Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátnőmnek, hogy ha a műtét mellett dönt, akkor nem fogom ápolgatni utána. Ez nagyon csúnya dolog?

Figyelt kérdés

Nincs más, akire számíthatna ilyen téren, csak én, de én nem vagyok hajlandó támogatni ezt a döntését, mert amúgy nem valami egészségügyi dologról van szó, hanem mellplasztikáról.

Az van, hogy régóta elégedetlen a melleivel, szerinte nagyon kicsik. Mindig azzal jön, mint érv a plasztika mellett, hogy dehát régóta szeretné, meg biztos nekem is tetszene, mert az exeimnek nagyobb mellei voltak. De én nem akarom, hogy plasztikáztasson. Egyrészt nekem nagyon bizarr a gondolat, hogy egy egészséges embert megműtsenek, másrészt féltem a kockázatoktól. Akkor felépülés ideje alatt, ami több hónap, kiesne a közös hobbijaink kb fele, mert így sportolni se lehetne neki. Meg egyébként én nagyon undorodom ezektől a szilikonciciktől. Nekem így tetszik a barátnőm, ahogy van, nagyon bejön a tenyerébe illő cicije, nem szeretnék helyett egy műanyagot fogdosni...

Szerencsére addig nem akar, amíg nincs valaki, akire számíthat, mint segítség, amíg gyógyul. Rajtam kívül más, aki ezt meg tudná oldani, nincs. Én meg erre nemet mondtam neki.

Azóta viszont 2-3 naponta előjön a téma, sír, könyörög.

Nagyon csúnya dolog, hogy így is meggyőzhetetlen vagyok? Egyáltalán mit csináljak, hogy végre elfogadja magát, és letegyen erről a hülyeségről?


2023. dec. 25. 11:16
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
30%
Neked hülyeség, neki ez pedig kell ahhoz, hogy jobban érezze magát. Az ő teste, az ő döntése. Nincsen jogod megmondani, hogy mit csináljon vele, főleg, ha a plasztika költségét teljes mértékben a párod fizeti. Megkereste rá a pénzt, a saját teste. Az, hogy neked nem tetszik, az egy dolog.
2023. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
29%
A csúnya dolog az, hogy azt hiszed, csak egy kiegészítő a nő, akinek olyannak kell lennie, amilyen neked tetszik.
2023. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
74%

Ha már most ilyen tagbaszakadt szerencsétlen neki nem is valo.

Nem csak műtét utáni ápolás jár ezzel 3gxutt. Hanem folyamatos kontroll kesobb csere meg minden más sz.rság.


Aztan ha műcsecsekkel is elhagyják megcsalják na akkor meg mit fog megcsináltatni még?

2023. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
84%
*már most ilyen síros idegbeteg. Ezert se valo neki ilyen volumenű beruházás.
2023. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
79%
Ha annak ellenére megakarja csináltatni, hogy tudja, te undorodsz a szilikontól... Ne érezd rosszul magad.
2023. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
39%

“ Szerencsére addig nem akar, amíg nincs valaki, akire számíthat, mint segítség, amíg gyógyul. Rajtam kívül más, aki ezt meg tudná oldani, nincs.”

Van egy rossz hírem haver. Majd lesz neki más aki segít, előbb utóbb.

2023. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
60%

Én végigjártam ezt. Ez arról szólt, hogy én támogassam (az ő teste az ő döntése alapon) hogy utána legyen önbizalma más férfit keresni.

Figyelmedbe ajánlom, hogy te kiemelted hogy undorodni fogsz a szilikontól, és ez őt NEM ÉRDEKLI, ennek ellenére megcsináltatja.


És nem, nemcsak az ő teste. Amíg egyedül van igen, de van egy társa, tehát közös döntés. Akkor én meg szétvarratom magam, mert úgy érzem férfiasnak, attól meg ő fog undorodni, de kit érdekel, az én testem, jogom van hozzá, szokd meg, vagy viszlát. Ez nem szeretet, ez egó. Köze nincs ahhoz, hogy neked akarjon tetszeni. Ezt vállalja is.

Vajon más testrészét átműttetné miattad, ha neked úgy nőiesebb lenne? Szerintem ez nem rólad szól..


Én gyanakodnék, hogy kifelé néz.

Az önbizalmi dolgokat részben megértem, részben nem. De gondolj bele, ha a feleséged téged nem győzne megerősíteni, hogy te számára vonzó vagy, akkor küzd is azért, hogy a félelmedet elűzze. És akkor éreznéd is, hogy elfogad, szeret, kíván, stb... akkor nem jutna eszedbe ezen változtatni, kockáztatni hegeket, elrontott műtétet, stb.

2023. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

#1 Attól is jobban érezné magát, ha mondjuk elfogadná azt, ahogy kinéz, csak annak nincs semmilyen egészségügyi kockázata... Nem hiszem, hogy önbizalomhiányra a műtét a megoldás, félek, hogy később is talál magán valamit, amit meg kell műteni, és ennek sose lesz vége...

#2 Nem kiegészítő, de azért párkapcsolatban azért elég fontos mindenkinek, hogy vonzónak találja a másikat... Egyébként meg a külső volt az utolsó szempont, amit említettem, mint probléma.

#5 Ezt így konkrétan nem mondtam meg neki, hogy szerintem a szilikon undorító számomra. Inkább azt mondogattam, hogy ő így sokkal jobban tetszik nekem.

2023. dec. 25. 11:44
 9/60 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is tenyérnyi cicim van, eszembe nem jutna 2 millióért átszabatni és gusztustalan szilikonlufikat csináltatni belőlük. Úgy szépek, ahogy vannak. Volt egy pasi akivel ismerkedtem és nagyon a bimbo külsőre bukott, még ki is fizette volna nekem a műtétet, de elküldtem a francba, mondom engem biztos nem fognak ilyen mű pcsává átszabni. Az a baj, hogy ha a barátnőd ezt így a fejébe vette, őt ez tenné boldoggá, ez tetszik neki, akkor nagyon nem tudsz mit tenni. Keress inkább egy rendes értékrendű nőt, aki nem attól érzi vonzónak magát, hogy plasztik csöcsöket csináltat. Szoptatás utáni mellfelvarrásnak még látom értelmét, de ennek abszolút nem.
2023. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
33%
#7 te ezzel magyarázod, h lepattintott a nő. A valóság az, h te voltál hozzá kevés, h megtartsd. Amíg kevés önbizalma volt, addig te is elég voltál neki, amikor meg normális önbizalma lett, akkor rájött, h nálad jobbat is kaphat. Ez nem a nő hibája.
2023. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!