Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinték az érzései vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinték az érzései vagy még az előző barátnőjét szereti?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal 3 hete vagyok együtt. Éppen válófélben vagyok, a párom meg egy 2 és fél èves kapcsolatot adott fel. Nekem is és neki is van egy gyereke. 1 hét "járás" után magához költöztetett. Gyakorlatilag ő tart el, mert én gyesen vagyok. Minden nap mondja, hogy szeret. De én nagyon félek, hogy még az előző barátnőjét szereti. Mivel a 2 és fél év alatt 3x szakítottak de újra összejöttek mindig. Mivan ha velem is ezt csinálja? Ismerem az exét is mert egy társaságba járunk. Meg tudom hogy haragszik rá, mert lopott tőle is, sorozatosan csalta a kapcsolatuk alatt.... de mivan ha még szereti és azért gyűlöli mert ezeket csinálta? Megkérdeztem a lányát, ő azt mondta, hogy nem hiányzik páromnak az exe. Nem szokott beszélni róla, de mikor néha szóba kerül, úgy látom nem közömbös neki. Ő azt mondja, hogy undorodik tőle, ráadásul minden ismerőse, rokona nagyon utálja a nőt.

Szerintetek 34 évesen lenne olyan korrekt, hogy elmondja hogy nem szerelmes belém?

Bocsánat ha zavaros egy kicsit, egy előző kérdés ihlette ezt is, jól rám ijesztettek a válaszadók.:(


2011. nov. 22. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Három hét után felrúgni egy házasságot...bátor vagy, nem mondom.
2011. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem miatta vagyok válófélben. Én már jóval azután jöttem össze a jelenlegi párommal, miután beadtam a válópert.
2011. nov. 22. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, saját példám:


Férjem elvált (akkor még nem is tudtunk egymásról), mert annyira nem viselték már el egymást a volt nejével. Szó szerint utálta/utálja.

DE! Nem a nő hiányzott neki, hanem az addig felépített élete omlott össze. Kapkodta a fejét, hogy most új élet lesz.


A válása után (jogi lezárás) néhány héttel ismerkedtünk meg. Három nap után szerelmet vallott és látszott is rajta, hogy komolyan gondolja. Vattacukor három hónapig. Aztán beütött neki, hogy nem csajozta ki magát, össze van zavarodva, nem akar átverni, szakítsunk. Bumm, padló.


Fél év múlva megkeresett (addig csajozgatott, de inkább pótcselekvés volt), összejöttünk. Előző forgatókönyv ismét.


Akkor kezdett összeállni bennem, hogy nem felém irányul a dolog és nem is az ex felé (vele nem kereste a kapcsolatot, mint nővel, csak a gyerek miatt érintkeztek), de annyiból mégis benne volt, hogy az eltöltött évek és a közös gyerek miatt tudta ugráltatni. Menjen polcot fúrni, hopp vigyázzon a gyerekre mert buli van. Ha elvitte a gyereket és esetleg én is ott voltam, akkor őrjöngés, hogy "azzal a k..val nem lehet együtt a gyerek". Gyereket is felhívta, ordítás, gyerek sír, férj remeg az idegtől, én kussban ülök és belülről remegek az idegtől.


Végül mondtam, hogy oké, ha teljesen le tudja zárni a házasságát ÚGY, hogy semmilyen módon nem tudja már ugráltatni az ex (a gyereket pajzsként maga elé tartva, tuti módszer), AKKOR hívjon fel.


Egy év múlva keresett meg. Akkor már tényleg megtanulta kezelni az exet és a saját fejében is rendet tett. Nem szándékosan csinálta, csak ennyire hirtelen nem tudott átkapcsolni az új életére.


Ha a szünetekben valakivel találkozik, aki nagyon megfogja, akkor buktam volna az egész történetet. Szóval jó nagy szerencsefaktor is volt ebben és évekig tartó türelem (amit nálam azért érdemelt csak ki, mert nem hazudott soha).


Veszélyes játék, hatalmas a bukás kockázata!

2011. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az se utal jóra, hogy ilyen gyorsan magához költöztetett. Ezek szerint egyedül nem tud mit kezdeni magával, nem hagy időt magának az előző kapcsolat lezárására.

