Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért emlegeti a volt barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti a volt barátnőjét a randikon?

Figyelt kérdés
2 évig voltak együtt, ő volt az első szerelme, de ennek már 6 éve. Tudom hogy jól megvoltak, ismerem is a csajt. Kb minden randin előjön 1szer a volt barátnő. Hogy "Ő az egyetlen akivel soha sem veszekedtünk" vagy "Errefelé ment a buszom mikor átmentem hozzá" vagy "Állítólag nagyon megváltozott mióta nem találkoztunk" Szóval valahogy mindig előjön a csaj. Még mindig szeretheti 6 év elteltével is? Rengeteg csaja volt azóta már...
2013. máj. 9. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el. Paulo Coelho
2013. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak: búcsúzol a pasitól.
2013. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van, még nincs túl rajta, te meg ne legyél másodhegedűs.
2013. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre én úgy reagálnék, hogy: AHHA... JHA... HM... Aztán ha odaértek valahova ami neked is egy emlék, akkor kiálts fel: "Jaj nézd már, mi meg itt voltunk a barátommal!", vagy "némmá ezen az ülésen ültünk mi is amikor buszoztunk!", vagy "állítólag nagyon megváltozott mióta nem találkoztunk, mintha ráncosabb lenne....".
2013. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam szerelmes. Ő eszembe szokott jutni elég gyakran, pedig lassan 10 éve nem beszéltünk. DE mióta új környezetbe kerültem, pörgősebbé vált az élet, egyre ritkábban jön elő. Most már talán havonta (vagy ritkább?) pár alkalom, mikor eszembejut.


Neki is kéne egy kis változás.

2013. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te meg mond azt neki, hogy "hm itt d*gott meg úgy a volt barátom, mint az állat" vagy "ennél a megállónál sz*ptam le a barátomat".


Nem baj ha nem igaz, csak heccből. Hátha észbe kap!

2013. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó... :D Egyébként van benne valami, mert szemmel láthatóan nem veszi észre magát, talán ez helyrerázná, de ha továbbra sem változtat ezen, én sem randiznék vele többet, nem tudnám elviselni hosszú távon, hogy az exét emlegeti. 20/L
2013. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!