Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magánnyomozót fogadott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánnyomozót fogadott már valaki? Mik a tapasztalatok? Sikerült kinyomoznia amit szerettetek volna tudni?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatom hazudozik, ködösít, az exéhez jár, de "nincs köztük semmi", bár egy ágyban alszanak.

Valamint napokra elmegy a párom, nem mondja meg hová és kikkel, mert miért kell nekem azt tudnom?


Bántsatok nyugodtan, nem zavar, ehhez a fájdalomhoz képest, amit érzek, semmiség lesz. Csak mondjatok légyszi valós infókat is,ha lehet.


48/N



máj. 29. 21:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
"Diagnosztizáltam őt (tudom, nem vagyok pszichológus, laikus diagnózisa meg sokszor hülyeség), mint elkerülően kötődő, illetve kötődésfóbiás embert. Aki nem akar igazi kapcsolatot." - lol, ehhez képest az exéhez (?) elég komolyan kötődik. Az nem kötődésfóbia, hogy te nem vagy fontos neki. Minek ide magánnyomozó, legyen már benned annyi tartás, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
máj. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
44%
Èn az exem kocsijára nyomkövetőt tettem, le is bukott mint a xar.. persze hogy az is az exéhez járt.
máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Még visszajár az exéhez?? Tiltás az életedből is ez a fickó. Ha nincs gyerek, nincs az a kifogás hogy visszajárjon! Dobd ki!!! Ne alázd meg magad ennyire egy ilyen emberrel. Hadd maradjon csak az exével. Jobbat érdemelsz.
máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
32%
takaro alatt biztos nem nyulkálják egymást??
máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

"hazudozik, ködösít, az exéhez jár, de "nincs köztük semmi", bár egy ágyban alszanak.

Valamint napokra elmegy a párom, nem mondja meg hová és kikkel, mert miért kell nekem azt tudnom?"

"Még abban sem vagyok biztos, hogy a munkája az-e, amit mondott nekem. Azt is szeretném tudni."


Csak azt nem értem, hogy miből gondolod, hogy ő a "párod"??

máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#15

Mostanáig heti 2x találkoztunk, minden nap 4x beszéltünk telefonon, megbeszéltük, hogy én vagyok az ő barátnője, ő meg az én "pasim".


Megbeszéltük, hogy amíg együtt vagyunk, egyikünk sem lesz együtt senki mással. Hogy ő az enyém, én meg az övé vagyok.


Elvitt rendszeresen a baráti társaságába, hétvégi többnapos szerepjátékos bulikra, ahol úgy mutatott be, mint a párját, akit szeret. A társaságában meglepetéspartit szervezett a szülinapomon, ajándékokat vett a szülinapomra, karácsonyra, Valentin-napra, a névnapomra.


Ékszereket vett nekem (szépeket), és majd minden találkozáskor kaptam kisebb figyelmességet, pl. csokit, gyümölcsöt.


Vett felsőket, cipőket, bakancsokat nekem, a szerepjátékhoz jelmezeket, kellékeket, adott nekem hálózsákot örökbe.


Állandóan bókolt. Azt mondta rendszeresen: "Cs..., gyönyörű vagy!". És azt, mélyen a szemembe nézve: "köszönöm", "köszönöm, hogy vagy", de ezt mindig. Még múlt vasárnap is.


Mivel évtizedek óta ismerjük egymást, egy (másik) baráti társaság tagjai vagyunk mindketten, a volt férjemnek is barátja (nem őmiatta mentünk szét), és mindig ismételgette: "hogy én hogy irigyeltem S-t (a volt férjemet) mindig". Miattam irigyelte, hogy én az övé (a volt férjemé) voltam. Hogy mögötte álltam és támogattam.


Mindig emlegeti, hogy milyen gyönyörű voltam húszévesen, amikor egyszer meztelenül fürdött a társaság egy tóban és én kijöttem a vízből és ő azt gondolta: "igen, ez egy szép nő".


És hogy most is milyen gyönyörű vagyok, 48 évesen.


Minden alkalommal főzött nekem amikor átmentem hozzá (legtöbbször nála voltunk). Nem engedett beszállni a kajába, piába, személyes sértésnek vette, amikor felajánlottam.


Amikor hazamentem, mindig csomagolt nekem ételt elvitelre, mint egy gondos nagymama.:)


Tervezte, hogy elutazunk együtt a Felvidékre, megnézzük a várakat...stb.


Hát ebből.:)

máj. 31. 17:15
 17/39 A kérdező kommentje:

#15


És még abból gondoltam, hogy ő a párom, hogy a kapcsolat elején többször mondta: ha még lehetne, gyereket szeretne tőlem. (mindkettőnknek felnőtt gyerekeink vannak.)

máj. 31. 17:17
 18/39 anonim ***** válasza:
48 évesen gyereket?🙈
máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

#12

És mi lett? Mit csináltál, hogy szembesítetted vele?

máj. 31. 17:32
 20/39 A kérdező kommentje:

#18

Én is csodálkoztam.


Ugyanis a drága embernek (most kapaszkodjatok) van 3 felnőtt, szép gyereke, akiket 5-6 éves korukban látott utoljára.

Amikor is az történt, hogy a felesége összeszerelmesedett az ő (a pasim) legjobb barátjával (akit az illető korábbi szerelmi csalódása miatt, hogy pátyolgassa a lelkét, a pasim ideiglenesen magukhoz költöztetett), és elhagyta őt (a pasimat).


Majd ezek után (állítólag a feleség miatt, aki minden létező fórumon feljelentette őt, a pasimat, hogy erőszakos volt velük), kirúgták a(z azóta már megszűnt) fegyveres testülettől, ahol tiszt volt, és valahogy a nő elvette tőle a házát, ami Buda legfrekventáltabb villanegyedében egy nagy ház volt egy hatalmas kertben. (Ezt nem tudom, hogy csinálta a nő.)

Ettől összeomlott lelkileg (4-5 gyerekes nagy családot akart), hogy mindent elveszített.


(A nagy budai villára én is emlékszem, többször buliztunk ott fiatal koromban. Különben el sem hinném.)


Ezért akart gyereket. Hogy "tovább adhassa neki a tudását". (?)


Olyan, mint egy brazil szappanopera, nem? :D


Kérdeztem tőle múltkor:

"Te tényleg úgy akarod leélni az életedet, hogy nem látod többé a gyerekeidet?"

Válasz: "Hát...igen."

máj. 31. 17:56
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!