Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság azt kérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság azt kérni, hogy ne hordjon olyat, ami túl sokat mutat? Érthető, hogy ennyire kiakadt rám?

Figyelt kérdés

Közös baráti társasággal találkoztunk volna, semmi extra, csak egy kisebb piknik a parkban. Úgy volt, hogy én és a barátnőm is mentünk volna, de összevesztünk, ami miatt nem mentünk.

Szóval az történt, hogy készülődtünk, még volt fél óránk az indulásig, a barátnőm mutatta, hogy mibe szeretett volna jönni. Én megkértem, hogy ne azt a felsőt vegye már fel, vagy legalább vegyen már fel valami melltartót, mert hát kicsit áttetsző az a felső. Konkrétan egy nagyon halvány sárga, pánt nélküli haspólóról beszélünk. Ő azt mondta, hogy de ő ebbe szeretne jönni, és egyébként sincs olyan melltartója, ami nem nézne ki hülyén ezzel a felsővel, az a ragtapasz izé, amit máskor használ meg elfogyott. Én meg mondtam, hogy de nekem meg nem esne jól, ha úgy mászkálna, hogy látszik a bimibije.

Ezen összekaptunk, aminek az lett a vége, hogy akkor ő nem jön, ne mondjam meg, hogy mit viseljen, nem vagyok normális, ha nem tetszik, menjek nélküle, őt nem érdekli. Nyilván nem mentem nélküle, próbáltam kiengesztelni, de azóta nem szól hozzám, bezárkózott a másik szobába, üzenetekre se válaszol.


jún. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
30%
#18 Na az ilyen prűdek miatt tartunk még mindig itt. Szégyellhetnéd magad, hogy nő létedre a patriarchátus rabja vagy!
jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
35%

20# Nincs olyan nagy mellem igaz,de nem is kell hogy legyen. Így tetszek magamnak.

Nem vagyunk igen,és ez a baj.

jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

#16

De nem azt mondtam, hogy márpedig télikabátba kell jönni. Csak annyit kértem, hogy ne látszódjon át a melle. Jöhetett volna mondjuk egy ugyanolyan, de sűrűn mintázott felsőbe.

Nekem túl intim, hogy mások is láthatják a mellbimbóját. Egyszerűen rosszul esik, kellemetlen számomra.

jún. 2. 21:28
 24/52 anonim ***** válasza:
43%
21# Azért kellene szégyelni magam mert nem járok átlátszós toppokba pasik előtt? Attól még lehetek szexi,nem de ?
jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
56%

Csak akkor ne ugy nevezd ezt, kerdezo, hogy "rosszul esik", mert ennek ebben a kontextusban nincs ertelme. Ha valaki olyasmit csinal, ami teged abszolut nem erint, az csakis a te felelosseged.

Mondd inkabb, hogy feltekeny vagy, aggodsz, hogy elhagy, kevesnek erzed magad, ilyesmi (hiszen errol van szo).

A baratnod igy nem erezte volna tamadva magat, talan meg at is cserelte volna a polojat.


(Amugy en otthon hagytalak volna a hisztiddel, de nem is vagyok korlatozo pasikhoz szokva.)


33N

jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
67%

* bocs, ertelmetlen mondatot irtam:D

Szoval ha valaki olyasmit csinal, ami teged abszolut nem erint, akkor az ERZELMEID rajtad mulnak csak. (Az hogy mit csinal mas, az persze nem a te felelosseged)

jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

#25 "Mondd inkabb, hogy feltekeny vagy, aggodsz, hogy elhagy, kevesnek erzed magad, ilyesmi (hiszen errol van szo)"

De nem erről van szó. Nem érzem magam kevésnek, meg ilyenek. Csak ez így túl intim szerintem, és nem szeretném, ha a barátnőmet egy ennyire intim helyzetben néznék mások.

jún. 3. 13:41
 28/52 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi kérdező. Teljesen jól gondolod,ezt túl intim.

Szerintem ezeknek még nőjük sem volt,azt sem tudják mit beszélnek,így nekik már mindegy lenne az is,ha egy prostival lehetnének eggyütt,csak valaki legyen.

jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
29%
És meg tudod mondani, hogy neked milyen hátrányod származik belöle?
jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj te jöttél vele össze. Nem hiszem el, hogy most először vett volna fel olyan ruhát ami nem való emberek közé csak kettesben otthon. Neked tetszik ahogyan öltözködik. Most akkor miért vagy kiakadva, hogy nyugodtan mutogatja a mellbimbói körvonalait? Döntsd el, hogy neked kell-e tovább ő mint barátnő mert csak szégyellni fogod, féltékenykedni fogsz. Kell neked az ideg miatta? Nekem nem érne annyit.
jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!