Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátnőmnek, hogy ha a műtét mellett dönt, akkor nem fogom ápolgatni utána. Ez nagyon csúnya dolog?

Figyelt kérdés

Nincs más, akire számíthatna ilyen téren, csak én, de én nem vagyok hajlandó támogatni ezt a döntését, mert amúgy nem valami egészségügyi dologról van szó, hanem mellplasztikáról.

Az van, hogy régóta elégedetlen a melleivel, szerinte nagyon kicsik. Mindig azzal jön, mint érv a plasztika mellett, hogy dehát régóta szeretné, meg biztos nekem is tetszene, mert az exeimnek nagyobb mellei voltak. De én nem akarom, hogy plasztikáztasson. Egyrészt nekem nagyon bizarr a gondolat, hogy egy egészséges embert megműtsenek, másrészt féltem a kockázatoktól. Akkor felépülés ideje alatt, ami több hónap, kiesne a közös hobbijaink kb fele, mert így sportolni se lehetne neki. Meg egyébként én nagyon undorodom ezektől a szilikonciciktől. Nekem így tetszik a barátnőm, ahogy van, nagyon bejön a tenyerébe illő cicije, nem szeretnék helyett egy műanyagot fogdosni...

Szerencsére addig nem akar, amíg nincs valaki, akire számíthat, mint segítség, amíg gyógyul. Rajtam kívül más, aki ezt meg tudná oldani, nincs. Én meg erre nemet mondtam neki.

Azóta viszont 2-3 naponta előjön a téma, sír, könyörög.

Nagyon csúnya dolog, hogy így is meggyőzhetetlen vagyok? Egyáltalán mit csináljak, hogy végre elfogadja magát, és letegyen erről a hülyeségről?


2023. dec. 25. 11:16
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
12%
Ha ezen rugózol akkor nem szereted.
2023. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

#41 Nem akarom, hogy fájdalmai legyenek egy olyan probléma miatt, amit máshogy is meg lehetne oldani. Féltem a következményektől.

Szerinted ez azt jelenti, hogy nem szeretem!?

2023. dec. 26. 15:38
 43/60 anonim ***** válasza:
81%
Beszéltél már vele pszichológusról?
2023. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
#43 Igen... Először sírt a felvetés miatt, megbántódott, de azt mondta, hogy még átgondolja jobban a dolgot.
2023. dec. 31. 12:42
 45/60 anonim ***** válasza:
14%

Durva,hogy milyen onzo vagy. A sajat testevel mindenki azt csinal,amit akar.


Ma mar ugy csinaljak meg,h meztelenul se lehet eszrevenni,hogy szilikon.

2023. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Na ha hajlandó rá a saját maga érdekében (inkább), nem te befolyásolod és a pszichológiai tanácsadások pozitívan hatnak rá, látsz rajta változást akkor ebből kisülhet pozitív eredmény.

De ha a válasza nem lesz, vagy nem lesznek hasznosak az összeülések akkor inkább engedjétek el egymást örökre, mert mindketten szenvedni fogtok sokat és legvégül úgyis szakítani fogtok.

2023. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

#45 Elsősorban nem magam miatt akarom lebeszélni. Szeretném, ha jól érezné magát a bőrében, de azt nem támogatom, hogy ennek érdekében rögtön a legdrasztikusabb lépést tegye meg, aminek ki tudja milyen következményei vannak a várható hosszú, fájdalmas gyógyuláson kívül.


#46 Ha az lesz a vége, hogy ragaszkodik a műtéthez, akkor sem szeretnék szakítani, ezen kívül teljesen konfliktus mentes a kapcsolatunk, minden rendben van közöttünk. Utána nem tudom, hogy mi változna köztünk, lehet akkor se lenne annyi gond, hogy az szakítást jelentsen, viszont instant szakítást biztos nem akarok.

Ő tényleg fontos nekem, együtt tervezünk...

2023. dec. 31. 13:57
 48/60 anonim ***** válasza:
61%
Akkor neked kell elfogadni műcicikkel ( műszájjal, műhátsóval is), mármint ha nem megy bele.
2023. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
80%
1es, 12es . Te egy öntörvényű ki ha nem én típusú jellem vagy. Sok ilyen létezik. De egy normálisan müködő párkapcsolatban az ilyesfajta döntések meghozatala mindig két ember kompromisszuma kell, h legyen. Aki ugy él, h neki senki nem fogja megmondani, meg azt csinál amit akar, meg én testem én pénzem, és nem törekszik kompromisszumra, nem teszi merlegre h adott döntésével mit nyer, kinek és miért teszi, mit veszíthet rövid v hosszabb távon, nos az ilyen embernek ki kell adni az útját. Becsüld meg a férjed, h ilyen toleráns. Lehet egyszer besokall majd a kuuurva magas egódtól. Nyilván nem fog ez zavarni, mert te az te vagy. És úgy jó minden.
2023. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
82%
Dehat az apolgatas az nem tenyezo. Miert nem azt mondod, undorodnal a muanyagtol a melleiben meg a korbevagott bimbotol?
2023. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!