Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság azt kérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság azt kérni, hogy ne hordjon olyat, ami túl sokat mutat? Érthető, hogy ennyire kiakadt rám?

Figyelt kérdés

Közös baráti társasággal találkoztunk volna, semmi extra, csak egy kisebb piknik a parkban. Úgy volt, hogy én és a barátnőm is mentünk volna, de összevesztünk, ami miatt nem mentünk.

Szóval az történt, hogy készülődtünk, még volt fél óránk az indulásig, a barátnőm mutatta, hogy mibe szeretett volna jönni. Én megkértem, hogy ne azt a felsőt vegye már fel, vagy legalább vegyen már fel valami melltartót, mert hát kicsit áttetsző az a felső. Konkrétan egy nagyon halvány sárga, pánt nélküli haspólóról beszélünk. Ő azt mondta, hogy de ő ebbe szeretne jönni, és egyébként sincs olyan melltartója, ami nem nézne ki hülyén ezzel a felsővel, az a ragtapasz izé, amit máskor használ meg elfogyott. Én meg mondtam, hogy de nekem meg nem esne jól, ha úgy mászkálna, hogy látszik a bimibije.

Ezen összekaptunk, aminek az lett a vége, hogy akkor ő nem jön, ne mondjam meg, hogy mit viseljen, nem vagyok normális, ha nem tetszik, menjek nélküle, őt nem érdekli. Nyilván nem mentem nélküle, próbáltam kiengesztelni, de azóta nem szól hozzám, bezárkózott a másik szobába, üzenetekre se válaszol.


jún. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
31%

Felbuzgott benne a ribizli vér, te letiltottad, ezen meg besértődött.

Éretlen lány, nem lesztek együtt sokáig.

jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
#1 Nem "ribizli" a barátnőm... És nem tiltottam meg neki semmt, csak megkértem valamire...
jún. 2. 20:28
 3/52 anonim ***** válasza:
33%

#2

Világos, szépen kérted. Annál rosszabb. Hisztis. Nem véletlenül akadt ki rajta. Mert hisztis ribizli. Élvezi ha bámulják. És ezt te is tudod.

jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
26%
Én még kisebb felsőt vettem volna fel és kicsit flörtölgettem is volna.
jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
61%

Igen is, és nem is. Neki minden joga meg van azt felvenni, amit akar, neked meg ugyanúgy jogod van meghúzni a saját határaidat egy kapcsolatban. Leginkább attól függ, hogy van-e/ki a hibás, hogy mennyire vagytok képesek ezeket normálisan kifejezni egymásnak.

Tessék leülni, és megbeszélni, mint két értelmes felnőtt.

jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem eleve gáz az hogy olyan ruhát vágyik felvenni amiben átlátszik a melle. Kinek akarja magát mutogatni? Furcsa. Én neked adok igazat.
jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
50%
Ebben neked van igazad. Én biztos nem vennék fel olyat,hogy ki látszódjon mindenem.
jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
12%

Egy okot mondj hogy miért kéne veled szóba állni?

Idióta....

jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
35%
Az én párom se vinne így el a haverjai közé az biztos.
jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Azért én nem hiszem, hogy mutogatni akarta volna magát. Szimplán csak kényelmes számára ez a felső, máskor is sokat hordja, több ilyen is van neki más színben, mintában, csak akkor ott az a tapasz. Mondjuk továbbra sem értem, hogy miért volt olyan nagy dolog a kérés. Említettem, hogy az is oké lenne, ha azt a felsőt venné fel, ami tök ugyanolyan, mint a kérdésben említett, csak nagyon sűrűn virágmintás-mintás, tehát nem lenne feltűnően kirajzolódva a bimbije, meg nem látszana át nagyon enyhén sem.
jún. 2. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!