Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben sem érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben sem érthető egyetlen pofon?

Figyelt kérdés
A probléma hogy barátnőm havi 1-2 alkalommal megy barátnőkkel találkozni ahová engem nem hívnak soha. Olyan is elő fordul hogy a szingli barátnőjénél alszanak és csak reggel jön haza. Ezt én soha nem szerettem mert szerintem ha párod van, egy másik feled akivel egy lélek vagytok 2 testben akkor elég sértő ha rendszerességgel teljes éjszakát direkt nélküle töltöd. Most az utolsó alkalomnál próbáltam elérni telefonon mert a nővérem késő este keresett meg pánik szerűen hogy másnap vigyázni kellene unokaöcsémre mert sürgős dolga akadt. Csak a barátnőm volt itthon másnap tehát csak ő tudott vigyázni a kicsire. Ezért hívtam telefonon, mert szólni akartam hogy ne maradjon ki hanem jöjjön haza kialudni magát. Már többször kértem, hogy az este néha írjon nekem hogy minden rendben és az egy dolog, hogy ez is elmaradt de az már nagyon felidegesített, hogy nem veszi fel a telefont. Fb-on írt később hogy csak reggel jön haza mert elvannak és aludjak nyugodtan. Megírtam neki hogy jön a kicsi és ezt szerettem volna mondani és jó lenne ha hazajönne és nem inna mondjuk most már de csak annyit írt hogy majd máskor előbb szépen megkérdezem vagy én vagy a nővérem mielőtt így kijelentik tényként és ezek után már egyáltalán meg se nézte az üzeneteimet. Reggel jött haza kicsit furcsa viselkedéssel és tág pupillákkal. Veszekedtünk hosszan és kiderült hogy drogozott... Ez volt a pillanat amikor nem bírtam tovább és sajnos elcsattant a bizonyos pofon.Az jelent meg bennem mennyire veszélyes és felelőtlen játék és hogy nemsokára hozza a nővérem a kicsit és ki tudja mi lesz.. És az is hogy lehet hogy ez a reakció menti meg attól hogy a jövőben nagy baj legyen és mondjuk az életét veszélyeztesse és függő legyen...De ő azóta elment tőlem és mindenkinek terjeszti hogy milyen korlátozó, kettyós vagyok, meg is ütöttem de azt senkinek nem mondja el hogy bedrogozta magát és folyamatosan lejárat még az én családtagjaim előtt is...Szeretném tudni valóban nem-e jogos amit csináltam és segítene-e valamit ha elmondanám mindenkinek a valódi okot hogy miért tettem... Mit gondoltok?

máj. 24. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
94%

"És az is hogy lehet hogy ez a reakció menti meg attól hogy a jövőben..."


...attól, hogy a jövőben veled maradjon. Még szerencsére most kimutattad a fogad fehérjét és elhagyott. 👍

A legrosszabb az egészben, hogy még utólag jogosnak is tartod. Egy fokkal jobb lenne, ha azt mondanád, hogy nagyon sajnálod és abban a másodpercben ahogy megtörtént azonnal megbántad, bár én még abban az esetben sem maradnék veled a helyében.

máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen esetben sem jogos a pofon. Viszont ha drogozik és nem is akar leszokni, jobb ha elhagyod. A pofon helyett is ezt kellett volna tenned, de sokszor utólag okos az ember
máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Barátnőnél aludni hogy normális-e az még lehet vita tárgya és lehet elfogadható időnként na de drogozni? :) Az erkélyes történethez közöm sincs, lila gőzöm sincs miről van szó.
máj. 24. 18:15
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Melyik az a kérdés? El akarom olvasni. 😂😂😂



Kérdező én se hiszem el, hogy ez a kérdés valódi. Állandóan pofozkodós kérdéseket írsz ki. Tegnap a kitalált gyereked anyját pofoztad fel.


Kezeltesd magad.

máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Semmilyen kérdést nem írtam ki!!! Hányszor írjam még le? Semmilyen gyerekem nincs...és erkélyem sem.
máj. 24. 18:16
 16/65 anonim ***** válasza:
5%
Itt mindenki azon van kiakadva, hogy esetleg vigyázni kellett volna egy gyerekre, azon meg senki, hogy a csaj eljár drogozni meg kitudja mit csinálni??? Tényleg ez a mai értékrend? Nem vagyok híve a bántalmazásnak, szó se róla, de azért nehogy már a csajnak szobrot állítsunk.
máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
95%
Én leszarom, hogy drogozik, vagy iszik. Akkor sincs joga felpofozni érte. Ahhoz se hogy hívogassa mikor jön haza és inkább csak vele legyen mert szerinte össze kell, hogy ragadjanak. Valamint a testvére oldja meg a gyerekét másokkal. A csajnak nem kötelező a gyerekkel lennie még 5 percet se. Úgy jön le, hogy csicskának jó lett volna és volt annyi esze, hogy a pofon után végre kidobta a bántalmazó és korlátozó kérdezőt. Nagyon jól tette.
máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
#16 joga volt a lányt ELHAGYNI amiatt, hogy drogozik, de MEGÜTNI NEM!
máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont ha drogozik és nem is akar leszokni, jobb ha elhagyod."

Vajon akkor is jönne ilyen reakció, ha az lenne a történet, hogy beivott egyszer?


"Itt mindenki azon van kiakadva, hogy esetleg vigyázni kellett volna egy gyerekre, azon meg senki, hogy a csaj eljár drogozni meg kitudja mit csinálni???"

Na, mert, mit csinál? :D

Semmit nem tudunk róla, a kérdezőről viszont tudjuk, hogy egy hulladék.

Nem tudjuk, milyen drogot használt, máskor is használta-e, és ha igen, milyen gyakran.

Ha csak akkor él ilyenekkel, amikor barátnőzik, az havi 1-2 alkalom, és sehol nincs olyasmi információ, hogy máskor is élt-e ilyesmikkel.


Szeretek arra reagálni, amit tudok.

Annyit tudunk, hogy most, ezen alkalommal élt valamilyen szerrel, amitől tág lett a pupillája.

Ez meg nekem nem sok információval bír, ami alapján meg lehetne ítélni a csajt.

máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!