Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha a pasim folyton a volt barátnőjét emlegeti?

Figyelt kérdés
Sokszor mondja hogy ezt csináltuk meg azt..engem persze ez zavar nagyon...azt jelenti hogy még szereti vagy nem is jelent semmit..?
2011. dec. 3. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

de bunkó... nem hiszem el hogy nem érzékeli hogy nem kéne

te ilyenkor hogy reagálsz?

sztem még érez valamit iránta

korotok? mennyi ideje vagytok együtt?

2011. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még csak két honapja vagyunk együtt..az elözövel két és fél évet töltött...talán még szereti? Rákérdeztem de azt mondja nem szereti már... vagy csak én vagyok naiv?:( 23L
2011. dec. 3. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:

igazából ha 2 és fél évig együtt volt vele, akkor biztos csak eszébe jutnak ilyen dolgok, hogy miket csináltak. ennyi

gondolom ha érezne még valamit iránta akkor azért se beszélne neked róla

nem feltétlen jelent ez valamit

max finoman közölheted hogy neked nem jön be ez :S

2011. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tetszik neki, hogy neked mennyire nem tetszik a dolog; ezzel növeled kicsit az egoját.
2011. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első kettő vagyok. a másik válaszolóval is egyet értek
2011. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet vagy szereti vagy utalja...vagy direkt csinalja:)
2011. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 4 évig voltam egy csajjal, és kb 2 hónapja szakítottunk, aztán kb 2 hete jött egy csaj, hogy mi lenne, ha járnánk.én is sokszor emlegetem a másikat.de nem azért,mert a másik lányt akarom bosszantani, vagy megbántani.hanem enyi idő után az ember sok mindent csinált azzal a bizonyos lánnyal, és eszébe jutnak a dolgok,és elő jönnek.lehet hogy zavaró, de egy ideig biztos így lesz még.nálatok is szerintem ez a helyzet
2011. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az elöbb kifelejtettem. igen, szereti vagy utálja, de mindenképp érez valamit(ahogy én is a régi csaj iránt).majd idővel el múlik.
2011. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én speciel folyton arról beszélek, aki érdekel... Sokszor akár becsmérlem is, mert én vagyok a sértett fél. Viszont szerintem az esetek többségében az áll a háttérben, h még igenis érdekli a másik fél:S Aki nem érdekel, arról egy szó sem esik, mert eszembe sem jut. Innentől kezdve három lehetőség van:


a) Majd belédszeret, és őt végleg elfelejti, egyre kevesebbet emlegeti, sőt végül már abszolút nem


b) Még mindig szereti és visszamegy majd hozzá


c) Nem tud tőle elszakadni, és a manapság eléggé "divatos megoldást" választja: összejár vele a tudtod nélkül...


AZT MÁR NEKED KELL ÉREZNED, HOGY ITT MI A LEGVALÓSZÍNŰBB! Készülj fel a legrosszabbra, és nem ér nagy meglepetés! 22L

2011. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
elég bunkó de mond meg neki hogy most veled vagy vele akar lenni
2012. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!