Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly a baj, hogy keveredjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly a baj, hogy keveredjek ki belőle? Kisp*csa + hazugság + sittrevágás kombó.

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy baromi nagy problémám: adott egy gyerekes, fűnek-fának mindent hazudozó, érzelmi manipulációs, mindenki kedvence, mert "kis aranyos, jófej" lány, de ez csak az álca. igazából egy végtelenül egoista, önimádó lány (valamiért ezt nem veszik észre a körülöttük lévők), és egyszerűen mindig eléri, hogy neki higgyenek. tudjátok, babaarc, nagy mellek, meg minden, 16 éves. na most itt vagyok én, 21 évesen, nem igazán egy macho alkat, nem vagyok túl szívderítő látvány, és szóban sem vagyok túl jó, nincsen sok barátom, tisztességesnek és becsületesnek mondhatom magam, soha nem kenyerem a hazudozás, gyűlölöm az igazságtalanságot. az történt, hogy - mivel a lány valószínűleg megunt -, elkezdett mindenféle hazugsággal beoltani a haverjait, barátait, szüleit ellenem. beállított egy afféle perverz-beteges/erőszakos embernek, akit nem is ismert, és csak úgy rámásztam a csajra, ő meg "félelemből" belement. na most az igaz, hogy elég sokat kerestem, de csak azért, hogy megértsem, miért fordult így ellenem (mert szeretett), és hogy mi ez a lejáratás. próbáltam barátnőivel/haverjaival beszélni, de olyan szinten utálnak és gyűlölnek, hogy az érthetetlen - kiderült, hogy olyan hazugságokat adott be ez a kisribi, hogy az valami elképesztő, bántalmaztam, majdnem megerőszakoltam, taperoltam, hívogatom, és minden ehhez hasonló. persze, a szülők bekajálják, hogy én vadállat a kis angyalkájukat bántom, barátnőik is ott védik, ahol tudják, és a legrosszabb, hogy az apa és a lány, feljelentettek, zaklatásért. mit tehetnék? mindenki, aki hallott rólam, hiába próbálom érvekkel, tényekkel, bizonyítékokkal bizonyítani igazam, nem hat. most lehet sittre fognak vágni egy olyan számító kisribi miatt, mint ez, és a legfájóbb az egészben, hogy én, amit tettem, puszta szeretetből tettem, és igazából kicsin múlott, hogy ne kerüljek kórházba amiatt, alapból, mert annyira szerettem, és fájt, hogy ezt megtette. mit lehet ilyenkor tenni? tudtok segíteni? őszintén, én kb. ott állok, hogy legszívesebben meghalnék. valahogy tisztára szeretném mosni a nevem, de hogy győzhetnék le egy "ártatlan, kicsi angyalkát", akit mindenki véd, ajnároz, és szeret? ők nem látnak a felszín mögé, és érzelmi manipuláció mesterével, ezzel az üszkös k*rvával nem tudok mit kezdeni... segítsetek, csak ennyit tudok mondani...


2010. okt. 5. 08:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Nos szia!


szerencse,h a bíróság nem ez alapján dönt.Nyugi.Hacsak nincs papírja arról,h te tényleg megverted,ami ugye nem volt,akkor nem lesz itt gond.A lényeg,h ne add fel,keress meg egy ügyvédet,akiről azt érzed,h képviselni tudná az ügyedet.Aztán,majd ő megmondja,h mit lehet tenni.Nem mondom,h szard le a dolgot,mert csúnyán ki lehet veled cseszni,ha nem vagy észnél.

2010. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez meglesz. de azon töröm a fejem, mit tehetnék, és mi élvezetet nyújt neki ez? miért ez a gyűlölet? nem ártottam soha neki. pedig tehettem volna, mert raklapnyi meztelen képem, videóm van róla... az a baj, hogy tény, hogy lehet megúszom, mert nem hinném, hogy igazán lenne bizonyítéka, de bosszant a tudat, hogy az teszi ezt velem, akinek sosem ártottam, mindig mellette álltam és segítettem? igazából fel nem foghatom. szeretném, ha azok szemében, akik most lenéznek (mert már egyre több haverom kezd kételkedni bennem), más legyek. nem akarom, hogy úgy éljek sok ember emlékezetében (akik voltaképp szimpatikusak lennének nekem, és szerintem jól ellennénk, ha nem lennének ellenem hangolva), mint egy beteg f*szfej. ráadásul most már fenyegetnek is, közösségi oldalakon és egyéb helyeken.
2010. okt. 5. 08:56
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen , bíróság miatt ne aggódj , mert ott a szép mosoly semmit nem ér ott csak a papírok számítanak . Ha nem hivogattad naponta 10* és nem verted meg soha akkor nem lesz vele gond .

