Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért emlegeti fel a volt barátnőjét még mindig?

Figyelt kérdés
Már fél éve vagyunk együtt.És azt vettem észre,hogy az utóbbi időben egyre többször felhozza a volt barátnőjét.Hiába találkozunk egy héten 1,-2,-3,-4-szer az tök mindegy,de majdnem minden egyes találkán megemlíti egyszer.De csak most kezdte az utóbbi 1 hónapban.Amúgy a lánnyal 3 évig járt,de már 2 éve nincsenek együtt.Viszont a családdal még mindig tartja a kapcsolatot.A lány már nem él a családdal egyetemen tanul.Attól félek,hogy titkon még mindig szereti ezt a lányt,nem tudta elfelejteni és visszavágyik hozzá.Már rákérdeztem még a kapcsolatunk elején de akkor tagadta.Én soha nem hozom neki fel a volt barátaimat,csak akkor beszélek róla,ha kérdez valamit felőlük.Mi tévő legyek? Szakítsak vele?
2009. máj. 20. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

deritsd ki mi az igazság.

és amugy milyen modon beszél róla? emlékezik v összehasonlitgat vagy utálkozoan.Az sem mindegy.

De elég bánto ha a volt bnőjéről beszél előtted.

Mond meg neki h ez neked rosszul esik!

2009. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszélj vele hogy ez neked rosszul esik és hogy mért hozza fel.Meg az sem mindegy lehet miben hozza fel mindig.Ha hozzá akar téged hasonlítani az régen rossz mondjuk.
2009. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
még ne szakíts,de azt mindenképpen észre kellene venned hogy mennyire vagy neki fontos ,mennyire törődik veled.ha úgylátod ebben nincs gond figyelrád akkor kérd meg szépen finoman hanlk hangon,hogy neked ez nagyon rosszul esik hogy mindig felemlegeti a volt barátnőjét.neked ez nagyon kellemetlen és azt gondolod hogy talán még mindig gondolsz rá és nem tudtad elfelejteni őt. ezt megkéred ne csinálja ha szeret téged.
2009. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Máskor meg vele hasonlít össze,hogy úgy érzi tőlem többet kapott a fél év alatt mint tőle 3 év alatt.

De már tényleg annyi mindent tudok arról a lányról,tudom,hogy mikortól borotválja a lábát,milyen volt a menstruációja,milyen könyveket olvasott,hetente hányszor találkoztak,hogyan pettingeletek a padon,szeretett tanulni,még azt is elmondta,hogy nem lehetett vele beszélgetni a kapcsolatukról,meg nagyon nehéz volt vele kibékülni mikor összevesztek,milyen magas..

2009. máj. 20. 21:31
 5/10 A kérdező kommentje:
ja meg ő pakolt a szobájába össze.Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2009. máj. 20. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez van, csak fordítva. Ő hozza fel a volt barátnőimet, és féltékeny lesz, ha meg a volt barátait hozza fel, akkor én vagyok a ... merthogy féltékenyvagyok. (szerintem nem épp ok nélkül)
2009. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátom is felhozza a volt barátnőjét, pedig ők is már 2 éve szakítottak...

A kapcsolatunk elején sokszor kiborultam, sírtam miatta (persze amikor egyedül voltam).

De megbeszéltük a dolgot, hogy nem jelent neki már semmit az a lány. Csak egy rossz emlék.

Persze még a mai napig rosszul esik, ha emlegeti...

Dehát a múltat nem lehet kitörölni.

Szerintem örülj neki, hogy ilyen nyitott a barátod, bármit elmer mondani neked. Biztos nem bántani akar ezzel, ő észre sem veszi. Én is úgy szóltam a barátomnak, hogy figyeljen erre! :)

2009. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez annak a jele, hogy most már olyan bizalmas kapcsolatban vagytok, hogy mindent válogatás nélkül elmond neked, nem kontrollálja előre, mit mondjon, az hogy fogja kivenni magát, stb. Ez egy bizalmi jó kapcsolat alapfeltétele, és örülj neki, mert kevesen jutnak el idáig azok közül is, akik a szexben nyakig benne vannak.

Ez nem jelenti azt, hogy ne mondhatnád meg neki, hogy ez neked rosszul esik. Valószínűleg magától erre nem is gondol. És amilyen spontán beszél hozzád, valószínűleg többször meg kell majd említened ezt, de légy vele türelmes.

2009. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez nem hangzik túl biztatóan. Mit érdekeljen már téged az excsajának a menstruációja??? Neki sem kéne már ezzel foglalkozni két(!) év után. Még ha olyan dolgokat is mond, hogy pl. veled sokkal jobban kijön, szerintem az sem jelent feltétlenül jót.

Ha csak te járnál a fejében, akkor nem összehasonlítana, hanem egyedül rólad beszélne. Nekem ez úgy jön le, hogy saját maga előtt is bizonyítani akarja azt, hogy jobb veled, mint az exével.

Ja, és az is milyen, hogy a családjával tartja a kapcsolatot? Mi a jó fenének? Mit vár még tőlük?

Nekem van egy olyan érzésem, hogy ő még nincs túl ezen a kapcsolaton. Igyekszik úgy tenni, mintha túl lenne, de ez elég nehezen fog menni, ha még a lány családjához is ragaszkodik.

Te vagy megvárod, hogy hátha egyszer elfelejtni, vagy ultimátumot adsz, hogy döntsön: vagy teljesen új életet kezd veled, vagy mehet jópofizni a családhoz, és megpróbálhatja visszakönyörögni magát.

Neked kell dönteni, de egy tuti javaslatom van: soha ne hagyd magad annyira megalázni, hogy hasonlítgasson bárkihez is-akár jó, akár rossz értelemben. Te egyedi vagy, és ha ő nem fogad el ilyennek, akkor találsz majd egy olyan valakit, aki hasonlítgatás nélkül lát tökéletesnek. :)

2009. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom mi is elmondtunk egymásnak párommal minden kapcsolatot kivel hogy mikor de sosem hasonlítgattuk egymást a volt exek hez .soha de soha inkább csak azt szűrtük le hogy mennyire jó együtt és mennyire pocsék volt eddig!
2009. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!