Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátnőmnek, hogy ha a műtét mellett dönt, akkor nem fogom ápolgatni utána. Ez nagyon csúnya dolog?

Figyelt kérdés

Nincs más, akire számíthatna ilyen téren, csak én, de én nem vagyok hajlandó támogatni ezt a döntését, mert amúgy nem valami egészségügyi dologról van szó, hanem mellplasztikáról.

Az van, hogy régóta elégedetlen a melleivel, szerinte nagyon kicsik. Mindig azzal jön, mint érv a plasztika mellett, hogy dehát régóta szeretné, meg biztos nekem is tetszene, mert az exeimnek nagyobb mellei voltak. De én nem akarom, hogy plasztikáztasson. Egyrészt nekem nagyon bizarr a gondolat, hogy egy egészséges embert megműtsenek, másrészt féltem a kockázatoktól. Akkor felépülés ideje alatt, ami több hónap, kiesne a közös hobbijaink kb fele, mert így sportolni se lehetne neki. Meg egyébként én nagyon undorodom ezektől a szilikonciciktől. Nekem így tetszik a barátnőm, ahogy van, nagyon bejön a tenyerébe illő cicije, nem szeretnék helyett egy műanyagot fogdosni...

Szerencsére addig nem akar, amíg nincs valaki, akire számíthat, mint segítség, amíg gyógyul. Rajtam kívül más, aki ezt meg tudná oldani, nincs. Én meg erre nemet mondtam neki.

Azóta viszont 2-3 naponta előjön a téma, sír, könyörög.

Nagyon csúnya dolog, hogy így is meggyőzhetetlen vagyok? Egyáltalán mit csináljak, hogy végre elfogadja magát, és letegyen erről a hülyeségről?


2023. dec. 25. 11:16
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
43%
Jobban jársz nélküle.
2023. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad kerdezo. Jogod van eldonteni h apolod e vagy sem. Plusz te elmondtad neki h nem tetszik a szilikkncici, ezekutan ha megcsinaltatja maganak es te mkndjuk nem fkpogsz mar hozza ugy vonzodni akkor maganaknkoszonheti, akkor meg azert fog sirni miert tavolodttok el
2023. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
18%
Ha nekem ezt így mondaná a pasim, nem is gondolkoznék. Leszarja, én mit érzek, csak az számít, hogy az ő kezébe férjen, meg mit érezzen, ha fogdos. Menjen haza fogdosni az anyját.
2023. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
94%
En megbaztmondom ha megakarja csinalni csinalja, demutanna ne csodalkozon ha a pasinak mar nem fog tetszeni
2023. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
18%
Nem is fog. Boldog lesz végre és talál jobbat.
2023. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
85%

Az kiderült, hogy megáll-e a mellműtétnél?

Szerintem tovább fog menni, és te leszel a hibás hogy nem támogatod.

2023. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is tenyérbeillő melleim vannak és eszembe se jutna megműtetni magam.

Persze van aki nem elégedett önmagával, de szerintem nem helyes, hogy ő rád erőltetné:


"Mindig azzal jön, mint érv a plasztika mellett, hogy dehát régóta szeretné, meg biztos nekem is tetszene, mert az exeimnek nagyobb mellei voltak."


Csináltassa meg nyugodtan, de ne várja el, hogy ápolgasd ha eleve nem tetszenek a műcicik.


Legyetek inkább külön, nem illetek össze.

2023. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
18%
Ti nem egymást keresitek. Nem is értem mi értelme van ennek a kapcsolatnak ha egyszerűen nem jó. Ő minek van olyan férfivel aki nem támogatja, te meg minek vagy olyan nővel akitől undorodni fogsz. Az meg abszurd hogy miattad ne csináltassa meg a melleit, nem vagy te neki senkije.
2023. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
75%

Én mind2töket megértem...

N 31

2023. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
75%

#28: A párja!


Van olyan szinten beleszólása, hogy megmondja őszintén, hogy neki nem tetszenek a plasztikázott mellek és az övé neki tökéletes.

Nem azt mondta, hogy ne tegye meg hanem azt, hogy nem fogja ápolni.

Joga van hozzá, mint a párjának is a műtéthez, de ahhoz nincs, hogy rábeszélje arra, hogy de igenis tetszeni fog neki az eredmény. Menjen az anyjához ápolásra és keressen más férfit maga mellé. A kérdező szintén más nővel legyen együtt. Probléma megoldva.

2023. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!