A többit meg egyszerüen meg lehet oldani , méghozzá azzal hogy elkerülöd messzire . Életkorotok alapján az egy iskola/munkahely kizárva , max közel laktok egymáshoz , de az lényegtelen egyszerüen nem kell odamenni hozzá illetve a barátaihoz .

2010. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Először is azonnal állj le, ne keresd, hozzá se szólj! Aztán jó lenne, ha beújítanál egy barátnőt, lássa mindenki, hogy nem ragaszkodsz megszállottan a kis xarkeverőhöz. Amúgy meg nyugi, nem te vagy az első, akivel ilyesmi történik, egyik dj haverom lefektetet egy kiscsajt, aki másnap feljelentette nemi erőszakért, pedig előző éjjel még igencsak készséges volt, de reggel megsértődött, amiért csak egyéjszakás kalandnak kellett... Szóval relax, kerüld a kistyúkot, egyelőre úgysem tudsz semmit csinálni, a bíróságon meg nem lesz elég bizonyítéknak egy babaarc.
2010. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Ebbol az a tanulsag, hogy nem kezdunk gyerekekkel.

Emiatt van az, hogy ertelmes ferfi nem kezd 20 (18?) ev alatti novel, mert...

Amugy azert csinalja, mert nem akar ribanc lenni a kornyezete elott. De ettol meg a kepeket veletlenul eljutathatod a osztalytarsaihoz. :P

2010. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezek a kifejezések sokat elmondanak rólad. "Kisp*csa

kisribi, üszkös k*rvával"

Aki valah szeretett egy lány, az nem ír ilyeneket.

2010. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
jav: aki valaha szeretett egy lányt
2010. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Vuuuk ***** válasza:

1: feljelentheted "becsület sértés" miatt! Ha nem tudja bizonyítani azt hogy Te ezt tényleg megtetted, megszívta.(van jogász a családba, megteheted).

2: felhívod telón, bekapcsolod a hangrögzítőt és elkezded számon kérni, hogy miért hazudja ezt meg azt.... bár ezzel sérted az ő személyes jogait(de inkább pénzbírság és ő lesz lejáratva, mint börtön...)

3: "kb. ott állok, hogy legszívesebben meghalnék" ilyenre ne is gondolj!!! 21 vagy! találsz majd egy normális lányt, de korban és érettségben veled egy szinten lévőt keress! nem minden a külső!

én sem vagyok egy macho alkat, de a kedvességemmel eddig mindenkit levettem a lábáról akit akartam.

Ja és egy kicsit, próbáld "lazábban" kezelni a dolgot, bár gondolom nehéz, de ha így folytatod rámész, kikészülsz idegileg!

Szurkolok!


25/F

2010. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
utolsó : szerinted tisztelettel kellene beszélnem egy olyan lányról, akit mindig is szerettem, ő pedig betett nekem és feljelentett, hazudik rólam? tegyék meg veled, ugyanezt (már ha férfi vagy de szerintem nőszagú a kommented), és akkor majd beszélj róla kedvesen. nem vágod, mennyi mindent tettem érte és elviseltem. és a legdurvább - soha az életben nem ártottam neki.
2010. okt. 5. 09:10
 10/38 A kérdező kommentje:

uccsó előttinek ment természetesen az előző.

most pedig jöjjön az utolsó.

1. igen, erre már én is gondoltam, mert most már muszáj visszavágnom. a probléma csak az, hogy erre kevés a bizonyíték. mailek, smses beszélgetések ismerőseitől, barátnőitől ennek számítanak vajon? ráadásul feljelentés szövegében (nyomozó ismerősöm kikérte) olyanok voltak, hogy én papíros leveleket küldözgetek nekik, rejtett számról hívogatom és lihegek a vonalas telefonjukba (azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán nekik), folyton folyvást hívogatom őket. mivel rejtett számról van, vajon tisztázható ez valamiféleképp?

2. ez egy jó ötlet, a probléma csupán az, hogy most, mivel folyik az eljárás ellenem, vagy a nyomozás az ügyemben, így nem szerencsés hívogatni, szerintem.

3. hát ez a probléma, voltaképp én is ilyen téren hódítottam meg ezt a némbert, de hogy ennyire ellenem forduljon, a semmiért, ez gusztustalan.

a gond, hogy nem tudom. ugye itt az egyetem, koncentrálni sem bírok igazán, mert nem vagyok egy zűrös alkat, aki kihallgatásokra járkál...

2010. okt. 5. 09:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!