Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan kiabál és beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kiabál és beszél velem így a testvére előtt?

Figyelt kérdés

A párom elhívta az öccsét betonozni hozzánk/nekünk, természetesen kifizeti.

Vettem reggelit, meg vettem virslit hogy majd azt ebédelhet.

Én közben csinálok sajtos húst, elég babrás, és bejön a párom amikor teljesen tele van az asztal hogy ennének, mondom jó de várjon egy kicsit hadd pakoljam a tepsit meg.

Közben hozzá fűztem hogy tegyen fel vizet a virslinek.

Fel rakta, nem is volt semmi gond.

Mikor az öccse bejött elkezdte nekem mondani hogy na még ezt is neki kellett megcsinálnia, mit csináltam én egésznap. Pedig reggel 6 kor keltem és egész végig tettem a dolgomat és nem lazsáltam. Na meg ami a legrondább volt hogy a f*$zomat még ezt is neki kell ő nem fog többet.

Nekem nagyon rosszul esett, igazából annyira nem dolgozzák magukat halálra. Ennyi szerintem az idejéből is kitelt.


2014. máj. 24. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt jogos! Nem csak most, az ilyen viselkedés soha nem jogos!
2014. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tök mindegy.
2014. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tolerálnám, ha a párom így beszélne velem, akár a tesvére előtt, akár kettesben.


Viszont egy virslit te is meg tudtál volna főzni, bár nem értem, hogy ha úgyis sajtos húst csinálsz, miért nem azt adsz mindenkinek.

2014. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem miért nem egyforma kaját csinálsz mindenkinek. Másrészt ilyen esetben fel kell rakni egy nagy adag pörköltet ami jó lesz két napig, ha sok a meló, ezzel sok időt meg tudsz spórolni! Amúgy az ilyen beszéd sosem megengedett.
2014. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező még csak készítette az ebédet, de a férje màr de. verte az asztalt, hogy enni akar és gyors kaja kellett. Nem éppen a legjobb választàs, remélem, legalább a sógorod megvédett valamilyen szinten.
2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
A fèrjed csak megmutatta ki az úr hàznàl. A tesója előtt vagànykodott nehogy papucsnak nèzze. Este ha ketten lesztek tegyèl rà magasról ha màs előtt sz@r vagy akkor legyèl màskor is. Ha kèrdez valamit mondd el neki hogy nem tudtad hogy szègyelli hogy összedolgoztok a a konyhàban is. De ha ennyire zavarja innentől kezdve dolgozhat egyedül is. Màs előtt ne beszéljen úgy veled mint a kutyàval.
2014. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A káromkodás, kiabálás más előtt nem volt jogos.

Viszont szerintem jogos, hogy ha ők egész nap betonoznak, akkor te tudjál már megfőzni nekik egy virslit.

2014. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég bunkó viselkedés volt ez a férjed részéről. De hát te választottad, biztos eddig is ilyen volt.
2014. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bunkó és tiszteletlen volt a párod,ezt sem más előtt,sem kettesben nem így kellett volna rendeznie.Ugyanakkor abban igaza volt,hogy a virsli megfőzése azért beleférhetett volna az idődbe,ők dolgoztak egész nap.
2014. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos! Csak játszotta az eszét, biztos az öccsétől látta ezt a viselkedést. És a konyhai munka is munka. Te adtál nekik reggelit is, akkor nem nagy dolog feltenni a vizet a virslihez.
2014. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!