Mondom, nem az a legnagyobb veszély, hogy szereti-e az exét. Hanem a saját fejében lehetnek olyan dolgok, aminek még ő sincs tudatában.


Hülye hasonlat, de ez olyan, mintha lenne egy kutyád, aki családtag. Elpusztul, nehéz megszokni, hogy már nem jön eléd az ajtóban, netán nincs ott a kaka a szőnyegen - hiába utáltad ilyenkor.

Másnap veszel egy másik kutyát. Nem lesz jó sorsa, mert ő nem a szőnyegre kakál, hanem a kanapéra, ő nem tud olyan édesen nézni... Egyszerűen más és mivel nincs az előző lezárva, az új hanyagolva lesz, netán az útmellett kidobva végzi, mivel egy pótlék és nem ő kell, hanem "egy kutya".

2011. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves első..Nem írta sehol hogy a házasságát dobta volna a kérdező.Csak annyit írt hogy válófélben van.Csak megjegyzem én pl:3 évig éltem külön a férjemtől(sőt más városban is) és 3 év múlva váltunk is el.Bizony akkor már én is más férfival éltem együtt fél éve...Szóval nem kell egyből leszólni a másikat ha nem tudod a részleteket.

Kedves kérdező:

34 évesen felnőtt,érett gondolkodású az ember.Már messze nem a hitegetésről szól a kapcsolat mint tinikorban.Ennyi idősen már nem az a fontos,hogy minél több élményben legyen része,hanem már biztos kapcsolatot akar az ember.Ha 3 hét után kisgyerekkel odaköltözhettél(feltételezem hogy akarta a férfi is) akkor nagyon valószínű,hogy komolyan gondolja is.

Miért nem bízol benne??Elmondta hogy nem érdekli az exe..nem?? Akkor miért nem hiszed el neki??Hiszen te magad is csalódtál,és te is tudod,hogy minden kapcsolatban van egy pont amikor már nincs tovább.Amikor már teljesen hidegen hagyja az embert a volt partnere..Amikor már el sem hiszi hogy valaha együtt járt,vagy élt vele..

Ne ilyenekkel foglalkozz egy friss kapcsolatban.Inkább élvezzétek egymás társaságát,és tegyél meg mindent hogy a kapcsolat tökéletesen működjön..

Kezdheted ezzel: BÍZNI kell a másikban

2011. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, ez a szép a történetben, hogy 82% forgatókönyve is teljesen helytálló lehet és az enyém is (felette).

Mivel nem ismerjük a párod személyiségét, valamelyik forgatókönyv fog bejönni. Az már a te emberismereteden és a szerencsén múlik, hogy melyik.

2011. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már történeteket írnak akkor elmondom,hogy én is 1 hét után költöztem oda a páromhoz aki 4 éves kapcsolatból lépett ki.1 hét együtt járás után meg is kérte a kezem,bár ezt napoltuk egy kis ideig.3 hónap együtt élés után újra előjött a lánykéréssel,ezért igent mondtam neki.Nemsokára ünneplejük a 10 éves házassági évfordulónkat..Az exe pedig már csak egy emlék..
2011. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Igen, igazából bármelyik megtörténhet. Bízom benne, csak ott van az a bizonyos tudatalatti, meg hogy hozzászokott dolgokhoz, ahogy egyik kedves válaszadó írta a férje előző házasságával kapcsolatban. Remélem tényleg jól alakul, mert nagyon szeretem őt.

2011. nov. 22. 11:30
 9/10 A kérdező kommentje:

11:16:

De jó!!:)) És az elején sem gondolt az exére? Hogyhogy ilyen hamar megkérte a kezed?Kíváncsi vagyok mi a titok nyitja :)

2011. nov. 22. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta mentek szét végleg az exével. Ha még csak pár hónap, akkor még nem hiszem, hogy teljesen túltette magát rajta, ha valaha is szerelmes volt abba a nőbe. Nekem is vagy 1 év eltelt legutóbb, mire újra képes voltam nyitni érzelmileg másfelé. Egyébként ami a korrektséget illeti, nem az életkor számít. Ha kényelmes neki a kapcsolat, amúgy jól érzi magát veled, gerjed rád mint nőre, akkor is ellesz veled, ha nem szerelmes. DE amint újra szerelmes lesz valakibe, úgy otthagy mint a sicc.
2011. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!