Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátnőmnek, hogy ha a műtét mellett dönt, akkor nem fogom ápolgatni utána. Ez nagyon csúnya dolog?

Figyelt kérdés

Nincs más, akire számíthatna ilyen téren, csak én, de én nem vagyok hajlandó támogatni ezt a döntését, mert amúgy nem valami egészségügyi dologról van szó, hanem mellplasztikáról.

Az van, hogy régóta elégedetlen a melleivel, szerinte nagyon kicsik. Mindig azzal jön, mint érv a plasztika mellett, hogy dehát régóta szeretné, meg biztos nekem is tetszene, mert az exeimnek nagyobb mellei voltak. De én nem akarom, hogy plasztikáztasson. Egyrészt nekem nagyon bizarr a gondolat, hogy egy egészséges embert megműtsenek, másrészt féltem a kockázatoktól. Akkor felépülés ideje alatt, ami több hónap, kiesne a közös hobbijaink kb fele, mert így sportolni se lehetne neki. Meg egyébként én nagyon undorodom ezektől a szilikonciciktől. Nekem így tetszik a barátnőm, ahogy van, nagyon bejön a tenyerébe illő cicije, nem szeretnék helyett egy műanyagot fogdosni...

Szerencsére addig nem akar, amíg nincs valaki, akire számíthat, mint segítség, amíg gyógyul. Rajtam kívül más, aki ezt meg tudná oldani, nincs. Én meg erre nemet mondtam neki.

Azóta viszont 2-3 naponta előjön a téma, sír, könyörög.

Nagyon csúnya dolog, hogy így is meggyőzhetetlen vagyok? Egyáltalán mit csináljak, hogy végre elfogadja magát, és letegyen erről a hülyeségről?


2023. dec. 25. 11:16
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
80%

Minden műtétnek kockázata van.

Ha simán megy, az orvos akkor is véthet hibát, sok ilyen eset van, nagykn ronda a végeredmény.

Az implant nem örök élet, ezt sokan nem tudják, vagy nem akarják megtudni. 8-10 évente cserélni kell.


Emlőeltávolítás utáni újraépítésnél tartom ésszerűnek, egyéb orvosi ok hiányában baromság.


Én egyetértek veled kérdező, de ha a nődre nem tudsz észérvekkel hatni, akkor ez van. Később viszont lesz majd más - arc, szem stb plasztika.


Gondold ezt végig. Ha a volt nőidhez hasonlítgatja magát, ott a mellplasztika a kisebb probléma.

2023. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
8 - Így konkrétan csúnyább, de meggyőzőbb - undorodnál tőle.
jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
75%
25 vagyok - ha szépen fogalmazol, hogy így jobban tetszik, még azt is gondolhatja, hogy majd megszokod. - Az undor szót ha kiejted, akkor kb, sejteni fogja, hogy azzal nálad vége is.
jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
49%
Hány évesek vagytok egyébként?
jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Azért nem használom az undor szót a téma kapcsán, mert nem akarom, hogy azt érezze, hogy a kapcsolatunkban a melle egy ennyire lényeges dolog, mert egyszerűen nem erről van szó. Ha tudnám, hogy tényleg mindent elkövetett, hogy így érezze jobban magát a bőrében, de azután is szeretné, akkor azt mondanám, hogy "hát jól van, ha ezt akarod, ápollak a műtét után". Végső soron nehezen, de le tudnám nyelni, hogy elcsúfítja magát, ha ettől jobb neki és TÉNYLEG nem volt más megoldás. Annyira nem sarkalatos pont, hogy milyen a cicije, hogy emiatt szakítsak, és nem is szeretném nyomasztani ilyesmivel
jan. 1. 23:07
 56/60 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként mennyire érezteted vele azt, hogy tetszik neked? Bókolsz neki? Mit csinálsz vele, amikor sír, mert azt mondod, nem támogatod a plasztikáját azzal, hogy ápolod?
jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

#56 Amikor felhozza a témát, mindig mondom neki, hogy gyönyörű mellei vannak, kár lenne elcseszni szilikonnal, esetleg hegekkel

Ha sír a téma miatt, akkor átölelem, próbálom megnyugtatni, mondom neki, hogy így a legcsinosabb. Puszilgatom az arcát, meg ilyenek

Egyébként meg a hétköznapokban is mondom neki, hogy csinos, meg szép és egyebek. Otthon spontán megsimogatom.

jan. 3. 11:16
 58/60 anonim ***** válasza:
68%

57 - Többet nem tehetsz.

De miért sír? A sírás önsajnálat. Vajon mit sajnál igazából?

jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy a sírás önsajnálat lenne. A barátnőm elég érzékeny, és nehezen is fogadja el magát, ami hát nem egy szerencsés kombó.

Őt régen elég sokat bántották a külseje miatt, és azért ennek még van rá hatása. Nyilván rosszul érzi magát amiatt, hogy nincs megoldása a helyzetre. Neki így nem tetszik a melle, de a műtétet nem akarja, amíg nem mondom azt, hogy oké, hajrá, illetve amíg nincs senki, aki ápolja a műtét után.

jan. 5. 01:21
 60/60 anonim ***** válasza:
77%
Szegény, állatira sarokba szorítva érezheti magát. Tényleg a pszichológus lenne számára a legkedvezőbb megoldás, főleg ennyi trauma után, remélem sikerül rábeszélned.
jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!