Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért emlegeti folyton a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti folyton a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés

A párom rengetegszer felhozza a volt barátnőjét. Tudom,hogy szeret,de akkor is sokszor elmeséli,hogy szakított vele,vagy ha pl találkozunk valakivel az utcán akkor hozzáteszi hogy ez a volt barátnőm barátnője...vagyhogy itt lakik volt barátnőm ismerőse voltunk itt házi buliba stb...meg mindig hangoztatja,hogy nem szerette...

20/L


2011. márc. 8. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiába mondja,hogy nem szerette/nem szereti ez akkor is kicsit olyan,hogy még egy kicsit valahol igen,mert különben nem emlegetné. Sajnos a fiúk ilyenek.
2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert valamilyen szinten még szereti.


F

2011. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem volt barátom mesél folyton a mostani nőjének rólam.

a csaj már annyira féltékeny, h fenyegető leveleket irogat, m azt hiszi, még mindig közöm van az exhez, esetleg csalja is a srác. pedig nem.

sztem ez beteges dolog v..hol...csak arra tok gondolni, h ezt ők v.milyen furcsa módon viccesnek tartják, v. nincsenek túl a régi dolgokon teljesen.

ami fura, h én már 2 éve szakítottam az exemmel, és még mindig emleget...sőt, az utóbbi időben leveleket ír, amikben elég érdekes célzások vannak...:S

2011. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még érezhet valamit, ha halványan is.

Nekem is alakulóban van egy kapcsolat, és a fiú sokszor mesél a legutóbbi exéről, akit nagyon szeretett, el is jegyzett, és a csaj csúnyán ott hagyta.

Van benne egy kis bosszúvágy a lánnyal szemben, pl. hogy mennyire bánhatja, hogy szakított vele, mert most milyen rossz az élete. Ebből én tudom, hogy még mindig vannak szerelmes érzései, és nekem is elég pocsék.


Az érdekes az benne, hogy elvileg engem is szeret. Ezt csak arra tudom alapozni, hogy amellett, hogy még mindig azon a lányon lovagol, állandóan hangoztatja, mennyire imád. Ezt tettekkel is bizonyítja, mert a csillagokat is lehozná, már most sok áldozatot hozott. Például szétvágott kézzel nekiállt megrajzolni egy gyönyörű képet, azzal a témával, ami hozzám közel áll. Ez volt az első rajza hosszú idő után, és megkínlódott vele szegény (értsd: rohadtul fájt neki :S), de meg akarta csinálni. Stb.


Na most ebből milyen összképet szűrjek le?

Fogalmam sincs, hogy mi van.

Szóval ugyanabban a cipőben járunk, kétértelmű a helyzet.


Egyszer rákérdeztem, hogy még mindig szereti-e, nyíltan, de természetességgel. Sóhajtás és néma csend volt a válasz, egy kis töprengéssel. Majd ennyit tett hozzá: de veled minden rendben van, teljesen rendben vagy.

???


Azt ajánlom, hogy őszintén beszéljetek róla. Legyél teljesen tárgyilagos, és mutass megértést, támogatást. Ha valamilyen érzelmet közvetíttem volna felé ezzel kapcsolatban, akkor vagy mentegetőzött, védekezett volna, vagy hazudott volna, hogy ne legyen konfliktus. Így viszont kiderült, bár még mindig nem teljesen egyértelműen, hogy hogyan is állunk...

2011. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meddig voltak együtt? Az is lehet, hogy csak sok emléke maradt abból az időszakból.. Nekem is sokszor eszembe jut az exem, akivel már nem beszéltem nagyon régóta (2009 nyarán szakítottunk), de mégiscsak a leghosszabb kapcsolatom volt idáig (2,5 év), sok emlék megmaradt, ha olyan a helyzet elő is jönnek.. Pedig semmit nem érzek már iránta, és a világ legcsodálatosabb pasijába vagyok fülig szerelmes, és nagyon boldog vagyok vele.. :):) Szerintem nem feltétlenül kell túlreagálni ezeket.. :)

22/L

2011. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ők is 2009 nyarán szakítottak,fél évig voltak együtt.

De az a fura,hogy a barátom azt mondja,hogy ő nem volt szerelmes belé...mert azt mondja én vagyok az első szerelme...akkor nem értem,hogy miért emlegeti mégis..

2011. márc. 9. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

22:39-es vok.

ez érdekes, volt barátom u.ezt mondta rólam a mostani b.nőjének, h soha nem szeretett engem, és ő az 1. szerelme... ezért is nem értem, miért emleget akk folytom fel engem a csajnak (egy közös ismerősünknek mondta el a lány ezeket, és ő adta tovább nekem).

az meg még furcsább, h egy ideje keres is a srác.

sztem a barátod biztosan nincs teljesen túl az exén, és a háttérben kell lennie vmi érzelemnek (ami nem biztos, h szerelem, lehet testi vágy, utálat, v. akár ragaszkodás is, ha sokáig voltak együtt, és az életüknek nagyon sok közös része volt).

lehet, h szeret téged, bár sztem máshogy, mint azt a lányt. talán feléd több lelki érzést táplál, felé meg esetleg testit (az én exem mindig ilyen dolgokról akar velem beszélni).

ha csak ez utóbbi áll fent, akk azt féken lehet tartani, és egy idő után elfelejtheti a csajt (hacsak nem olyan, mint az én volt barátom, aki 2 év alatt nem felejtett el).

miket szokott mesélni a volt nőről, milyen témájú dolgokat? azt, h hol buliztak együtt, v. szexről szóló dolgokat? ezek alapján talán fel tudsz állítani egy elképzelést, mi lehet a háttérben. ha van türelmed, írd össze, eddig miket mondott róla, milyen szituációban, hátha ez segít.

2011. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak ilyen általános témákban szokta említeni,például ha buliba vagyunk és találkozunk valakivel akkor említi,hogy ő volt barátnőm haverja,vagy mondjuk múltkor mondtam neki hogy megyek kozmetikushoz,és kérdezte hova,mondtam az utca nevét,és mondta hogy ott lakik az ex is..szóval ilyen általános helyzetbe említi csak..

Szexuális esetről egyszer volt csak szó amikor hülyültünk és akkor mesélte el,hogy egyszer volt egy vicces szituációja,hogy egy lány hüvelypukizott...és akkor tette hozzá,hogy róla van szó...

2011. márc. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!