácsolták
2021. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez gáz, több szinten is. Alapból nem értem minek kell róla beszélni. Azaz de, értem, mert még mindig inkább vele lenne.
2021. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Savlekotő ***** válasza:
90%
Ezért kéne normálisan meggyászolni,túl lépni,nem ugrálni egyikből a másikba társfüggőként,és nem kell olyan kapcsolat ahol bú felejtők hézag töltők pótlékok szamarak vagytok ló helyett,ő nincs jelen a kapcsolatban mert fejben még a régiben van.. Meg kell beszélni mert ez sehova se vezet..
2021. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

#7-es: igen, rátapintottál a lényegre, én is ettől félek.

2021. márc. 24. 23:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még bőven nem lépett túl az exén, te kb. búfelejtő vagy.
2021. márc. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!