Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magánnyomozót fogadott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánnyomozót fogadott már valaki? Mik a tapasztalatok? Sikerült kinyomoznia amit szerettetek volna tudni?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatom hazudozik, ködösít, az exéhez jár, de "nincs köztük semmi", bár egy ágyban alszanak.

Valamint napokra elmegy a párom, nem mondja meg hová és kikkel, mert miért kell nekem azt tudnom?


Bántsatok nyugodtan, nem zavar, ehhez a fájdalomhoz képest, amit érzek, semmiség lesz. Csak mondjatok légyszi valós infókat is,ha lehet.


48/N



máj. 29. 21:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

" ködösít, az exéhez jár, de "nincs köztük semmi", bár egy ágyban alszanak."


"elmegy a párom"



Valaki mondja meg mi a f_sz történt ezzel a világgal?


Nem magán nyomozó kell ide, hanem pszicholgus, mert mocskos módon sérült az önképed és a belső világod, ha ilyen után nem vágtad ki még a szűrét.


Ettől nyilvánvalóbb kevésbé lehetne a megcsalás.. mégis mit akarsz a magán nyomozóval? Elbújik a szekrénybe és világít, hogy a takaró alatt dugnak-e?

máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

#1/1 bolognai a kedvencem


:DDD

Igazad van. Tényleg sérült az önképem.

De imádom a humort, ami itt a hsz-ekben van, most pl. a tiédben.:) Egészen felvidít.:)


Szóval igazad van. De én akkor is tudni szeretném, mi a fenét csinál, bizonyosságot szeretnék, hogy tényleg együtt van-e a nővel, esetleg más nőkkel is.


Még abban sem vagyok biztos, hogy a munkája az-e, amit mondott nekem. Azt is szeretném tudni.

Diagnosztizáltam őt (tudom, nem vagyok pszichológus, laikus diagnózisa meg sokszor hülyeség), mint elkerülően kötődő, illetve kötődésfóbiás embert. Aki nem akar igazi kapcsolatot.

máj. 29. 22:13
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van? Egy ágyban alszanak?! Na nekem innentöl nem kéne se magyarázat, se magánnyomozó, se semmi. Ott az ajtó, amint kilép törlés, tiltás, az ilyet még az emlékeimből is.

De te miért kínzod magad? Már bocs hogy ezt mondom, de ennyi idősen igazán lehetne több eszed... Meg több önbecsülésed. Veled is van baj hogy ezt hagyod...

máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szükségem. Úgyis rájövök a turpisságra. Nekem nehéz hazudni.
máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem fizetnék magánnyomozónak...
máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#3

Igazad van.:( Több eszem lehetne.:(

Igen, elutazott vidékre az exéhez, akivel szemben "erkölcsi kötelezettsége" van, mert a nő a múltban segítette őt, amikor ő rossz passzban volt (anyagilag).


Elutazott tehát a nőhöz szombaton, hogy segítsen a kertben: lenyírja a füvet meg ilyenek. Vasárnap meg hazajött. Szombat éjjel kettesben voltak a nő házában és egy szobában, egy franciaágyban aludtak, de nem volt köztük semmi.

És én vagyok a féltékeny liba, ha ezt nem hiszem el. Nem érti és nem tartja jogosnak, hogy én ezért "cirkuszolok".


Így leírva még szürreálisabban hangzik, mint átélve.

Az is kiderült, hogy a lakás, amiben lakik a pasim, nem az ő tulajdona (ahogy állította), hanem ezé az exé, és a pasim kb. feleannyi bérleti díjat fizet érte, mint a piaci ár.


Elutazott az exhez márc. 29-30-án, és május 4-5-én is. Miután ezért hisztiztem és szakítani akartam, május 24-25-26-án úgy utazott el, hogy nem mondta meg, hová megy.

Kissé lassú volt ez ügyben a felfogásom úgy látszik, így csak 27-én, hétfőn estére esett le, hogy valószínűleg most is az exnél volt.

máj. 30. 00:11
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos lennél ennek a férfinak, még a látszatát is kerülné annak, hogy megcsal. Szinte biztos, hogy lefekszik az exével. Ne alázd meg magad, tedd ki a szűrét tüstént.
máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

"1 éves kapcsolatom hazudozik, ködösít, az exéhez jár, de "nincs köztük semmi", bár egy ágyban alszanak."


Teljesen felesleges ide magánnyomozó.

Egyrészt te is tudod, hogy megcsal, másrészt a magánnyomozó sem tudna többet kideríteni. Nem mehet be sehova, nem hallgathat le, semmi törvényelleneset nem csinálhat, csak követhet nyilvánis helyen.

máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

#8

Köszi, ezt nem tudtam.

Köszönöm a többieknek is a válaszokat.

máj. 30. 02:38
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"1 éves kapcsolatom hazudozik, ködösít, az exéhez jár, de "nincs köztük semmi", bár egy ágyban alszanak.


Valamint napokra elmegy a párom, nem mondja meg hová és kikkel, mert miért kell nekem azt tudnom?"


Most komolyan, mit akarsz ezen nyomozni? Ilyen viselkedés mellett, nem mindegy már, hogy hol és mit csinál? Ki kell rugni a fenébe, azt hello...

máj. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!