Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly a baj, hogy keveredjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly a baj, hogy keveredjek ki belőle? Kisp*csa + hazugság + sittrevágás kombó.

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy baromi nagy problémám: adott egy gyerekes, fűnek-fának mindent hazudozó, érzelmi manipulációs, mindenki kedvence, mert "kis aranyos, jófej" lány, de ez csak az álca. igazából egy végtelenül egoista, önimádó lány (valamiért ezt nem veszik észre a körülöttük lévők), és egyszerűen mindig eléri, hogy neki higgyenek. tudjátok, babaarc, nagy mellek, meg minden, 16 éves. na most itt vagyok én, 21 évesen, nem igazán egy macho alkat, nem vagyok túl szívderítő látvány, és szóban sem vagyok túl jó, nincsen sok barátom, tisztességesnek és becsületesnek mondhatom magam, soha nem kenyerem a hazudozás, gyűlölöm az igazságtalanságot. az történt, hogy - mivel a lány valószínűleg megunt -, elkezdett mindenféle hazugsággal beoltani a haverjait, barátait, szüleit ellenem. beállított egy afféle perverz-beteges/erőszakos embernek, akit nem is ismert, és csak úgy rámásztam a csajra, ő meg "félelemből" belement. na most az igaz, hogy elég sokat kerestem, de csak azért, hogy megértsem, miért fordult így ellenem (mert szeretett), és hogy mi ez a lejáratás. próbáltam barátnőivel/haverjaival beszélni, de olyan szinten utálnak és gyűlölnek, hogy az érthetetlen - kiderült, hogy olyan hazugságokat adott be ez a kisribi, hogy az valami elképesztő, bántalmaztam, majdnem megerőszakoltam, taperoltam, hívogatom, és minden ehhez hasonló. persze, a szülők bekajálják, hogy én vadállat a kis angyalkájukat bántom, barátnőik is ott védik, ahol tudják, és a legrosszabb, hogy az apa és a lány, feljelentettek, zaklatásért. mit tehetnék? mindenki, aki hallott rólam, hiába próbálom érvekkel, tényekkel, bizonyítékokkal bizonyítani igazam, nem hat. most lehet sittre fognak vágni egy olyan számító kisribi miatt, mint ez, és a legfájóbb az egészben, hogy én, amit tettem, puszta szeretetből tettem, és igazából kicsin múlott, hogy ne kerüljek kórházba amiatt, alapból, mert annyira szerettem, és fájt, hogy ezt megtette. mit lehet ilyenkor tenni? tudtok segíteni? őszintén, én kb. ott állok, hogy legszívesebben meghalnék. valahogy tisztára szeretném mosni a nevem, de hogy győzhetnék le egy "ártatlan, kicsi angyalkát", akit mindenki véd, ajnároz, és szeret? ők nem látnak a felszín mögé, és érzelmi manipuláció mesterével, ezzel az üszkös k*rvával nem tudok mit kezdeni... segítsetek, csak ennyit tudok mondani...


2010. okt. 5. 08:41
1 2 3 4
 21/38 Vuuuk ***** válasza:
44%

09:10-es vagyok.


Ez valóban így van, ahogy az utolsó is írta!

Ha nem hívogattad, ne félj! Minden hívásnál rögzíti a szolgáltató a számot, viszont ha rejtetten hívtak, akkor azt csak hivatalos eljárás esetén fedik fel.(bírói végzés kell hozzá).

Ha valóban nem hívtad, akkor a csaj hazudott =>bíró egyből megkérdőjelezi a többi vádpontot is!

A kedves hölgy kommentelő!(ma 09:26)

"Nem zörög a haraszt..."??? Valóban!

Sajnos már olyan világot élünk, ami tele van pénzéhes, hülye p@csákkal. És bármire képesek, bármiért! Sajnos ez van.

Valóban egy álomvilágban élsz, ha ezt nem látod.

Vagy Te is ilyen lány vagy, vagy pont az ellenkezője.

Viszont ami biztos, vagy k@rva fiatal, vagy már rendesen benne vagy a korban(>40), ha ennyire nem látod a mai fiatalok viselkedését!

Nem bántani akarlak, csak pusztán mindenki szerint rosszul látod a dolgokat.

2010. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező kiírni a kort, de 30 éves vagyok. Tehát fiatal sem és még élemedett sem.

Tudom, hogy sok hp van és sajnos egyre több. Itt egyszerűen a motivációt nem látom (a lány viselkedésében). Ebből a történetből milyen anyagi, vagy bármilyen előnye származik majd ennek a lánynak? Lehet, hogy totál zakkant és azt élvezi, hogy mást tönkretesz. Majd kiderül.

Ha a kérdező nem tett semmi rosszat, akkor nem is bizonyíthatják rá. Leírták már a többiek is előttem.

2010. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

szia

ebben a sztoriban az a legszebb, hogyha tényleg nem te voltál, akkor tutira nem tudják rádbizonyítani, megkérdeztem apámat is, aki rendőr volt, ő is megerősítette, hogy ilyen esetben pillnatok alatt megszerzik a számlistát, hogy ki hívogatta, hogy hívogatta-e egyáltalán valaki, na szó mi szó, a kislányka nagyot fog szívni, mert ha bebizonyosodik h hazudott akár automatikusan is eljárást indíthatnak ellene, vagy ha mást nem, te simán benyújthaszt egy kártérítési kérelmet, illetve perelhetsz becsületsértés miatt!

szóval csak nyugodj meg, koncentrálj a sulira, nem lesz semmi baj, ha nem tettél semmit!

2010. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Amugy, csak engem zavar hogy a 21 eves pasinak tobb "raklapnyi meztelen kepe, videoja" van egy max 16 eves lanyrol?

Amit a szakitas utan is megtart? Ez most normalis, vagy a kerdezo megsem az a "1000%-os szerencsetlensemmirolsemtehet es meg babaarca sincs" fiatal egyetemista ertelmisegi?


De szoljatok ha ez valojaban normalis.

2010. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
72%
utolsó: jó, nyilván nem normális, de ha ekkora kis ribanc lotyó a csaj, hogy meztelen képeket küldözget magáról fűnek fának..... akkor azzal élni kell... utolsó előtti vagyok 15/L
2010. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

10:56: nos igen, de a kerdes, kuldozgette, vagy "ha mar ugyis itt vagy, csinalok rolad nehany kepet".

Gondolom, te is latod a kulonbseget.

2010. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%
persze, látom a különbséget, és valamiylen szinten igazad van, bár ismerve a korosztályomat, inkább küldözgette, természetesen előfordulhat, hogy nem ez történt...
2010. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

So, enis ismerem a korosztalyomat, ami inkabb a kerdezohoz all kozelebb, ezert is vagyok ugy, hogy azert egyetlen oldal meghallgatasaval nem mernek velemenyt nyilvanitani.

Valami azt sugja, itt nincs vétlen fél.

2010. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem váltsd be azokat, amikkel vádol, aztán nevess a képébe.
2010. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ismered a korosztályodat, és az is igaz, hogy kicsit hiányosnak látszik a sztori.. de ez innentől kezdve már nem a mi tisztünk, ha nem csinált semmit úgyis megússza, ha meg van alapja a feljelentésnek, akkor úgysem tud mit tenni ezek után...
2010. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!