Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly a baj, hogy keveredjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly a baj, hogy keveredjek ki belőle? Kisp*csa + hazugság + sittrevágás kombó.

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy baromi nagy problémám: adott egy gyerekes, fűnek-fának mindent hazudozó, érzelmi manipulációs, mindenki kedvence, mert "kis aranyos, jófej" lány, de ez csak az álca. igazából egy végtelenül egoista, önimádó lány (valamiért ezt nem veszik észre a körülöttük lévők), és egyszerűen mindig eléri, hogy neki higgyenek. tudjátok, babaarc, nagy mellek, meg minden, 16 éves. na most itt vagyok én, 21 évesen, nem igazán egy macho alkat, nem vagyok túl szívderítő látvány, és szóban sem vagyok túl jó, nincsen sok barátom, tisztességesnek és becsületesnek mondhatom magam, soha nem kenyerem a hazudozás, gyűlölöm az igazságtalanságot. az történt, hogy - mivel a lány valószínűleg megunt -, elkezdett mindenféle hazugsággal beoltani a haverjait, barátait, szüleit ellenem. beállított egy afféle perverz-beteges/erőszakos embernek, akit nem is ismert, és csak úgy rámásztam a csajra, ő meg "félelemből" belement. na most az igaz, hogy elég sokat kerestem, de csak azért, hogy megértsem, miért fordult így ellenem (mert szeretett), és hogy mi ez a lejáratás. próbáltam barátnőivel/haverjaival beszélni, de olyan szinten utálnak és gyűlölnek, hogy az érthetetlen - kiderült, hogy olyan hazugságokat adott be ez a kisribi, hogy az valami elképesztő, bántalmaztam, majdnem megerőszakoltam, taperoltam, hívogatom, és minden ehhez hasonló. persze, a szülők bekajálják, hogy én vadállat a kis angyalkájukat bántom, barátnőik is ott védik, ahol tudják, és a legrosszabb, hogy az apa és a lány, feljelentettek, zaklatásért. mit tehetnék? mindenki, aki hallott rólam, hiába próbálom érvekkel, tényekkel, bizonyítékokkal bizonyítani igazam, nem hat. most lehet sittre fognak vágni egy olyan számító kisribi miatt, mint ez, és a legfájóbb az egészben, hogy én, amit tettem, puszta szeretetből tettem, és igazából kicsin múlott, hogy ne kerüljek kórházba amiatt, alapból, mert annyira szerettem, és fájt, hogy ezt megtette. mit lehet ilyenkor tenni? tudtok segíteni? őszintén, én kb. ott állok, hogy legszívesebben meghalnék. valahogy tisztára szeretném mosni a nevem, de hogy győzhetnék le egy "ártatlan, kicsi angyalkát", akit mindenki véd, ajnároz, és szeret? ők nem látnak a felszín mögé, és érzelmi manipuláció mesterével, ezzel az üszkös k*rvával nem tudok mit kezdeni... segítsetek, csak ennyit tudok mondani...


2010. okt. 5. 08:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem is az, hogy amennyiben NEM bántottad és NEM zaklattad a csajt, akkor nem lehet bajod. DE! Valaki azt írta, hogy szerinte lyukas ez a történet, hát szerintem is. Úgyhogy, ha adhatok egy tanácsot, akkor az az lenne, hogy messziről kerüld el a csajt, ne érintkezz vele semmilyen formában, ne keresd, és ne akarjál megtudni róla semmit. Plusz javasolnám, hogy a raklapnyi cuccot (képet, videót), amit őrzöl róla, nagyon gyorsan semmísitsd meg, de véglegesen! És verd ki őt a fejedből egy életre! 38F
2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
11:07: Tokeletes meglatas. Ha vetlen, ugyis megussza, ha meg nem, mindegy mit sir itt.
2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

10:05 ha leírod hol érzed, segíthetek betömni azokat a lyukakat.

10:28 mivel folyik az eljárás, akkor ezek szerint már megtörtént - lány vallomásában nem, feljelentés szövegében viszont ott díszeleg a cucc.

10:35 szerintem bosszúvágy, bár, hogy konkrétan miért, nem tudom.

10:44 tehát, akár ez az egyetlen egy, feljelentésben való hamis állítás miatt is perelhetek?

10:50 hány éves vagy? azért kérdezem, mert a mai 15 évesek nem nagyon stresszelik magukat, hogy ha meztelen, félmeztelen képeket kell küldeni..

10:59 én aztán nem csináltam róla képet. ő csinált magáról.

11:07 a probléma csak az, hogy ezt a mocskot nem tudom, hogy tudnám lemosni magamról. mert, ha ártatlannak is bizonyulok, sok ember szemében egy szenny leszek, és amiket át kell most élnem, marhára nem kellemes.

2010. okt. 5. 12:20
 34/38 anonim ***** válasza:
anyam mindig azzal szivat, hogy vigyazzak kit dugok meg, mert mondhatja azt, hogy megeroszakoltam es akkor engem meg lecsuknak. felig meddig igaza van, de ilyen alapon nem lenne szabad labon pasi a Foldon.:D
2010. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
12:22 örülj, hogy nem találkoztál még ilyen lánnyal, mint én.
2010. okt. 5. 12:27
 36/38 anonim ***** válasza:
10:44-es vagyok... ha nem találnak bűnösnek az ügyben, akkor mindenképpen perelhetsz a hamis állítása miatt, hiszen törvénybe ütközik amit tett!
2010. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Helló!

A lyukak ott vannak, hogy mivel nem ismerjük a kapcsolatotokat, nem tudhatjuk hogy mik lehetnek még a háttérben, lehet megbántottad valamivel és nem is tudsz róla, ezért csinálja, persze ez akkor sem normális, stb...

2010. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Hali!


Én veled egykorú vagyok szintén 21. Ezt az évedet ne hagyd, hogy így tönkre tegye egy kis lotyó... A 21-es év én mindig azt mondtam, hogy csodát tesz az életembe majd. Lám van egy jó barátnőm akit szeretek égi exem volt és vissza jött hozzám boldog vagyok. Ez a 21-es szám titka... nos ha nem változtatsz a 21-es neked a fordítotját hozza és a sitten kötsz ki ahol aztán jól seggbe kúrnak a szobatársak minden nap és puncit se látsz egy darabig... Inkább olyan puncit vagyis lányt keress aki megbecsül és szeret nem pedig így megaláz... kellett neked hívogatnod meg kérdezgetned és járnod vele. látod haver ez a csaj téged soha az életben nem szeretett. ilyet nem tett volna nekem is van exem aki nem szeret már de ilyet nem tett volna velem... ez a legdurvább amit tehetett. ha nincs bizonyítéka és tényleg feljentett akkor nincs okod aggódni a bíróságon nyert ügyed van egy jó ügyvéd társaságában. na sok sikert! máskor a lányokkal légy óvatosabb!

2010. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!