Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiunak ha van barátnöje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

Egy fiunak ha van barátnöje és szereti a pasi azt mondja hogy ha ö nem lenne akkr lefeküdne x csajjal. és ezt a szemébe mondja. Ez gáz? De a barátnöjét szereti

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:
x csaj alatt egy bizonyos csajt értek.De ezt igy milyen ha beszélgetés közbe megmondja nek iha a csaj kérdezni?
2011. nov. 27. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ezt mondta. Ha nem lettem volna, végig kúrta volna az egyetem összes csaját.

Hogy ebből mi lett volna... azon gondolkodni is kár :P

Mert nem így lett.


Ne ilyeneken filóz. Már nem tudod meg mi lett volna ha... most téged szeret veled boldog.

2011. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:

Nem, ez nem gáz. Ez azt jelenti, hogy mégsem szereti a lányt és ezt a szemébe is mondja :-)

A szeretet a másikra való odafigyelést jelenti, nem egy harmadikra való odafigyelést.

2011. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, ha ezt x csajnak így a szemébe mondja. Legalábbis én kerülöm a félreérthető helyzeteket és a férjem is, nem tudom elképzelni, hogy valakivel idáig jussunk egy beszélgetésbe.
2011. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez azt mutatja, hogy nem szeret téged, csak el akarja hitetni veled.
2011. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen kijelentések mindig úgy jönnek le, mintha nekem most minimum hálásnak kellene lennem, hogy miattam lemondott arról, hogy végigizéljen minden nőt. Mintha rosszul kellene magam érzeni amiatt, hogy nem tehette meg ezeket a dolgokat.

Egy kapcsolatban ez nem így működik. Mindenki mondhatna ilyesmit, hiszen bármi megtörténhetett volna, ha nem az a verzió lenne a jelen, mint ami most van. És itt a lényeg. Ha kimondjuk ezeket a dolgokat, az azt jelenti, hogy belegondolt, mi lenne nélkülem, és elképzelte milyen lenne x-el és y-nal. Ha velem van, ne gondoljon arra, hogy ha én nem lennék, kivel mit csinálna, hiszen velem van.

Nekem sosem mondtak ilyet, és én sem mondtam sohasem ilyet senkinek. Ez szerintem része a másik iránti tiszteletnek, hogy nem ejtek ki olyan a számon, amivel ilyesmire utalnék. Szóval a kérdésre válaszolva, nekem nagyon rosszul esne, de tényleg csak felfogás kérdése, hogy ki mennyire tűri az ilyesmit.

23N

2011. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mármint a pasi beszélgetett a barátnöjével és a barátnöjének mondta,ezt mert ö megkérdezte h lefeküdne e vele.
2011. nov. 27. 14:38
 8/8 bánomisén ***** válasza:
Mondom én, hogy nem gáz, egyenesen a lány szemébe mondta, hogy mást akar és nem őt. Szakított. Szakítani nem gáz, csak kellemetlen.
2011. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!